مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۷ مرداد ۱, دوشنبه

پمپئو سران مذهبی رژیم ایران را «ریاکار» خواند

پمپئو سران مذهبی رژیم ایران را «ریاکار» خواند 

 

مایک پمپئو وزیرخارجه ایالات متحده آمریکا
به گزارش آسوشیتدپرس ۱مرداد ۹۷، مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده روز یکشنبه سران مذهبی رژیم ایران را « روحانیان ریایی» نامید، کسانی که در حالیکه اجازه می‌دهند مردمشان رنج بکشند ثروت انبوهی جمع کرده‌اند...
وزیرخارجه ایالات متحده آمریکا سران سیاسی، قضایی و نظامی ایران را نیز زیر ضرب برد و چند نفر را با اسم نام برد که در فساد گسترده شرکت دارند.
وی در ادامه با اشاره به رژیم ایران گفت، این دولت « به‌طور بیرحمانه‌یی حقوق‌بشر، کرامت و آزادیهای اساسی مردم خود را سرکوب می‌کند».
مایک پمپئو از جمله گفت مکارم شیرازی بیش از ۱۰۰میلیون دلار از طریق تجارت غیرقانونی شکر به‌دست آورده است.
همچنین امامی کاشانی بعد از این‌که دولت چندین معدن سودآور را به مؤسسه او منتقل کرد میلیونها دلار پول به‌دست آورده است.
و بالاخره خامنه‌ای دارای یک مؤسسه به‌نام ستاد «اجرایی خط امام) است که خارج از حساب و کنترل بوده و ۹۵میلیارد دلار ارزش دارد.
پمپئو در پایان اینچنین نتیجه‌گیری می‌کند، « میزان فساد و ثروت در میان رهبران رژیم نشان می‌دهد که ایران توسط چیزی که بیشتر شبیه مافیا تا دولت است حکمرانی می‌شود».

پمپئو سران رژیم ایران را با مافیا مقایسه می‌کند

خبرگزاری رویتر، ۲۳ژوییه ۲۰۱۸
مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا روز یکشنبه در اشاره ثروت وسیع و فساد رایج در میان سران رژیم ایران گفت ایران با چیزی شبیه به مافیا اداره می‌شود تا یک دولت.
وی که برای جمعیتی در کالیفرنیا صحبت می‌کرد گفت در حالیکه مردم ایران سرنوشت کشورشان را تعیین می‌کنند واشنگتن از صدای مردم ایران که سالهاست نادیده گرفته شده حمایت خواهد کرد.
او افزود دولت آمریکا یک کانال تلویزیونی و رادیویی و دیجیتال و فورمهای رسانه اجتماعی فارسی ۲۴ساعته و ۷روز هفته راه‌اندازی می‌کند تا همه ایرانیان در ایران و سراسر جهان به آن دسترسی داشته باشند.

طرح افشای داراییهای خامنه‌ای و سایر سران رژیم ایران

مجلس نمایندگان آمریکا طرح افشای دارایی‌ های خامنه‌ای و سایر سردمداران رژیم آخوندی را تصویب کرد. بر اساس این طرح وزارت خزانه‌داری آمریکا باید فهرست سرمایه‌ها و دارایی‌های این افراد را منتشر کند. به گزارش آسوشیتدپرس، این طرح با ۲۸۹رای موافق به تصویب رسید. این طرح برای قانونی شدن می‌بایست در سنا نیز به تصویب برسد و سپس رئیس‌جمهوری آمریکا آن را امضا کند.

بروس پولیکین، نماینده کنگره آمریکا از ایالت ماین، به هنگام معرفی این طرح گفت: در حدود ۷۰مقام ایران ثروتهای شخصی هنگفتی را کسب کرده‌اند، آنها همچنین از این ثروتها برای کمک به گروه‌های تروریستی و گروههایی که به منافع ما ضربه می‌زنند استفاده می‌کنند. وی افزود: این حق شهروندان ایرانی و همه مردم در سراسر جهان است که بدانند این حامیان اصلی تروریسم چه مقدار ثروت کسب کرده‌اند و برای چه منظوری آن را مصرف می‌کنند. این نماینده جمهوریخواه تأکید کرده است: مقامهای ارشد رژیم ایران، از جمله خامنه‌ای و مقامهای اصلی سیاسی و نظامی ایران، از طریق ساختار استبدای، فاسد و مخفی در کشور ثروتهای هنگفتی را کسب کرده‌اند. وی گفت: رژیم ایران بزرگترین رژیم حامی تروریسم است و نمی‌توان به آن اعتماد کرد. این مهم است که برای امنیت منطقه و ایالات متحده این داراییهای مخفی برای مردم جهان افشا شوند.

این لایحه که اکنون باید در سنا به‌تصویب برسد، بعد از تبدیل‌شدن به قانون، دولت آمریکا را موظف خواهد کرد، ظرف ۹۰روز مشخص کند که هر کدام از سران اصلی رژیم، چه میزان پول و سرمایه در خارج از ایران دارند و به چه نحوی این سرمایه‌ها را به خارج منتقل کرده‌اند.

لایحه مذکور در سپتامبر سال گذشته میلادی، در مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت آرا به‌تصویب رسیده بود؛ اما دولت اوباما تهدید به وتو آن کرد و از این‌رو مراحل قانونی‌شدن آن طی نشد.

مطالب مرتبط:

مایک پمپئو نقض حقوق‌بشر، صدور تروریسم و اقدام برای بمب‌گذاری در گردهمایی ایرانیان را محکوم کرد

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا
مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا نقض حقوق‌بشر، دزدیهای نجومی، صدور تروریسم و اقدام برای بمب‌گذاری در گردهمایی ایرانیان را محکوم کرد.

بخشهایی از سخنرانی مایک پمپئو در کتابخانه ریگان:
در اوایل همین ماه جاری، یک به‌اصطلاح دیپلمات ایرانی مستقر در وین را، به جرم تأمین مواد منفجره برای یک عملیات بمب‌گذاری که قرار بود برای انفجار در یک گردهمایی سیاسی در فرانسه مورد استفاده قرار گیرد دستگیر کردند. این واقعه همه آنچه که باید درباره رژیم بدانید را به شما می‌گوید.

رژیم و متحدانش ردی از خون مخالفان را در سراسر اروپا و خاورمیانه از خود باقی گذاشته‌اند.
فی‌الواقع، متحدان اروپایی ما نسبت به تهدید تروریسم تحت حمایت رژیم ایران مصونیت ندارند.
آنها (مقامهای رژیم ایران) همزمان با این‌که تلاش می‌کنند اروپا را قانع کنند در توافق هسته‌یی باقی بماند، به‌طور مخفیانه در حال طراحی حملات تروریستی در قلب اروپا هستند.

سطح فساد و ثروت در بین رهبران رژیم ایران نشان می‌دهد که این رژیم توسط چیزی که بیشتر به مافیا شباهت دارد تا یک دولت حکمرانی می‌شود.

ما هر کشوری را که از رفتار مخرب جمهوری اسلامی خسته شده است فرا می‌خوانیم که به کارزار ما برای فشار بپیوندد. به‌طور خاص برای متحدان ما در خاورمیانه و اروپا که خود دهه‌ها با وحشت ناشی از اقدامات وحشیانه رژیم مواجه بوده‌اند.

چهل سال حکومت ایران دزدسالاری و حکومت فاسدان

این چهل سال انقلاب، تلخ بوده است. چهل سال دزدسالاری و حکومت فاسدان، چهل سال غارت ثروت مردم برای حمایت از تروریسم، چهل سال به زندان افکندن ایرانیان عادی به‌خاطر بیان مسالمت‌آمیز حقوقشان.

به‌رغم سابقه تجاوزات رژیم، آمریکا و سایر کشورها سالها تقلا کردند تا یک میانه‌روی سیاسی بیابند. چنین چیزی همان قدر غیرممکن است که دنبال یک اسب تک شاخ بگردیم.

اهداف این رژیم و تمایلش برای دست کشیدن از اقدامات خشونت‌آمیز کسی را در ایران به رهبری نرسانده که بتوان او را به‌طور بعیدی، یک میانه‌رو نامید.

روحانی و ظریف گرگ در لباس میش هستند

برخی معتقدند که روحانی یا وزیر خارجه ظریف، میانه‌رو هستند. واقعیت این است که آنها فقط افراد پوششی آیت‌الله و شیادی بین‌المللی او هستند. توافق هسته‌‌یی، آنها را میانه‌رو نکرد بلکه آنها را تبدیل به گرگ در لباس میش کرد.

این رژیم نمی‌تواند هیچ ایده‌ای در جامعه را که با آن مخالفت کند یا علیهش باشد تحمل کند.
به همین دلیل است که این رژیم دهه‌ها است که بی‌رحمانه، حقوق‌بشر و کرامت و آزادیهای پایه‌یی مردم خود را سرکوب کرده است.

اعتراضات خیابان در ایران بی‌سابقه بوده است

از دسامبر گذشته پایدارترین و قوی‌ترین اعتراضات خیابانی رخ داده که از سال ۱۹۷۹ تا کنون بی‌سابقه بوده است. برخی از شعارهای تیز: مردم در فقر هستند در حالیکه آخوندها مانند خدا زندگی می‌کنند.
انتخاب سایرین این است که بازار بزرگ تهران را ببندند.

هر چند این تظلم‌خواهیها اشکال مختلفی دارند اما همه این صداهای نارضایتی در یک چیز مشترک هستند و آن این‌که آنها از سوی این رژیم انقلابی مورد بدرفتاری قرار گرفته‌اند. ایرانیان خواهان کرامت، پاسخگویی و احترام هستند.

ژانویه گذشته رژیم سال نو را با دستگیری تا ۵۰۰۰نفر از مردم خودش خوشآمد گفت. آنها به‌صورت صلح‌آمیز خواهان زندگی بهتری شده بودند. صدها تن از آنان طبق گزارشات در زندان هستند و چندین نفر هم به‌دست دولت خودشان کشته شده‌اند. رهبران آنها به‌صورت طعنه‌آمیزی آن را خودکشی می‌نامند.

خاطرنشان می‌شود مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت پیشتر گفته بود: ما موافقیم ملایان تغییر رفتار بدهند اما در اینصورت در قدرت نیستند. بستن سفارتها، اخراج مزدوران و محاکمه سران رژیم به‌خاطر قتل‌عام زندانیان سیاسی ضروری است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر