مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۵ دی ۳۰, پنجشنبه

رفسنجانی خلبان خود را که فرار کرده بود در آلمان به قتل رساند . این خلبان یک فوتبالیست هم بود

رفسنجانی خلبان خود را که فرار کرده بود در آلمان به قتل رساند . این خلبان یک فوتبالیست هم بود

این خلبان در مصاحبه ای خمینی را جنگ افروز وعامل کشتار میدانست وگفت من در اعتراض به جنگ با هواپیما از ایران خارج شدم.
علی‌اکبر محمدی بازیکن خط دفاع سابق تیم‌های پرسپولیس و عقاب تهران، خلبان ویژه پرواز بلندپایگان رژیم از جمله رفسنجانی و خامنه‌ای در تاریخ ۲۱ مردادماه ۱۳۶۵ با یک فروند هواپیمای جت فالکون به عراق گریخت و مصاحبه‌های مطبوعاتی متعددی با رسانه‌های عراقی انجام داد که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های بین‌المللی داشت. وی در این گفتگوها رژیم و شخص خمینی را عامل ادامه‌ی جنگ معرفی کرد.
محمدی از عراق به آلمان مهاجرت کرد و به صورت ناشناس به زندگی پرداخت. رژیم که به لحاظ تبلیغاتی ضربه‌ی سختی را متحمل شده بود ضمن تکذیب ارتباط محمدی با رفسنجانی و دیگر بلندپایگان رژیم ترور وی را در دستور کار قرار داد.
در ۲۶ دیماه همان سال برابر با شانزدهم ژانویه‌ی ۱۹۸۷ علی اکبر محمدی در برابر کلوپی در هامبورگ که اداره‌ی آن را عهده‌دار بود توسط تیم‌های تروریستی اعزامی رژیم به قتل رسید. علیرغم این که او یکی از بازیکنان معروف اواخر دهه‌ی ۴۰ و اوایل دهه‌ی ۵۰ بود، اما اشاره‌ای به سابقه‌ی ورزشی او نشد.
به هرحال، کاپیتان علی اکبرمحمدی از بغداد راهی آلمان شد و در شانزدهم ژانویه‌ی ۱۹۸۷ دربرابر کلوپی که اداره‌ی آن را عهده‌دار بود توسط دو تن از عوامل اطلاعات سپاه و ‌‌‌‌‌‌یک مزدور لبنانی به قتل رسید. دستور قتل او را ریشهری صادرکرده بود و تیم عملیات، زیر نظر فلاحیان انجام وظیفه می‌کرد. به هرحال همزمان با قتل علی‌اکبرمحمدی،فتوای قتل فریدون فرخ‌زاد نیز صادر شد و فلاحیان دستور بررسی و ارزیا‌‌بی ‌راههای به قتل رساندن فرخ‌زاد را به تیم بررسی و طراحی سپرد که زیر نظارت مستقیم سعید اسلا‌‌‌‌‌‌می ‌(اما‌‌‌‌‌‌می‌) قرار داشت.

۱ نظر:

  1. همه اين جنايات و ترورهايى كه توسط رژيم تروريست اسلامى برهبرى خمينى انجام شد توسط دستور مستقيم شخص على اكبر رسمنجانى بسيار جانى و دزد انجام گرفت ، ادامه دهنده جنگ هم همين ايت الكوسه بود

    پاسخحذف