مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۷ تیر ۱۵, جمعه

خودشان بمب می‌گذارند تا نظام را بدنام کنند!

 خودشان بمب می‌گذارند تا نظام را بدنام کنند!
ارسال یک قبضه توپ ۳۲۰م.م به‌همراه گلوله‌های سنگین آن جاسازی‌شده در کشتی کلاهدوز به بلژیک برای انجام عملیات تروریستی
ارسال یک قبضه توپ ۳۲۰م.م به‌همراه گلوله‌های سنگین آن جاسازی‌شده در کشتی کلاهدوز به بلژیک برای انجام عملیات تروریستی

دست پیش گرفتن نظام آخوندی برای پس نیفتادن

به‌دنبال برملا شدن توطئه تروریستی رژیم آخوندی برای انفجار بمب در محل گردهمایی سالانه مقاومت(ویلپنت)، مهره‌ها و رسانه‌های رژیم برای این‌که پس نیفتند، دست پیش گرفته و در یک کر هماهنگ و از قبل سازماندهی شده، مدعی شدند که همه ماجرا از سیر تا پیاز کار خود مجاهدین بوده است. نفرات دستگیرشده هم اعضای خود آنها هستند. می‌گویید نه، این هم عکس یادگاری آنها با مسئولان بالای سازمان.(۱) آنها خودشان بمب را تهیه کرده‌ و داخل ماشین گذاشته و بعد به پلیس گفته‌اند بیا ما را دستگیر کن و به زندان ببر تا «جمهوری اسلامی» در این شرایط بدنام شود و سفر حسن روحانی به اتریش و سوئیس برای سرپاکردن برجام شکست بخورد!
شاید گمان کنید این مطالب از بابت طنز نوشته شده ولی ببینید بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت‌خارجه رژیم چه گفته است:
«(مجاهدین) پس از ناکامی در نشست سالانه خود و برای جبران شکست در کسب حمایت سیاسی در جهت اهداف ضدانسانی و ضدایرانی خود و نیز با توجه به سفر موفق ریاست‌جمهوری اسلامی ایران به ۲کشور اروپایی، همانند گذشته مبادرت به برنامه‌ریزی و اجرای سناریوی دیگری کرد تا بتواند ضمن تاثیر‌گذاری بر این سفر اروپایی نسبت به تخریب جایگاه و موقعیت ایران و ایرانیان (بخوانید حکومت آخوندی و مهره‌های آن) نزد افکار عمومی اروپا در این مقطع حساس کنونی تلاش کند».
این مهره حکومت آخوندی طبق معمول و مطابق سناریو لورفته بازی در نقش بازجوی مهربان، گفت:
«جمهوری اسلامی ایران همان‌گونه که بارها اعلام کرده است هر گونه خشونت و اقدام تروریستی در هر نقطه از جهان و در هر شکل آن را محکوم و مردود می‌داند».
بعد هم با وقاحت خاص آخوندی اضافه کرد:
«مقامات ذی‌صلاح ایران آمادگی دارند با ارائه اسناد و مدارک لازم در جهت روشن کردن ابعاد واقعی این سناریوی از پیش طراحی شده گروه مزبور همکاریهای لازم را به‌عمل آورند». (روزنامه حکومتی وطن امروز  ۱۳تیر ۹۷)
مطابق این منطق، لابد این خود مجاهدین و اعضای عملیاتی آنها بودند بودند که در تاریخ ۲۳اسفند ۷۴ یک قبضه توپ ۳۲۰م.م ساخت صنایع دفاعی جمهوری اسلامی را همراه با گلوله‌های سنگین و غول‌پیکر آن، به جای سیرترشی و خیارشور جا زده و در ۳جعبه چوبی، داخل یک کانتینر در «کشتی کلاهدوز» جاسازی کرده و روی بارنامه آن نوشتند:
«کانتینر: CU۲۸۸۶۲۶
بار: ۱۲۲۵کارتن سیرترشی و خیار شور
صادرکننده: جمهوری اسلامی ایران ـ کشتیرانی
بندر صادره: بندرعباس، خلیج‌فارس
بندر مقصد: آنتورپ (Antwerpen)
گیرنده: مغازه پارسا ـ مونیخ ـ آلمان».
بعد هم خودشان بودند که مأموران بلژیکی گمرک بندر «آنتورپ» را به سمت «کشتی کلاهدوز» هدایت کردند تا نظام ولایت را بدنام کنند. ای دل غافل! در هر دو ماجرا دست «پلیس بلژیک» در کار است!
این منطق لورفته و این سناریوی سوخته هم‌چنان می‌توانست دست‌های خون‌آلود آخوندها را کتمان کند اگر هم‌چنان سیاست مماشات در دستورکار طرف‌حسابهای خارجی بود. آنها می‌توانستند مانند گذشته به ایزگم‌کردن ادامه بدهند اگر در دوران سرنگونی و اعتلای قیام‌ها قرار نداشتیم و اگر مقاومت ایران به‌عنوان یگانه آلترناتیو قدرتمند در سطح داخلی و بین‌المللی مطرح نبود...
اما این بار اوضاع بر وفق مراد آخوندها نبود. این بار عوامل میدانی عملیات تروریستی، موفق به انفجار بمب نشدند و در بازجویی‌ اولیه عامل پشت پرده، یعنی دیپلومات‌ـتروریست و نفر شماره ۳ سفارت رژیم در اتریش را آدرس دادند و پلیس درست سر وقت او رفت.
در همین رابطه، محمد محدثین، مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران، طی توئیتی نوشت:
«مدال وقاحت: ظریف، رئیس دیپلومات-تروریست زندانی، می‌گوید طرح تروریستی علیه گردهمایی ۳۰ژوئن، سناریوی مجاهدین بوده است! مقامات امنیتی بلژیک می‌گویند زوج دستگیرشده سلول خفته‌یی بود که رژیم ایران به اروپا فرستاده بود و اسدی، دیپلومات رژیم در وین، آنها را سالها هدایت می‌کرد».


این هم مطلب نشریه بیلد آلمان که سندی انکارناپذیر دال بر دخالت تروریستی رژیم در این ماجرای رسوا و لورفته است:

«یک قضیه جاسوسیـجنایی درباره دستگیری دیپلومات رژیم ایران»

بیلد ـ ۲ژوئیه ۲۰۱۸ـ برلین ـ یکشنبه‌شب مأموران پلیس آلمان در منطقه اشپس آرت در یک پارکینگ در اتوبان ۳ضربه کاری خود را وارد آوردند و یک مرد و ۳نفر همراه او را از خودروی کرایه‌ای‌اش پایین کشیده و دستگیر کردند.
این پارکینگ متعاقباً تا شعاع بزرگی ممنوع تردد اعلام شد.
متخصصان مواد انفجاری همه چیز را تفتیش کردند و سپس حوالی ساعت ۲۲۱۵ رفع موقعیت هشدار را اعلام کردند. علت این عملیات پلیس در ابتدا نامشخص بود.
بنا‌ به تحقیقات روزنامه بیلد مشخص شد که در خودروی فورد، یک تبعه رژیم ایران اسدالله الف(اسدی) ـ ۴۷ساله ـ که به موجب یک حکم بازداشت بین‌المللی تحت پیگرد قرار داشت، نشسته بود.
گفته می‌شود که او فرمان سوء‌قصدی را که قرار بود در پاریس علیه اپوزیسیون اجرا شود، داده است.
اسدالله اسدی یک پاسپورت دیپلوماتیک داشت که او را به‌عنوان «مشاور سوم سفارت جمهوری اسلامی» در اتریش معرفی می‌کند.
بنا‌ به تحقیقات صورت گرفته اسدالله اسدی عضو وزارت اطلاعات یعنی سرویس مخفی رژیم ایران است.
همزمان پلیس بلژیک در بازرسی از یک خودرو به محموله‌یی شامل نیم‌کیلو ماده انفجاری دست پیدا کرد. این محموله توسط یک زوج ایرانی‌تبار مقیم شهر آنورس حمل می‌شد و مأموران پلیس بلژیک هر ۲نفر مزبور را دستگیر کرد.
فرمان ترور از سوی حکومت ملایان صادر شده بود.
مشابه سوءقصد میکونوس که در مرکز شهر برلین رخ داد، فرمان این سوءقصد نیز از سوی رژیم مذهبی ملایان در ایران صادر شده بود.
زن و مرد دستگیرشده در بلژ‌یک در جریان بازجویی اعتراف کردند که آنها قصد انجام یک سوءقصد علیه گردهمایی جنبش اپوزیسیون مجاهدین خلق ایران در پاریس را داشتند.
به‌گفته این زن و مرد مأموریت این سوءقصد توسط اسدالله اسدی به هر دوی آنها ابلاغ شده بود و آنها ماده انفجاری را از اسدالله اسدی در لوکزامبورگ دریافت کرده‌اند.
دادستانی کل در شهر بامبرگ آلمان تأیید کرد که اسدالله اسدی را بعد از دستگیری به قاضی تحقیق تحویل داده است».
نشریه بیلد همچنین به پیشینه عملیات و اقدامات تروریستی در اروپا و اتریش اشاره می‌کند:
«مأموران سرویس مخفی رژیم ایران دهها سال است که در اروپا فعال هستند. مأموران رژیم ایران در سال ۱۹۹۲ میلادی ۴تن از افراد اپوزیسیون را در رستوران میکونوس در برلین به ضرب گلوله ترور کردند.
همچنین در اتریش، یعنی در کشوری که اسدالله اسدی در آنجا یک استوارنامه دیپلوماتیک داشت، مأموران سرویس مخفی رژیم ایران چندین حمله مرگ‌آور را مرتکب شده‌اند...».

خودشان خودشان را می‌کشند و... تا نظام را بدنام کنند!

حال که طشت رسوایی این‌گونه ایزگم‌نمایی‌های حکومت آخوندی از بام دنیا فروافتاده خوب است یادآوری کنیم که بنیانگذار این کارگاه شیطان‌سازی و لجن‌پراکنی علیه مجاهدین، خود خمینی بود. او که حتی قبل از ۳۰خرداد ۶۰ رشیدترین فرزندان ایران‌زمین را به آتش‌زدن خرمن‌های روستاییان متهم می‌کرد، وقتی ناگزیر دستور تشکیل کمیته بررسی «شایعه شکنجه» را صادر کرد، از تحقیقات فرمایشی کمیته‌یی که خودش مشخص کرده بود این نتیجه را گرفت که «مجاهدین خودشان خودشان را می‌کشند و خودشان خودشان را شکنجه می‌کنند تا نظام را بدنام کنند»!
در مراحل پایانی، رژیم شاگردان دست‌چندم دجال، باز حرف او را نشخوار می‌کنند اما با این تفاوت که زمان دیگر شده است و زمانه دیگر؛ و این حنا دیگر رنگی ندارد.

پانویس: ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خبرگزاری نیروی تروریستی قدس(تسنیم) ـ ۱۳تیر ۹۷:
«تصاویری به‌دست «تسنیم» رسیده که نشان می‌دهد که یکی از بازداشت‌‌شدگان که رسانه‌های بلژیکی از او به‌عنوان «امیر.س» نام می‌بردند، امیر سعدونی نام دارد و نکته جالب‌تر این‌که او از اعضای شناخته‌شده سازمان تروریستی منافقین بوده و حتی با سران این سازمان از جمله مهدی ابریشم‌چی نفر دوم منافقین نیز عکس یادگاری دارد».
مطالب مرتبط

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر