مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۷ تیر ۲۹, جمعه

رژیم ایران بزرگ‌ترین عامل بی‌ثباتی در منطقه است- ژنرال جوزف ووتل:

  رژیم ایران بزرگ‌ترین عامل بی‌ثباتی در منطقه است- ژنرال جوزف ووتل:

جوزف ووتل فرمانده سنتکام
ژنرال جوزف ووتل فرمانده نیروهای مرکزی آمریکا (سنتکام) در یک کنفرانس مطبوعاتی در پنتاگون نقش بی‌ثبات کننده و مخرب رژیم ایران را برای خبرنگاران تشریح کرد.

سایت وزارت دفاع آمریکا پنجشنبه ۲۸تیر۹۷:
ژنرال ووتل فرمانده سنتکام:
من چند بار گفته‌ام رژیم ایران را بی‌ثبات کننده‌ترین عامل در سراسر منطقه به حساب می‌آوریم و تلاشهای ما در سراسر منطقه متمرکز روی افشا کردن فعالیتهای این رژیم و کار با شرکا برای متوقف کردن و مختل کردن آنها است.
فعالیتهای رژیم ایران در سراسر منطقه کمک کننده نیستند. آنها بی‌ثباتی را ترویج می‌کنند به شیوه‌ای که منطقه را به‌صورت چشمگیری تحت تأثیر قرار می‌دهد.

حمایت رژیم ایران از حزب‌الله و شبه‌‌نظامیان حوثی

ژنرال جوزف ووتل افزود:‌ من به همه شما یادآوری می‌کنم که ایران در حال تلاش با حزب‌الله لبنان و دیگر گروه‌های شبه‌نظامی است که قابلیتهایی برقرار کند که امنیت اسراییل را تهدید می‌کند. خاطرنشان می‌کنم رژیم ایران از حوثیها پشتیبانی می‌کند که موشکهای با برد افزوده به مراکز جمعیتی اصلی در عربستان سعودی شلیک می‌کنند. آنها با این کار نه فقط شهروندان سعودی را در معرض خطر قرار می‌دهند، بلکه همچنین جامعه بین‌المللی که آنجا زندگی می‌کند را تهدید می‌کند. این رژیم ایران است که حوثیها را پشتیبانی می‌کند، حوثیهایی که از توزیع مناسب کمک انسان‌دوستانه و داروهای حیاتی برای مقابله با یکی از بزرگترین شیوع ثبت شده وبا در دنیا ممانعت می‌کنند.

رژیم ایران بازرگانی در آبهای بین‌المللی را تهدید می‌کند

فرمانده سنتکام گفت:‌ این رژیم ایران است در باب المندب، که چهارمین تنگه به‌لحاظ بیشترین رفت و آمد در سراسر جهان است، و در جنوب دریای سرخ بازرگانی جهانی و عبور از طریق آبهای بین‌المللی را در معرض تهدید قرار می‌دهد. موشکهای پرهزینه دفاعی کروز برای حوثیها تأمین می‌کند و به آنها آموزش می‌دهد. با کشتیهای انفجاری و مینها و قابلیتهای دیگر این مسیر را تهدید می‌کند.
من می‌توانم همین‌طور ادامه بدهم ولی من فکر می‌کنم که شما منظور را گرفتید. فعالیتهای ایران در سراسر منطقه کمک کننده نیستند و آنها بی‌ثباتی را ترویج می‌کنند و منطقه را به‌صورت چشمگیری تحت تأثیر قرار می‌دهند.

مطالب مرتبط

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر