مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۶ فروردین ۲۴, پنجشنبه

جان مک‌کین و لیندزی گراهام: بشار اسد دست‌نشانده رژیم آخوندهاست

روزگار خوش خامنه ای با اوبا مدتها بسر رسیده است .
این روزها تمامیت نظام ولایت فقیه خونریز در منطقه مانیتور شده وزیر ضرب جامعه جهانی قرار گرفته است، هیچ بیاد میاورید عربده کشی های قاسم سلیمانی پاسدار سلامی وپاسدار جعفری رضائی ورحیم صفوی را ، چرا این روزها خفقان گرفته اند .
جواب بسیارساده است، عصر مفت خوری های خامنه ای در منطقه به پایان رسیده وروزگار حساب رسی از او وبه پای میز عدالت کشاندن وتوی لیست بردن سپاه ومزدورانش پیش روست 


 سناتور مک کین و سناتور لیندزی گراهام
سناتور جان مک‌کین رئیس کمیته قوای مسلح سنای آمریکا و سناتور لیندزی گراهام طی بیانیه مشترکی، بشار اسد را یک دست‌نشانده رژیم آخوندها دانستند و به برکناری اسد و ایجاد مناطق امن در سوریه فراخوان دادند.

در بیانیه سناتور مک‌کین و سناتور گراهام ضمن استقبال از حملات موشکی آمریکا به پایگاه هوایی اسد در پاسخ به حمله شیمیایی دیکتاتور سوریه، آمده است: «استراتژی ما نمی‌تواند. جنگ علیه داعش را از نبرد مردم سوریه علیه رژیم اسد جدا کند. اینها به‌طور جدایی‌ناپذیری به هم متصل هستند. اسد دست‌نشانده (رژیم) ایران است و تا وقتی که به کشتار مردم خودش ادامه می‌دهد، نابودی تروریستهای افراطی که سوریه و منطقه را اشغال کرده‌اند غیرممکن خواهد بود، جنگ هرگز به پایان نخواهد رسید و تهدید تروریستها علیه کشور ما نیز (متوقف نخواهد شد) ».

سناتور مک‌کین و سناتور گراهام، می‌افزایند: «به‌عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده‌تر، ما از رئیس‌جمهور (آمریکا) می‌خواهیم تا برای محقق‌کردن اهدافمان، اقدامات نظامی بیشتری را در پیش بگیرد؛ از جمله ممانعت از پرواز نیروی هوایی (رژیم) سوریه و برقراری مناطق امن در داخل این کشور برای حفاظت از سوریها. تا وقتی اسد بر میدان نبرد تسلط داشته باشد، هرگز یک راه‌حل دیپلوماتیک، متصور نخواهد بود».

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر