مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۶ اردیبهشت ۱۰, یکشنبه

سعید کریمیان چرا توسط سپاه پاسداران کشته شد- او قبلا در دادگاه غیابا محکوم شده بود

 سعید کریمیان چرا توسط سپاه پاسداران کشته شد- او قبلا در دادگاه غیابا محکوم شده بود.

 
این رژیم متعلق به قرون وسطی است نه ظرفیت تعامل ونه ظرفیت کوچک ترین گشایشی را ندارد او حتی توان تحمل افراد خارج از حیطه کنترل خود را نیز ندارد آنهائی که در جهان ازاد زندگی متفاوتی دارند
رژیم ولایت فقیه خمینی وخامنه ای کشتار وشکنجه مخالفان را در دهه 60 و قتل عام  67 وقتل های دگر اندیشان راانجام داده است و در کارنامه خود دارد و روحانی شیاد تا امروز بیلان نزدیک به 3000اعدام اعلان شده ونشده را در کارنامه نگین خود دارد.
همین امروز از  6نفر کاندیدای ریاست جمهوری ولایت فقیه 4نفرشان رسما آدم کش وقاتل هستند.آنها به این صورت التزام عمل یخود را به ولایت فقیه نشان داده اند ومیدهند.
1- رئیسی قاتل زندانیان سیاسی در سال 67 میباشد
فیلم را همینجا ببینیدکلیک کنید

فایل صوتی افشای قتل عام 67 ، کشاکش دو قطب اصلی قدرت (خمینی جلاد ضد بشر) وآقای منتظری

فایل صوتی افشای قتل عام 67 ، کشاکش دو قطب اصلی قدرت (خمینی جلاد ضد بشر) وآقای منتظری
فایل صوتی یاد‌شده، در اصل مجادله‌یی است بین دو قطب اصلی قدرت حاکم؛ یک طرف آقای منتظری و طرف دیگر خمینی.


فایل صوتی آقای منتطری را اینجا بشنوید

چرا آمدن يا نيامدن آخوند قاتل رئيسي در نمایش انتخابات، براي رژيم مهم است؟

ابراهیم رئیسی ٢٧ ساله و اعدام‌های 

2- روحانی از زیر درخت سیب تا همین الان منصب های نظامی امنیتی واطلاعاتی را بعهده داشته است وتنها در این دوران 4ساله بیش از 2800 اعدام اعلان شده در کارنامه دولت تدبیروامید !!!!را داراست.

روحانی پادشاه اعدام ویک فریب کار است - کدام وعده‌های روحانی محقق شدند؟


3- جهانگیری که 4سال معاون روحانی در این دستگاه کشتار بوده است 
4- قالی باف که بهمراه روحانی قاتل کوی دانشگاه میباشند که هردونفر اتفاقا همدیگر را در این زمینه افشاکرده اند
 یکی از مناقشات اصلی روحانی در ایام انتخابات ریاست جمهوری که به گفته تحلیلگران سیاسی از جمله دلایل اصلی شکست اصولگرایان و برد روحانی شد؛ مناقشه حسن روحانی با قالیباف بر سر اتفاقات سال ۸۲ و برخورد با دانشجویان بود. حال بعد از سالها در ماجرای بازگشایی سفارت انگلیس صحبت های انتخاباتی روحانی به منحصه عمل رسید اما برخورد با دانشجویان در این ماجرا فاصله زیادی با شعارهای آزادی خواهانه روحانی در مناظرات سیاسی دارد که مستند «گازانبر آزادی» به گوشه ای از این فاصله می پردازد. روحانی در مورد در مورد اتفاقات سال ۸۲ خطاب به قالیباف می گوید: «از آقای قالیباف خیلی تعجب میکنم. درست است باید رقابت کنیم ولی نه اینجوری. آقای قالیباف دلم نمیخواست بگم. آنجا بحث این بود شما میگفتید دانشجویان بیایند ما برنامه گازانبری داریم. ..... برنگردید به بحث های آن زمان، این سینه من پر است از مسائل فراوان. «حرف برای گفتن زیاد داریم. .... از ابتدای زندگی سیاسی مسیرم روشن است هیچوقت پادگانی فکر و عمل نکردم.جزو افرادی هستم که حقوق خواندم، من سرهنگ نیستم. حقوقدان هستم. .
تنها در سال  95تا همین الان  بیش از 6مورد قتل های مشکوک در میان مردم زبان بزبان میگرددکه قتل های زنجیره ای هنرمندان وفوتبالیست ها وسینما گران نام گرفته است
- هادی نوروزی فوتبالیست وکاپیتان محبوب پرسپولیس

چرا بهترین بازیکنان فوتبال ایران وبخصوص دو مازندرانی به فاصله 6 ماه کشته شدند هادی نوروزی ومهرداد اولادی

چرا بهترین بازیکنان فوتبال ایران وبخصوص دو مازندرانی به فاصله 6 ماه کشته شدند هادی نوروزی ومهرداد اولادی

برگرفته از سایت قهرمانان شمال

هادی نوروزی ومهرداد اولادی هر دو بدست یک مافیای ورزش کشته شدند

بعضی ها گفتند که حاشیه دار بودند


حاشیه با کی ؟
چه حاشیه ای بود که با آمپول یا بازداشت یا شوک به ایست قلبی رسید
هادی نوروزی کاپیتان بود دلش از دست یک مافیائی خون بود که اخلاق انسانیت تخصص وفنی بودن هیچ ارزشی نداشت پول پارتی وچاپلوسی
- مهرداد اولادی فوتبالیست ملوان وپرسپولیس

مهراد اولادی را ایست قلبی کردند قتل های زنجیره ای این بار جامعه ورزش وفوتبال ایران رافرا گرفته است

مهراد اولادی  را ایست قلبی کردند قتل های زنجیره ای این بار جامعه ورزش وفوتبال ایران رافرا گرفته است

مازندرانی ها دهن به دهن میگویند این قتل های زنجیره ای توسط اطلاعات ومافیای وابسته به فوتبال است که توسط اطلاعات وسپاه قبضه شده است واین دو بقتل رسیدند.

اما سایتی بنام قهرمانان شمال نوشته بود که

لینک به منبع

مهراد اولادی ایست قلبی شد، قتل های زنجیره ای این بار جامعه ورزش وفوتبال ایران رافرا گرفته است


- حبیب خواننده یا حبیب محبیان که در نیاسته رامسر بقتل مشکوک کشته شد

مرگ مشکوک حبیب محبیان خواننده ایرانی

 ببینید سایت تابناک چی مینویسد اعترافاتی که فشارها روی هنرمندان را مینیمیزه میکند اما کاملا محسوس اشت فشارهای روی حبیب ونهایتا کشتن او

- کیا رستمی که میگویند با قصور پزشکی کشته شد

گزارش یک مرگ مشکوک'؛ پوراحمد از روند درمان کیارستمی فیلم می‎سازد

 بازهم خطاهای پزشکیبا اخبار وزارت بهداشت به نظر می رسد همه چیز به خوبی پیش می رود و جای نگرانی نیست اما گفته های علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی، درباره وضعیت کیارستمی ، نشان از چیز دیگری دارد.

- علی معلم پدر سینمای غیر دولتی که برای اهل سینما بسیار محبوب بود

کلیپ کوتاه - فوت ناگهانی علی معلم همه را شوکه کرد Ali Moalim Death Shock Iran Cinrma

- عارف لرستانی هنرپیشه وطنز پرداز معترض واز کار برکنارشده

آیا قتل های زنجیره ای به حریم هنرمندان رادیووتلویزیون وسیماوسینما وارد شده است سه مرگ مشکوک درفاصله چند ماه

که تمامی این نفرات با صنعت ایست قلبی که سعید امامی مخترع آن در وزارت اطلاعات بود واطلاعات سپاه هم در خانه های امن ایت صنعت را بکار میگیرند کشته شده اند
اما ترور ترکیه وقتل سعید کریمیان که از نظر رژیم ضد انقلاب باغی یاغی وتاغی بوده وواجب القتل بوده حکم غیابی اش هم صادر وسپاه پاسداران هم آنرا در ترکیه اجرا نموده است .
آری رژیم ولایت فقیه چیزی جز جنگ وترور وتجاوز وکشتار و دزدی نهادینه شده نمیباشدبه لینک های آخر مطلب توجه کنیدتا نمونه های زیادی را مطاله نمائید
بیشتر بخوانید

ترور سعید کریمیان توسط سپاه پاسداران در ترکیه - همراه کویتی سعید کریمیان که بود؟

فیلم ترور سعید کریمیان،مدیر و گرداننده شبکه جم تی وی

بی بی سی
  • 14 مارس 2017 - 24 اسفند 1395
نوشت درروزهای شنبه و یکشنبه گذشته، دستگیری پرحاشیه دو روزنامه نگار نیز، توجه افکار عمومی را به خود جلب کرد. اولی هنگامه شهیدی بود که بعد از حوادث سال ۱۳۸۸ دستگیر و پس از تحمل ۱ سال زندان آزاد شده بود و حکم جدیدی هم نداشت. دومی، احسان مازندرانی بود که ۲۳ بهمن بعد از ۲ سال حبس آزاد شده بود ولی پریروز، دوباره دستگیر شد، ظاهرا با این توضیح که آزادیش "اشتباهی" صورت گرفته است.
این دستگیری ها، در شرایطی صورت گرفته که صدور احکام غیابی زندان برای تعداد قابل توجهی از چهره ها، فعالان و روزنامه نگاران خارج از ایران هم خبرساز شده است. احکامی که ظاهرا بهمن ماه در صفحات آگهی حداقل یک روزنامه ("حمایت" وابسته به قوه قضاییه) منتشر شده و تا مدتی از چشم ها پنهان مانده بود.مطابق این احکام، فائقه آتشین یا "گوگوش" (خواننده معروف)، سعید کریمیان (مدیر شبکه "جم تی وی")، 
فرشته قاضی (روزنامه نگار)، نیک آهنگ کوثر (روزنامه نگار) و تارا اینانلو (عکاس)، به همراه مرضیه آرمین، امین انواری رستمی، آرمان حقیقت، فرهاد نیکویی و سهراب امجدی (از فعالان منتقد حکومت) به ۱ تا ۱۶ سال زندان محکوم شده اند.
برخوردهای انجام شده در هفته های اخیر، البته بیشتر از موارد ذکر شده بوده و موارد بالا، صرفا آنهایی هستند که نوعی ویژگی های نامتعارف داشته اند.
اتفاقاتی از قبیل بازداشت مجدد روزنامه نگاری که به تازگی آزاد شده، صدور احکام غیابی برای افراد مقیم خارج از کشور یا محکومیت ۱۶ ساله برای خواننده ای که سال ها در خارج از ایران بوده، احتمالا حتی برای مخاطبانی که به اخبار برخوردهای نامتعارف قضایی و امنیتی عادت کرده اند هم عجیب هستند.
مهمتر اینکه، خبرهایی که از حواشی این برخوردها منتشر شده نشان می دهد که تنها یک نهاد واحد قضایی-امنیتی در پشت همه آنها نبوده و دستگاه هایی مختلف درگیر این برخوردها بوده اند. 
باز هم در رابطه با ترورها وقتل های زنجیره ای
در رابطه ترور وقتل های در زیر بیشتر بخوانیدسعید شاهسوندی خائن وشاگرد جلاد اوین وشركت در طرح ترور دكتر كاظم رجوي شهيد بزرگ حقوق بشر
بهزادعلیشاهی که درنزدکرمانشاهیان و ایرانیان آزاده دیگر به دلقک علیشاه معروف است
،صمد نظري 
،هادي  شعباني
 وايرج صالحي
وداوود باقر وند
وعيسي آزاده 
  در رابطه ترور وقتل های در زیر بیشتر بخوانید
 هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر