مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۷ تیر ۱۵, جمعه

خربزه تروریستی و لرز دیپلوماتیک

خربزه تروریستی و لرز دیپلوماتیک

تروریسم حکومتی آخوندها
تروریسم حکومتی آخوندها
به‌دنبال دستگیری دیپلومات-تروریست‌ رژیم در آلمان و سلب مصونیت وی، روابط آخوندها با چند کشور اروپایی بحرانی شد. دیپلومات-تروریست مزبور به اسم اسدالله اسدی متهم به هدایت عملیات تروریستی بر ضد گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس است. او یک بسته نیم‌کیلویی مواد منفجره شدیدالانفجار با چاشنی و دیگر ملزومات کار! به یک زوج برای انفجار در همایش مجاهدین تحویل داده است. مشکل وقتی پیچیده‌تر می‌شود که پلیس می‌گوید این مواد تصادفاً! از همان نوعی است که داعش در عملیاتش استفاده می‌کند.
تا همین‌جای کار می‌شود سناریوی آخوندها را حدس زد. اما پیش از حدس زدن، آنچه که مهم است یافته‌های پلیس کشورهای اروپایی و اقداماتی است که در همین زمینه به‌عمل آورده‌اند، اقداماتی که در رأسش، بازداشت یک دیپلومات آخوندها و سلب مصونیت دیپلوماتیک از اوست.
کاری که تمامی دم‌ودستگاه دیپلوماتیک و غیردیپلوماتیک آخوندها را به‌هم‌ریخته است:
به گزارش خبرگزای حکومتی ایسنا، بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت‌خارجه آخوندها، روز چهارشنبه گفت در پی دستگیری یکی از دیپلومات‌های‌شان در کشور آلمان، سفرای فرانسه، بلژیک و کاردار آلمان(در غیاب سفیر) به وزارت امورخارجه فراخوانده شدند.
از سوی دیگر اعلام شد عباس عراقچی، معاون سیاسی وزارت امورخارجه فاشیسم آخوندی، در دیدار با سفیر فرانسه و کاردار آلمان، مراتب اعتراض شدید رژیم نسبت به دستگیری دیپلومات آخوندها را اعلام و با تأکید بر مصونیت دیپلوماتها بر اساس کنوانسیون وین، خواستار آزادی فوری و بدون قیدوشرط دیپلومات رژیم گردید.
سخنگوی وزارت امورخارجه خامنه‌ای افزود: «در این دیدار همچنین با اشاره به تجمع اخیر (مجاهدین) در پاریس و حضور مقامات تندرو و افراطی آمریکایی در آن، به حضور تعدادی از مقامات سابق و ایراد سخنان مداخله‌گرانه و تفرقه‌افکنانه علیه مردم ایران اعتراض شد».
مقامات وزارت‌خارجه رژیم در حالی اقدام به احضار سفرای ۳کشور اروپایی بلژیک، فرانسه و آلمان کرده‌اند که با کمی پس‌وپیش، صدراعظم اتریش در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با روحانی و در حضور خبرنگاران در وین، پایتخت اتریش، نکاتی را مطرح کرد که فراتر از هر تذکر دیپلوماتیک و اساساً خارج از عرف شناخته شده در روابط بین‌الملل بود.
صدراعظم اتریش در جمع خبرنگاران رسانه‌هایی که بعضاً جریان کنفرانس را مستقیماً برای پخش رسانه خود ارسال می‌کردند، با اشاره به روحانی از جمله گفت: «...مایلم (بگویم):
...در خصوص حقوق زنان و حقوق شهروندی صحبت کردیم!‌ (همینطور درباره) مبارزه با در واقع مخالفت ما با قانون حکم اعدام و همچنین آزادی دینی! می‌خواهم تأکید کنم که اتریش یک کشور بسیار فعال در زمینه حقوق‌بشر است و در تمام دنیا دارد تلاش می‌کند. این (امور) شامل تمام دنیا می‌شود و از جمله شامل ایران!»
صدراعظم اتریش همچنین درباره فعالیت‌های تروریستی دیپلومات آخوندها در اتریش و دستگیری وی در آلمان و دست‌داشتن وی در اقدام برای انجام عمل تروریستی در گردهمایی بزرگ ایرانیان ادامه داد و گفت:
«طی گفتگوهایمان در خصوص دیپلومات ایرانی توانستیم صحبت کنیم که در رسانه‌ها مطرح شد انتظار داریم که شفافیت کامل ایجاد شود».
از سوی دیگر، چهارشنبه و پنجشنبه ۱۴تیر ۹۷ عموم رسانه‌های آخوندی در بسیجی هماهنگ تلاش کردند با تحریف اقدام تروریستی آخوندها و دستگیری عوامل‌شان در فرانسه، آلمان و بلژیک، ماجرا را ۱۸۰درجه برعکس ترسیم کرده و بگویند مجاهدین خودشان می‌خواستند خودشان را بکشند!
این، یعنی بازگشت به «دوران طلایی» امام راحل که می‌گفت مجاهدین خودشان خودشان را شکنجه می‌کنند، خودشان خودشان را می‌کشند و بعد هم گناهش را می‌اندازند گردن پاسداران مظلوم و از همه جا بی‌خبر ما که زورشان به مورچه هم نمی‌رسد!
البته با این شامورطی‌بازی‌ها شاید بتوان چند نفر دیپلومات خارجی کماکان شیدای مماشات را دلگرم کرد اما نه در دستگاههای دیپلوماتیک سراسر جهان (به‌جز عراق و سوریه و دولت حوثی!) دیگر حتی در داخل کشور هم کسی یافت نمی‌شود که فریب این بازی‌ها را بخورد. به‌ویژه که مردم این روزها و در جریان قیامهای خود به چشم خویش می‌بینند و تصاویر آن هم به‌عنوان اسناد غیرقابل انکار در فضای مجازی منتشر شده است که پاسداران چگونه اموال عمومی را تخریب می‌کنند و بعد رسانه‌های رژیم منتشر می‌کنند که:‌ «خرابکاران و تروریستهایی که به داخل مردم نفوذ کرده بودند به مغازه و خودروی مردم آسیب وارد کردند»!
شاید برای استمرار این قبیل فریب کاریها دیگر خیلی دیر شده باشد. علی‌الخصوص که سرویس‌های اطلاعاتی غربی از همان اولین سال‌ها با دستگاه اطلاعاتی آخوندها آشنا شده و تجربه کافی در مورد شگردهای تروریستی آخوندها دارند!
این‌همه دادوقال هم احتمالاً برای پوشاندن فضاحت شکست‌خورده‌شان در داخل نیروهای خودشان‌ است که با همین عملیات می‌خواستند روحیه‌شان را بالا ببرند! و الحق هم که «بالا» آوردند!
بدون شک این عملیات تروریستی و عواقب آن، بر روی روابط رژیم با بیرون از خودش یک تاثیر درازمدت منفی خواهد گذاشت، بسا فراتر از آنچه که آخوندها فکرش را بکنند. آن هم درست در شرایطی که علی خامنه‌ای و روحانی به ذره‌ذره همدلی کشورهای اروپایی در روابطشان با غرب نیاز حیاتی داشتند.
داستانی که چندوچون آن پس از اتمام تحقیقات اروپایی‌ها روی دایره خواهد افتاد و دم‌ودستگاه تروریسم آخوندها را بیش‌‌از‌پیش رسوا خواهد کرد.

مطالب مرتبط

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر