مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۵ دی ۱۷, جمعه

خامنه ای با غارت نجومی اموال عمومی ومردم ، گور خواب درست میکند اما برای حزب الله خانه میسازد وسنگ فلسطین را برای فریب به سینه میزند

خامنه ای با غارت نجومی اموال عمومی ومردم ، گور خواب درست میکند اما برای حزب الله خانه میسازد وسنگ فلسطین را برای فریب به سینه میزند

سایت حکومتی فرا که خامنه ای چی است نوشت:
امید برای بازگشت به خانه
چشم های منتظر به آزادی فلسطین
آوارگی وغربت برای فلسطینی ها،شهرک سازی برای صهیونیستها

اگر کسی نداند که این جملات را رژیم خامنه ای در سایت های حکومتی نوشته فکر میکند یک انقلابی بزرگ ویک مدافع بزرگ حقوق فلسطینی ها آنرا بیان کرده است.
یا اگرکسی نداند که این حرفهای خامنه ای وروحانی وسپاه پاسداران وفاشیستی ترین جناح های ،حکومت دزد وغارت گر ولایت فقیه است، فکر میکند حرف کسی است یا حاکم ویا والی ویا دولتی است که برای همه مردمش خانه ساخته وهیچ یک از آحاد تحت حکومت ومردمش آواره وبی خانمان وپناهنده نیستند وهمه در خانه ،میهن ووطنش به بهترین وجه وآزادانه زندگی میکند .
از بیلان جنایت فقر آورگی وبی خانمانی واعتیاد وسرقت اموال دولتی وعمومی میگذریم .
تنها اگرجواب این سئوال را بدهیم روشن میشود که وقتی همه از گورخواب وتوالت خانه وحلبی خواب صحبت میکنند ، ودر همان تهران آرش صادقی دارد مثل شمع برای آزادی میسوزد چرا سایت حکومتی تیتر با لا را میزند وعکس های زیر را چاپ میکند؟
جواب بسیار روشن است از روز بعد از انقلاب 22بهمن هم همین بوده مردم ازادی وحقوق خود را میخواهند حل مشکلات ومعصلات اجتماعی را میخواهند برابری همه آحاد ملت ایران را میخواهند رونق اقتصادی را با این همه ثروت خدادادی وملی میخواهند، اما خمینی  گفت اقتصاد مال خر است وهمه چیز را تعیین تکلیف کرد .
 با این تز اقتصاد مال خر است متوجه شدیم که بعد از 37 سال که همه اقتصاد ، دارائی وثروت در دست 3 آخوند وسیتم خامنه ای روحانی ولاریجانی است ، خر یعنی چه واقتصاد مال خر است هم یعنی اقتصاد مال ولی فقیه وآخونهای حکومتی است .

ووقتی سایتها ومطبوعات حکومتی سراغ تیر وعکس های اینچنینی می روند دارند نعل وارو میزنند وایز گم کرده وآدرس غلط میدهند .
آنها میخواهند گورخوابی ، که مثل طنابی به گردن همه باندهای حکومتی از ولی فقیه ووزرای دزد روحانی وسران سه قوه افتاده را مخفی کنند میخواهند اسرا زندانیان وآوارگی مردم ما را پنهان کنند در صورتی مردم ما درست گرفتند وبا تمام قوا فریاد زده وبهای آنرا را هم میپردازند ، فریادمردم ما هم این بود وهست که 
نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران 
یا
سوریه را رها کن فکری بحال ما کن
آخوندهای دزد وغارت گر ونظام ولایت فقیه باید بدانند که دوران مفت خوری این نزدیک به 4 دهه به پایان رسیده است . همه ما دیدیم که با جنبش دادخواهی وفریادهای علیه قتل عام ، چه دهانهائی وچه زبانهائی علیه تمامیت حاکمیت خامنه ای باز شده است .
اعتصاب غذای زندانیان دارد استخوانهای دژخیمان را میشکند.
همه میخواهند بدانند که در دهه 60 چه جنایاتی رخ داده ومسئولان ومجریان آنها چه کسانی بودند الان کجا هستند وچه ماسکهائی زده اند.
احمد منتظری جنایت علیه بشریت وقتل عامهای 67 را با انتشار فایل صوتی نشست آقای منتظری(پدرش) با هیئت مرگ را افشاکرد.
مهدی خزعلی با چندین فیلم وفایل صوتی ومصاحبه جنایات دهه 60 وجنایات وچپاول بیت خامنه ای وکشتار دهه 60 توسط اصلاحطلبان قلابی که همگی شکنجه گران وقاتلان فرزندان ما بوده اند را بیان میکند
یک یک جنایتکاران وشکنجه گران دارند میگویند یا پیام میدهند که ما نبودیم ودست به سفید سازی یا انتقاد از خود وگذشته میزنند.
حتی فردی بنام داوری با خزغلی وهادی غفاری در یک پنل نظام ولایت فقیه ،کشتار دهه 60 و نهادینه کردن سرکوب وکشتار را به چالش میکشد وهر سه علیه همدیگر وجنایاتی که نظام وخودشان کردند را رو میکنند.
مسئله گورخوابها دامن روحانی وهمه وزارا وآخوندهای دانه درشت وبیت خامنه ای را بدجور گرفته است در چنین شرایطی سایت های حکومتی خط میگیرند که نعل وارو بزنند بجای ایرا ن به فلسطین بچسبنند بجای گورخواب نصیر آباد یا حاشیه تهران بروند فلسطین وبجای فریاد زدن بر سر خود بر سر مثلا اسرائیل فریاد بزنند اینجوری میخواهند آدرس عوضی داده وماسک حمایت فلسطین هم بزنند که مردم ما با شعارهایشان در خیابان یعنی افشاگری هایشان در صحنه حقیقی وهمیجور در شبکه های اجتماعی راه نفس فریب کاری ودجالیت خامنه ای وپاسداران ودژخیمان را بند آورده اند 
ادامه دارد

ببینید این سایت حکومتی وخامنه ای چی چه نوشته است
اردوگاه «برج البراجنه» در استان جبل لبنان، از جمله اردوگاه‌هایی است که فلسطینی‌های آواره در آن سکونت دارند. .... فقط پیرترین افراد این اردوگاه چیزهایی از فلسطین در خاطر دارند. بسیاری از آنها در فقر و تنگدستی به دنیا آمده‌اند و با سختی و مرارت بسیار اوضاع می‌گذرانند.

سرویس بین‌الملل فردا: بعد این عکسها را زده است

چشم‌های منتظر به آزادی فلسطین/فلسطینیان منتظر بازگشت به خانها
آخوند وطن فروش وقرون وسطائی نمیگوید چه بلائی سر فرهنگ وتمدن بزرگ ایران زمین آورده است ولی در حالی که برای ترور عرفات سمبل فلسطینی ها نقشه ترور میکشد وتوسط مزدوران اجاره ای خود به محمو عباس توهین کرده وبه مردم فلسطین از پشت خنجر میزند اشک تمسح برای فلسطین وفرهنگ فلسطینی میزند
این ساینت خکومتی فراد اینجور رد گم میکند وبرای فلسطینی ها اشک تمساح میریزد
"کمتر از ١% از افراد این اردوگاه سرزمین مادری خود را به چشم دیده‌اند. آنها چگونه یاد وطن‌شان فلسطین را در یاد خود زنده نگه می‌دارند. چه چیز آنها را به یاد فلسطین می‌اندازد؟ فرهنگ فلسطین در نظر آنها چیست؟ این میراث فرهنگی را چگونه برای نسل جوان خود حفظ می‌کنند؟ "

چشم‌های منتظر به آزادی فلسطین/فلسطینیان منتظر بازگشت به خانهچشم‌های منتظر به آزادی فلسطین/فلسطینیان منتظر بازگشت به خانه 


چشم‌های منتظر به آزادی فلسطین/فلسطینیان منتظر بازگشت به خانهچشم‌های منتظر به آزادی فلسطین/فلسطینیان منتظر بازگشت به خانه 


چشم‌های منتظر به آزادی فلسطین/فلسطینیان منتظر بازگشت به خانه

   
چشم‌های منتظر به آزادی فلسطین/فلسطینیان منتظر بازگشت به خانه 
در حالی عکس این کودک فلسطینی را در سایت خود میزند که هزاران کوک ایرانی بدنیا نیامده بفروش میرسندویا بدنیا آمده اما از کرسنگی میمیرند ویا همین آخوندها وپاسداران کودکان سوری را با بمب های بشکه ای وناپالم میکشند وداستانهای حلب هنوز بر صفحات سایتها ومطبوعات بسیارگویا وزنده است  .

چشم‌های منتظر به آزادی فلسطین/فلسطینیان منتظر بازگشت به خانه

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر