مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۷ تیر ۱۲, سه‌شنبه

نگاهی به بیلان تروریسم دولتی آخوندها علیه مجاهدین در خارج کشور

نگاهی به بیلان تروریسم دولتی آخوندها علیه مجاهدین در خارج کشور 

- ۱۳تیر ۱۳۶۳ ۴تن از تروریستهای رژیم که قصد واردکردن سلاح از اسپانیا به‌ فرانسه برای اجرای یک طرح تروریستی در اور‌سور‌اواز پاریس داشتند، که توسط پلیس اسپانیا دستگیر شدند.
- ۱۷تیر ۱۳۶۶ تروریستهای رژیم با سلاحهای نیمه‌سنگین و سبک، همزمان به ۱۳پایگاه مجاهدین در کراچی و کویته حمله کردند که ۲تن از مجاهدین به‌نامهای فرامرز آقایی و علیرضا پورشفیعی‌زاد به‌شهادت رسیدند.
- ۱۹آبان ۱۳۶۷ مجاهد خلق ابوالحسن مجتهدزاده توسط دیپلومات‌ـتروریستهای خمینی در استانبول ترکیه ربوده شد. او را ابتدا به کنسولگری رژیم در استانبول بردند و سپس در‌ حین انتقال وی با ماشین دیپلوماتیک به ایران، دیپلومات‌ـتروریستها توسط پلیس ترکیه دستگیر شدند.
- ۲۳اسفند ۱۳۶۸ اقدام تروریستهای رژیم در ترکیه برای ترور محمد محدثین، مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت که نافرجام ماند و در صحنه عملیات ترور مجاهد خلق حسین عابدینی به‌شدت مجروح شد. خبرگزاری رژیم سریعاً ترور محمد محدثین را اعلام کرد در حالی‌که او در این صحنه حضور نداشت و به این وسیله به صراحت به دست‌داشتن کنسولگری رژیم در استامبول در این ترور اذعان کرد.
- ۴اردیبهشت ۱۳۶۹ ترور دکتر کاظم رجوی، نماینده شورای ملی مقاومت در مقر اروپایی ملل‌متحد در ژنو که در پی تلاشهای قاضی تحقیق سوئیس مشخص شد که سفارت رژیم در ژنو توسط ۱۳تروریست ارسالی از ایران آخوندها، دست به این اقدام جنایتکارانه زده است.

ترور دکتر کاظم رجوی در ژنو توسط ۱۳تروریست ارسالی از ایران آخوندها

ترور دکتر کاظم رجوی در ژنو توسط ۱۳تروریست ارسالی از ایران آخوندها

- ۴مرداد ۱۳۷۱ شهید مجاهد خلق علی‌اکبر قربانی توسط دیپلومات‌-تروریستهای رژیم ربوده شد و پس از وحشیانه‌ترین شکنجه‌ها، پیکر او را در محلی دفن کردند که بعد از چند روز با دستگیری تروریست مزدور رژیم، تمام مسأله افشا شد.
تگ عکس ربودن و ترور شهید مجاهد خلق علی‌اکبر قربانی توسط دیپلومات‌-تروریستهای رژیم آخوندی در ترکیه
ربودن و ترور شهید مجاهد خلق علی‌اکبر قربانی توسط دیپلومات‌-تروریستهای رژیم آخوندی در ترکیه

- ۲۵اسفند ۱۳۷۱ محمدحسن نقدی، نماینده شورای ملی مقاومت در ایتالیا، به‌دست تروریستهای رژیم در شهر رم هنگام تردد به رگبار بسته شد و به‌شهادت رسید.
محمدحسن نقدی شهید سرفراز مقاومت ایران
محمدحسن نقدی شهید سرفراز مقاومت ایران

- ۳۰خرداد ۱۳۷۴ وزارت اطلاعات طرحی برای ترور خانم مریم رجوی، در سخنرانی دورتموند آلمان داشت. در همین رابطه آلمان ۲نفر از دیپلومات‌ـ‌تروریستهای سفارت رژیم در آلمان را اخراج کرد.
- ۱اسفند ۱۳۷۴ مجاهد خلق زهرا رجبی و علی مرادی در هتلی در استانبول ترکیه توسط تروریستهای رژیم آخوندی که توسط سفارت رژیم فرماندهی و هدایت می‌شدند به رگبار بسته شده و به‌شهادت رسیدند.
ترور مجاهد خلق زهرا رجبی در ترکیه توسط تروریستهای رژیم آخوندی
ترور مجاهد خلق زهرا رجبی در ترکیه توسط تروریستهای رژیم آخوندی

- ۱۴اسفند ۱۳۷۴ توپ غول‌پیکر ۳۲۰میلیمتری، در نزدیکی دفتر مرکزی مجاهدین در بغداد در خانه‌یی کشف و بخشی از شبکه مربوطه دستگیر شد.
کشف توپ غول‌پیکر ۳۲۰میلیمتری در نزدیکی دفتر مرکزی مجاهدین در بغداد و دستگیری بخشی از شبکه تروریستی مربوط به آن
کشف توپ غول‌پیکر ۳۲۰میلیمتری در نزدیکی دفتر مرکزی مجاهدین در بغداد و دستگیری بخشی از شبکه تروریستی مربوط به آن

- ۲۵اسفند ۱۳۷۴ وقتی کشتی کلاهدوز رژیم در بندر بلژیکی آنتورپن(Antwerpen) مورد بازرسی قرار گرفت، یکی از همین سوپرخمپاره‌ها همراه با ۳۰۰‌کیلو مواد منفجره توسط پلیس بلژیک کشف و توقیف شد و در ادامه مشخص شد که هدف این محموله پاریس و برای عملیات روی مقر رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت مریم رجوی بوده است.
- ۱۷آذر ۱۳۷۵ ۳انفجار پی‌در‌پی در منطقه دفتر مرکزی مجاهدین در بغداد به‌وقوع پیوست. انفجار ناشی از شلیک ۳توپ غول‌پیکر ۳۲۰‌میلیمتری بود که سلاح آن روی یک‌ کمپرسی نصب‌شده و کمپرسی در ۶۰۰‌متری دفتر مرکزی مجاهدین در بغداد، متوقف شده بود.
- ۱۹خرداد ۱۳۷۸ حمله به اتوبوس حامل مجاهدین در خروجی بغداد با ماشین انفجاری که بر اثر آن ۶مجاهد خلق به‌شهادت رسیدند و دهها مجاهد خلق مجروح شدند. تروریستهای نیروی قدس سپاه پاسداران که توسط سفارت رژیم در بغداد هدایت می‌شدند این عمل جنایتکارانه را انجام دادند.
- ۱۱آبان ۱۳۷۸ حمله به پایگاه مجاهدین خلق در نزدیکی بصره با کامیون انفجاری و به‌شهادت رسیدن ۵مجاهد خلق به‌همراه تعداد زیادی مجروح
- ۲۹فروردین ۱۳۸۰ تهاجم به قرارگاههای ارتش آزادیبخش ملی ایران با ۱۰۰۰موشک اسکاد
- ۱۰شهریور ۱۳۹۲ بعد از چندین حمله به قرارگاه لیبرتی در عراق، حمله جنایتکارانه به مجاهدین باقیمانده در اشرف با هدایت سفیر رژیم در بغداد و قاسم سلیمانی جنایتکار و قتل‌عام ۵۲تن از مجاهدین
- نوروز ۹۷ کشف و افشای توطئه تروریستی رژیم در چندین کشور اروپایی از جمله آلبانی علیه مجاهدین و رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت که نخست‌وزیر آلبانی در مصاحبه‌یی به آن اشاره کرد.
- ۱۱تیر ۱۳۹۷ بالاخره توطئه تروریستی رژیم آخوندی علیه گردهمایی مقاومت ایران در پاریس که توسط دستگاه اطلاعاتی ۳کشور اروپایی درهم‌شکسته شد.
بیشتر بدانید
 

بیانیه رودی جولیانی در مورد توطئه حمله تروریستی رژیم ایران علیه گردهمایی ایران آزاد ۲۰۱۸در پاریس

توطئه تروریستی رژیم آخوندی علیه گردهمایی مقاومت ایران در پاریس در هم شکسته شد

مریم رجوی: سفارتهای فاشیسم دینی باید بسته شود

اسدالله اسدی دیپلومات آخوندها در اتریش که دستور حمله تروریستی را داد، در آلمان دستگیر شد

وحشی‌گری تروریستی رژیم ایران را محکوم می‌کنم - معاون زیرکمیته حقوق‌بشر پارلمان اروپا:

نیوت گینگریچ:‌ توطئه تروریستی نشان از ترس دیکتاتوری ایران از جنبش مقاومت است+ بیانیه شهردار جولیانی

علیرضا نصراللهی پادو وگماشته ولی فقیه ، محاصره شده توسط کانونها وشهرهای شورشی - چگونگي استخدام عليرضا نصراللهي توسط وزارت اطلاعات

غلامرضا صادقی جبلی مزدور بی مقدار وگماشته اطلاعات ملاها در بلزیک وفرانسه در اوج قیام مردم ایران را باز شناسی میکنیم

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر