مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۶ اردیبهشت ۸, جمعه

دژخیم محمد صادق کوشکی :ريیس‌جمهور آینده باید مثل حاج‌ قاسم باشد


 "برای اینکه همکار مافیای هابیلیان محمد صادق کوشکی که مسئول روابط عمومی وزارت اطلاعات در دوره احمدی نژاد بود را بهتر بشناسیم که او یک استاد دانشگاه است یا یک شکنجه گر وقاتل به مقاله ای که 18مهر 91نوشته توجه کنید که الگوی او کیست ؟"
بیشتر بدانید 
 

اعترافات بی سابقه وهشدارهای محمد صادق کوشکی در مافیای هابیلیان - ورشکستگی وشکست ولایت فقیه وارگانهای امنیتی (وزارت اطلاعات -اطلاعات سپاه وهابیلیان) در تحریف تاریخچه مجاهدین با فیلمی بنام ماجرای نیمروز


محمد صادق کوشکی در سایت خامنه ای چی فردا نوشت 
انتخابات آینده ریاست‌جمهوری به چهره‌های جدید، با ظرفیت، توانمند، مدیر، مودب و با اخلاقی چون او نیاز دارد و در این صورت چه نیازی است که با تکرار نام چند چهره تکراری نه چندان دلچست، ذائقه جامعه را تلخ و مردم را نسبت به آینده نظام دلسرد کنیم؟

ایسنا: «محمد صادق کوشکی» مدرس دانشگاه، در مطلبي در سايت مشرق نوشت كه رييس‌جمهور آينده بايد فردي با ويژگي‌هاي سردار قاسم سليماني، فرمانده سپاه قدس باشد.
در بخش‌هايي از اين يادداشت آمده است:
1-وال‌استریت ژورنال او را یک استراتژیست متفکر و عمیق معرفی کرده و نوشته که آمریکا او را دشمن شماره یک خود در منطقه می‌داند و دولت اوباما تلاش می‌کند توانایی‌های او را برای توسعه نفوذ ایران در خاورمیانه خنثی کند. برخی رسانه‌های غربی با استناد به اظهارات ژنرال پترائوس (رئیس سازمان سیا) از او با عنوان قدرتمندترین بازیگر خاورمیانه یاد کرده‌اند که وجهه و قدرتش در سالهای اخیر افزایش یافته است. نمایندگان کنگره آمریکا پیشنهاد ترور او را مطرح کرده و فرمانده سابق نیروی زمینی آمریکا نیز او را تهدید به مرگ کرده است. برخی رسانه‌های غرب او را کابوس روزها و شبهای فرماندهان و ژنرالهای آمریکا معرفی کرده‌اند. 
بیشتر بخوانید


قاسم سلیمانی وحسین همدانی از این سری کارها در سوریه را هدایت میکردند -صحنه پرتاب یک بمب بشکه ای توسط هلی کوپتر ارتش سوریه Syria barrel bomb

بسیار حساس ومهم - جنایت علیه بشریت استفاده از بمب های مین پاک کن بر سر مردم حلب و...سکوت مرگبار جامعه جهانیدر همین رابطه، محسن رضائي فرمانده اسبق سپاه پاسداران ودبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران هم گفته بود که حسین همدانی در «۸۰ عملیات» در سوریه شرکت داشته است.


سوریه پرتاب بشکه تی ان تی و جمع آوری اجساد شهدا 16 10 20122- توصیفات بالا نمایانگر گوشه‌هایی از توانمندی‌های قاسم سلیمانی است؛ فردی که سالهاست در سکوت به ادای تکلیف خود مشغول است و به همین دلیل بیش از آن که در داخل و نزد خودی‌ها شناخته شده باشد در میان دشمنان نظام و انقلاب و اسلام شناخته شده است! و طبیعی است که دشمنان توصیفی منصفانه از حاج قاسم ارائه نکنند، اما قادر به مخفی کردن توانایی‌ها و قدرت موثر او در مدیریت و فرماندهی نیز نبوده‌اند.
3-تکرار اسامی تکراری در این روزها، نوعی از دلزدگی بر فضای انتخاباتی کشور حاکم کرده است. خیلی‌ها با یاس از چهره‌هایی به عنوان رئیس‌جمهور آینده نام می‌برند که امتحان خود را در مباحث دیگر پس داده‌اند و رغبتی برای شرکت در انتخابات و امید چندانی برای بهبود اوضاع کشور در آینده در مردم ایجاد نمی‌کنند.
4- تجربه ثابت کرده که به رئیس‌جمهور تئوری‌پرداز، خودفیلسوف‌بین، متفرعن ، کم‌ظرفیت، بی‌جنبه و ...نیازی نداریم . رئیس جمهور باید مجری قانون، مطیع رهبری، دارای مجموعه بدنه هماهنگ اجرایی، صاحب درک دقیق از اهداف و برنامه‌های کلان نظام و مومن به آن باشد و کوچکترین شائبه‌ای از ایستادگی در برابر رهبری و بی‌اعتنایی به راهبردها و سیاست‌گذاری‌های اعلام شده از جانب ایشان در سوابق او موجود نباشد.
5-رئیس‌جمهور آینده باید چهره‌ای با خصوصیات حاج قاسم باشد؛ مقتدر در برابر بیگانه و تسلیم در برابر قانون! کسی که حدود و حریم خود را می‌شناسد و هر چه در دنیا مشهورتر و معروف‌تر شود، بر تواضعش در برابر نظام و انقلاب و رهبری آن افزوده می شود و داشته‌ها و یافته‌های خود را مدیون اسلام و نظام و رهبری می‌داند و به جای تمجید از من و نیروی من و مجموعه تحت امر من، از نظام و انقلاب اسلامی و شایستگی‌ها و توان مهندسی آن تمجید می‌کند!


6- شاید حاج قاسم کوچکترین تمایلی به نامزدی برای انتخابات ریاست‌جمهوری نداشته باشد و ادای تکلیف در مسئولیت کنونی را با هیچ چیز دیگر عوض نکند! مهم آن است که بدانیم رئیس‌جمهور آینده باید چه خصوصیاتی داشته باشد و این که در مملکت قحط الرجال نیست و فراوانند چهره‌هایی مفید و موثر که گمنامی را بر نام و نشان و جنجال و هیاهو و تبلیغات ترجیح داده و از شهرت و قدرت‌طلبی گریزانند!
7-حاج قاسم هم اکنون چهره‌ای بین‌المللی است و نیازی به ریاست‌جمهوری ندارد! دشمنان، او و توانایی‌هایش را به خوبی می شناسند و می‌دانند او کسی نیست که در حسرت مذاکره و رابطه باشد. دوستان هم می‌دانند که او تا کنون لبخند رضایت ولی فقیه را با دنیا معاوضه نکرده و از مصادیق " و من ینتظر" است!
انتخابات آینده ریاست‌جمهوری به چهره‌های جدید، با ظرفیت، توانمند، مدیر، مودب و با اخلاقی چون او نیاز دارد و در این صورت چه نیازی است که با تکرار نام چند چهره تکراری نه چندان دلچست، ذائقه جامعه را تلخ و مردم را نسبت به آینده نظام دلسرد کنیم؟

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر