مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۶ اردیبهشت ۶, چهارشنبه

افشای شعبه پوششی وزارت اطلاعات موسوم به «نجات» در استان مازندران قسمت دوم شرکت در نمایش سپاه پاسداران

افشای شعبه پوششی وزارت اطلاعات موسوم به «نجات» در استان مازندران قسمت دوم

شرکت در نمایش سپاه پاسداران
از دیگر وظایف مأموران شعبه وزارت سرکوب و کشتار در مازندران موسوم به نجات، شرکت در نمایش‌های ساخته‌وپرداخته اطلاعات آخوندی و نیروی تروریستی قدس است. یک نمونه از این نمایش‌ها در مرداد سال ۹۵ هم‌زمان با سالگرد عملیات کبیر ملی و میهنی فروغ جاویدان بود که توسط ارگان سپاه پاسداران موسوم به فارس برگزار شد.
شماره5-min پادوی وزارت جعل و جنایت به نام هادی شعبانی در این نمایش گفت: «شرایط بعد از انقلاب طوری بود که همه گروه‌ها فعالیت داشتند، اما برخی‌شان مثل سازمان مجاهدین خلق یا چریک‌های فدایی، چون مسلح بودند، خیلی از جوان‌ها جذب آن‌ها می‌شدند. از طرفی، آن‌ها سابقه مبارزاتی از زمان شاه نیز داشتند و در این راه به‌اصطلاح شهید هم داده بودند و همین برای ما ایجاد انگیزه می‌کرد»
ایرج صالحی دیگر گماشته اطلاعات آخوندی گفت: «در ایران … با ما برخورد خوبی شد، حتی وقتی در قرنطینه بودیم… وقتی به ایران آمدیم به ما گفتند … اگر استعلامی از گذشته شما می‌خواستند، ما کمک می‌کنیم… اگر کار خوبی کنید، پاداش آن را می‌گیرید و اگر کار بدی کنید مجازات می‌شوید». (اینترلینک – ۱۱ مرداد ۹۵)
شماره6-minحال که برخی مأموریت‌ها و وظایف تشکل پوششی وزارت اطلاعات در استان مازندران را بررسی کردیم نگاهی به کارنامه ننگین یکی از مزدوران استان مازندران می‌اندازیم:
گماشتة حقیر اطلاعات آخوندی؛ محمدرضا اسکاردی
پس از جنایت بزرگ ارتش تحت امر مالکی در اشرف در روز ۱۹ فروردین ۹۰) روز نهم تیرماه ۹۰ یعنی کمتر از سه ماه بعد محمدرضا اسکاردی و ۳ تن دیگر از «وارفتگان» صحنه جنگ! (زهرا میرباقری، غفار بالافکنده و عین‌الله شعبانی) توسط وزارت دفاع «عراق»! به‌منظور سفیدسازی دولت مالکی از این جنایت بزرگ در یک شو کثیف و مسخره مطبوعاتی شرکت کردند و به توجیه جنایت آدمکشان ارتش مالکی پرداختند.
مزدور اسكاردي-minوزارت اطلاعات آن‌ها را چند هفته قبل از این نمایش به ایران برد و بعد از دادن آموزش‌های ضروری به بغداد آن‌ها را برگرداند. سپس در هتل مهاجر بغداد که تحت کنترل سفارت رژیم است، ناصری که از مأموران نیروی تروریستی قدس در سفارت رژیم در بغداد و از عناصر کمیته سرکوب اشرف در نخست‌وزیری عراق، بود. آن‌ها را توجیه کرد و بعد هم آن‌ها را به وزارت دفاع عراق بردند.
دانایی‌فر سفیر رژیم در بغداد هم هفته قبل از آن صراحتاً اذعان کرد که حکومت آخوندی تمامی مخارج هتل و رفت‌وآمد مزدوران مستقر در هتل مهاجر را تأمین می‌کند (روزنامه اعتماد رژیم، ۲ تیر ۹۰)
اسکاردی را بعدازاین همدستی در جنایت، به ایران تحت حاکمیت ملایان بردند و در شعبه وزارت اطلاعات استان مازندران مشغول به خدمت شد. او به‌سرعت مسیر خودفروشی را طی کرد و به نشخوار جعلیات گشتاپوی آخوندی در شبکه‌های تلویزیونی دیکتاتوری آخوندها پرداخت.
اسکاردی، در یک گزارش پخش‌شده از تلویزیون عرب‌زبان نیروی تروریستی قدس، خواست و توافق دوجانبه خلیفة ارتجاع با پسرخوانده‌اش نوری مالکی را تکرار کرد و گفت: «از دولت عراق می‌خواهم که دیوارهای قرارگاه را باز کند برای نجات کسانی که به‌زور در زندان‌ها بازداشت‌شده‌اند. سازمان [مجاهدین] خلق… علیه عراق توطئه می‌کند». (تلویزیون عرب‌زبان رژیم به‌نام العالم، ۹ تیر ۹۰)
مزدور مفلوک اسکاردی علاوه بر شرکت در برنامه‌های تلویزیون عرب‌زبان ملاها، در برنامه‌های ساخته‌وپرداخته تلویزیون انگلیسی‌زبان رژیم به نام پرس تی وی، هم شرکت کرده.
در ۲۲ اردیبهشت ۹۰، (یعنی حدود یک ماه بعد از حملة ۱۹ فروردین) اسکاردی که توان تحمل شرایط سخت مبارزه با آخوندها رو نداشت، خودش رو تسلیم نیروهای عراقی کرد و به سرپل وزارت اطلاعات و نیروی تروریستی قدس در عراق، موسوم به هتل مهاجر منتقل شد و در اختیار نیروهای اطلاعاتی و امنیتی مالکی در عراق و مأموران وزارت اطلاعات در سفارت رژیم در بغداد قرار گرفت تا قبل از برگشت به زیر حاکمیت آخوندها، علاوه بر تخلیه اطلاعاتی جهت حملات بعدی علیه اشرف، برای مصارف اطلاعاتی و تروریستی دیگری هم بکار گرفته شود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر