مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۵ تیر ۱۱, جمعه

کلیپ ،انجمن نجات مافیای پوششی وزارت اطلاعات برای سرکوب وشکنجه خانواده ها - تلویزیون رنگارنگ برنامه ۸۰- ۲۰ مصاحبه با مهدی نوری یکی از خانواده های اسرفی

کلیپ ،انجمن نجات مافیای پوششی وزارت اطلاعات برای سرکوب وشکنجه خانواده ها - تلویزیون رنگارنگ برنامه  ۸۰- ۲۰ مصاحبه با مهدی نوری یکی از خانواده های اشرفی

مطلب مرتبط

از درون رژیم اخبار گیلان - بعد از افشاگری تلویزیون رنگارنگ در رابطه با نادر نادری ومحمد رزاقی وزارت اطلاعات ازقربان علی پور احمدی (گماشته وپادوانجمن نجات گیلان ) نسق کشی نمود.


انجمن نجات ، یکی از ارگانهای سرکوب رژیم ولایت فقیه است که به سرکوب  خا نواده های مجاهدین اختصاص یافته است .انجمن نجات شعبه ای از وزرات اطلاعات آخوندی میباشد.


آقای مهدی نوری که خود یکی از خانوادهای اشرفی میباشد. در مصاحبه ای با تلویزیون رنگارنگ ، قسمتی از فشارهای جنایتکارانه وزارت اطلاعات و انجمن نجات به خودش ا برای فرستادن او به درب اشرف ، را افشا میکند .
او میگوید:‌  وزارت اطلاعات درابتدا سعی میکند  با برخورد خوب و تحت عنوان عواطف خانوادگی ، بستگان مجاهدان اشرفی را به درب اشرف بفرستد ولی هر خانواده ای که مقاومت کند فشارها  به شیوه های مختلف شروع میشود . این فشارهاشامل شکنجه و مصادره اموال و زندان و جدا کردن همسر و ....  میگردد که به وحشیانه ترین شکل انجام میشود . درنقطه مقابل خانواده هایی که در مقابل رژیم تسلیم بشوند و ننگ همکاری با وزارت اطلاعات و انجمن نجات را بپذیرند، از امتیازات ویژه ا ی مانند وامهای بزرگ با بهره های پایین و شغل و امکانات و .... برخوردار میشوند .
مزدوری به نام مهرداد تقی پور (حسینی ) از اعضای انجمن نجات، در  وارد کردن این فشارها به مهدی نوری نقش جدی داشته است .
مهرداد تقی پور که اکنون از اعضای انجمن نجات تهران میباشد . پس از جنگ عراق و اعلام بریدگی ا ز اشرف  به تیف« کمپ تحت کنترل آمریکایی» ها میرود و سپس به وسیله وزارت اطلاعات به ایران تحت حاکمیت آخوندی برمیگردد و مزدور وزارت اطلاعات میشود . مهرداد تقی پور حتی به پدر و مادر و دایی خودش هم رحم نمیکندو علیه خانواده خودش به وزارت اطلاعات گزارش داده و از مهدی نوری میخواهد به اشرف رفته و علیه مجاهدین لجن پراکنی کند .


به سخنان مهدی نوری در تلویزیون رنگارنگ گوش دهید .


تاریخچه مختصری از انجمن نجات 

دردر زمستان  سال 1381همزمان با آماده شدن نيروهاي ائتلاف براي شروع جنگ با عراق، وزارت اطلاعات رژيم آخوندي اقدام به راه اندازي يك ايستگاه جديد راديوئي  به نام راديو “ نجات “  میکند. اين راديو با استفاده از امكانات دولتي برنامه هايش را به زبان فارسي روي موج متوسطMW در داخل عراق برنامه پخش مي كرد.


 هدف از راه اندازي اين راديو گسترش يك  جنگ رواني و تبليغاتي جديد عليه حضور مجاهدين درعراق بود . برنامه هاي اين راديو توسط اداره التقاط  وزارت اطلاعات درتهران  و با همكاري تعدادي از كادرهاي  نفوذي اين وزارت  تهيه و به طور روزانه ازاين ايستگاه راديوئي پخش مي گرديد .
بعدازپايان جنگ و سقوط دولت سابق عراق، همزمان با حضور و دخالتهاي گسترده رژيم آخوندی درعراق  در ارديبهشت ماه 1382معاونت امنيت داخل  وزارت اطلاعات يك انجمن پوششي  تحت  نام “ انجمن نجات “  تشكيل میدهد. مركز اين انجمن در تهران بود ه و هدف ازتشكيل  آن به خدمت گرفتن خانواده ها و سوء استفاده از عواطف خانوادگی، خانواده های مجاهدین علیه مجاهدین بوده است تا از این طریق به تشکیلات مجاهدین ضربه زده و آنها تشویق به خروج از اشرف نماید.
رژیم به دلیل این که  در جامعه جهانی و در داخل ا یرانخیلیمنفوز میباشد . اهداف خودش را از طریق انجمن های پوششی ویا  NGO به پیش می برد . انجمن نجات ، کانون هابیلیان، انجمن عدالت، انجمن قربانیان خشونت، ایران اینترلینک ، کانون قلم ، کانون ایران فانوس ، انجمن آوا و ... از انجمن های پوششی وزارت اطلاعات در داخل و خارج کشور میباشد.
 
درگام اول وزارت اطلاعات تعدادی از مجاهدین را که بعد از جنگ کویت بریده و به ایران رفته بودند را به خدمت میگیرد . این مزدوران با خانواده های مجاهدین تماس گرفته و آنها را نسبت به فرزندانشان نگران میکردند و دروغهایی از قبیل این که آنها در غار زندگی میکنند و غذا ندارند بخورد و ... میگفتند تا عواطف خانواده ها را تحریک کرده و آنها را به درب اشرف  بفرستند .
وزارت اطلاعات در ادامه خط تلاشي تشكيلات مجاهدين در  مراکز تعدادي از استانها  انجمن نجات به راه انداخته كه به اداره اطلاعات استان، قسمت اداره التقاط وصل هستند.
هدف اصلي اين انجمنها، ايجاد فشار براي متلاشي كردن شهر اشرف بوده است. اما علاوه بر آن رژيم از طريق انجمن نجات سعي مي كند فضاي اجتماعي را عليه سازمان  مجاهدین مسموم كند. دادگستري فارس در سال83، در يك گفتگوي خصوصي در مورد تشكيلات انجمن نجات گفته است: «انجمن نجات كه از بريده هاي تشكيلاتي مجاهدين  در هر استان زير نظر وزارت اطلاعات و همان اداره مبارزه با منافقين تشكيل شده ، كار فعالي را دارند پيش مي برنند ، آنها بدون اينكه اسمي از وزارت اطلاعات ببرند با تقريباً اكثر اعضاي مجاهدين  در سراسر كشور تماس برقرار كردند و توجيه شان كردند و يا حداقل آنها را در جريان وضعيت منافقين قرار دادند ، كارهماهنگ و خوبي را پيش مي برند».از آنجا که خانواده ها در ابتدا که به داخل اشرف برای دیدار فرزندانشان می آمدند ،تحت تاثیر مجاهدین قرار گرفته و متوجه دورغهای وزارت اطلاعات میگرددند و حتی در جریان این دیدار ها ، برخی از خانواده ها برای بار دوم که به اشرف می آمدند فرزندانشان را با خود به اشرف آوردند تا درآنجا بمانند.وزارت اطلاعات بعد از مدتی ، به خا نواده ها گفت ؛ هیچکس حق رفتن به داخل  اشرف و ملاقات با فرزندانشان را ندارند، آنها از خانواده هامیخواستند که فرزندانشان را به خارج از قرارگاه اشرف و تحت حمایت سربازان مالکی جنایتکار ملا قات کنند . هدف وزارت اطلاعات از این مساله تلاش برای ربودن مجاهدین و یا بردن مجاهدین به ایران بود. مجاهدین برای مقابله با این ترفند رژیم صراحتا اعلام کردند . درب اشرف به روی همه خانواده هایی که میخواهند به ملاقات فرزندانشان بیاید باز است و خانواده ها هر مدت که خواسته باشند میتوانند در قرارگاه اشرف بعنوان میهمان مجاهدین و نزد فرزندنشان بمانند .
ولی وزارت اطلاعات که قافیه را باخته بود ، از این به بعد اجازه ورود تکی خانواده ها به داخل ا شرف را نداده و آنها را که کاملا مطمئن بود خطوط وزارت اطلاعات را به پیش می برند را بطورسازماندهی شده به درب اشرف می فرستاد که البته تعداد بسیار کمی از این خانواده ها بعنوان خانواده های وزارتی به درب اشرف و ا کنون لیبرتی می آیند . مزدورانی مانند مصطفی محمدی ، قربانعلی حسین نژاد، خانواده ایرانپور، نرگس و محمد بهشتی ، احمد هاجری و ثریا عبداللهی و .... بودند . 


احمد هاجری گماشته بیمقدار وزارت اطلاعات ولوطی عنتر های سیرک وحوش ، انجمن نجات وعربده کش های هاررژیم البته باسم وپوش خانواده ( برادر یا خواهر یا...)

در رابطه با جنایت رژیم وسران رژیم وخائن بریده مزدوران بیشتز بخوانید

افشاگري علیه مزدوران اطلاعات در برنامه 20 80 از تلويزيون رنگارنگ آقاي محمود سرابيقربانعلي پوراحمدي مامور اطلاعات -جعل نامه وجعل امضا باسم خانواده هاي مجاهدين اشرفي براي انجمن نجات گيلان شعبه پوششی وزارت اطلاعات ملاها

به روی لینک زیر کلیک کنید وبخوانید

گماشته وزارت اطلاعات قربانعلی پور احمدی ازگیلان – وقتی یک خائن ، قاتل وعنتر لوطی های وزارت اطلاعات، بعنوان نویسنده قالب وکتابش رونمائی میشود

بیشتر بخوانید

بهزاد علیشاهی مزدور پیشانی سیاه وزارت بد نام اطلاعات - ننگ با رنگ پاک نمیشود چه رسد به ننگ وزارتی و مزدوری علیشاهی که با تبریکات وزارتی های دیگر پاک شود 


.
بهزادعلیشاهی که درنزدکرمانشاهیان و ایرانیان آزاده دیگر به دلقک علیشاه معروف است

ابراهيم خدابنده تواب بند 209(همراه با يك گالري انزجار آور) مربي ومدير انجمنهاي نجاست ومدير يكي از شعبه هاي خطر ناك اطلاعات ملاهادر داخل كشور

،صمد نظري 

داوود باقروند ارشد تروريست آموزش ديده واولين محصول غلامحسين اژاي وزير اطلاعات وقت خامنه اي به آلمان صادر شد
 در رابطه ترور وقتل های در زیر بیشتر بخوانید

آمران وعاملان قتلهای زنجیره ای آزاد ومجازات نشده اما افشا کنندگان ...

زال زاده بدست وزارت اطلاعات کار آجین شد خاطرات زنده یاد ستار لقائی از هنرمندان ایرانی

جزئیات قتل ابراهیم زال زاده ناشر آثار شاملو وانتشارت بامداد بدست سعید امامی

سعید شاهسوندی خائن وشاگرد جلاد اوین وشركت در طرح ترور دكتر كاظم رجوي شهيد بزرگ حقوق بشر

خامنه اي وسلسله اطلاعات مختلف درباره مافياي ولايت فقيه شماره1

مجتبي خامنه اي ودوستي با سعيد امامي و پايه ريزي قتل هاي زنجيره اي بعد از سفري به لندن

چاغرچی قاتل علی اکبر قربانی که مزدور ترک بود به ربودن اعتراف کرد واین مجاهد را در زیر شکنجه بشهادت رساند

علی اکبر قربانی قهرمانی که به فرماندهی پاسدار حقیقت پور ربوده شد وبعد از مثله شدن بقتل رسید

قاتلان علی اکبر قربانی - وربودن او در استانبول، طرح مشترک وزارت اطلاعات و نیروی تروریستی قدس

منصور حقيقت پور فرمانده جنایتکارترور مجاهد خلق علی اکبر قربانی عضو جنايتكار سپاه پاسداران را بشناسيد

جزئیات شکنجه وقتل علی اکبر قربانی یک مجاهد خلق و از فعالان ایرانی در ترکیه توسط وزارت اطلاعات وسپاه تروریستی قدس

سرهنگ دلشاد تهرانی افسر تحقیق پرونده قتل دکترکاظم سامی چرا وچگونه کشته شد

جزئیات قتل مشکوک محمد جلیلیان قاتل دکتر کاظم سامی توسط وزارت اطلاعات از زبان یک پاسدار که آن زمان معاون اداره کل امور انتظامی وزارت کشوربود

همسر دکتر کاظم سامی (2) از قتل همسرش میگوید ،قتلی که طرح مشترک سپاه ووزارت اطلاعات وبفرماندهی احمدی نژاد وبتصویب شورای عالی امنیت رژیم صورت گرفت

جزئیات قتل دکتر کاظم سامی بفرماندهی پاسدار احمدی نژاد وپاسدار حسین شریعتمداری که با قمه ودشنه در مطبش بقتل رسید

علی فلاحیان وزیر اطلاعات چگونه فاطمه قائم مقامی را بدام انداخت وبقتل رساند

لیست اسامی قربانيان قتل‌های زنجیره‌ای در نظام ولایت فقیه که توسط وزارت اطلاعات وسپاه صورت گرفت

تجاوز وقتل زهرا بنی یعقوب یکی از هزاران جنایات نظام ولایت فقیه وپاسداران ،پدر زهرا : با رشوه و تهدید ساکت نمی شویم

شعری تقدیم به همه قربانیان وبویژه دکتر زهرا بنی یعقوب که قربانی تجاوز پاسداران شد

جزئیات قتل دکتر زهرا بنی یعقوب یکی از هزاران جنایت علیه بشریت توسط پاسداران وبسیجیهای خامنه ای

ابراهیم خدابنده مزدور محمودعلوی ومسعود خدا بنده مشاور مالكي وبریده مزدوران دیگر از عاملان جنایت علیه بشریت در 19فروردین 1390در اشرف

خامنه ای وگوشه‌یی از کارنامه تروریسم منطقه‌یی خامنه‌ای در

اسد وحزب الله واحمدی نژاد در لیست اسناد پاناما (شبکه‌های فسادی که تروریست‌ها، دیکتاتورها و قاچاقچیان را حفاظت می‌کنند

چگونگي تشكيل انجمن نجات - هادی شبانی(شعبانی) وقربانعلی پور احمدی دو گماشته بی مقدار در مازندران وگیلان

خائنین عضو سپاه قدس وگماشته های مزدور وزارت اطلاعات با پوش انجمن نجات رژیم را بشناسید

قتل تیمسار فکوری وتیمسار فلاحی در سال 60 وجعل خبر وسانسورخبرگزای سپاه پاسداران بنام فارس

قتل وحذف فيزيکي تيمسار فلاحي وتيمسار فکوري که در مقابل خميني وسپاه مي ايستادندوزير بار طرحهاي سپاه پاسداران نميرفتند

مطالب مرتبط در رابطه با این مزدوران که زمینه سازان قتل عام 19فروردین بودند بیشتر بخوانید
 مطالب مرتبط به بریده مزدوران خائن وخود فروخته

نقش رذیلانه ایرج مصداقی در قتل عام مجاهدین قبل و بعد از آن  1

ايرج مصداقي( قسمت اول) ازعاملان وزمينه سازان جنايت عليه بشريت قتل عام 52قهرمان شهيد

 و7گروگان اشرفي

ابراهيم خدابنده برادر مسعود خدابنده(قسمت دوم) از عاملان قتل عام 10شهويور در اشرف كه جنايت عليه بشريت است

عباس صادقي نژاد بريده مزدور اطلاعات بدعوت يك باند اطلاعاتي در اردبيل به اردبيل رفت

به مزدوران ولايت ووزارت ”وقتي آهن را داغ ميكنند خروبز گري پايش را بالا ميبرد


قربانعلی پو احمدی قاتل وهمدست هادی شعبانی ازمزدوران انجمن نجات وزارت اطلاعات شاخه گیلان

به مزدوران ولايت ووزارت ”وقتي آهن را داغ ميكنند خروبز

 گري پايش را بالا ميبرد

۱ نظر:

 1. جلب توجه فرقه رجوی :

  https://www.youtube.com/watch?v=6mK3QqCak6w
  قسمت اول - رهایی اسماعیل فلاح رنجکش از فرقه رجوی و بازگشت به کانون گرم خانواده(انجمن نجات گیلان)
  https://www.youtube.com/watch?v=OmhCtdcMe68
  قسمت دوم - افشاگری اسماعیل فلاح رنجکش : فرقه رجوی(سازمان مجاهدین خلق)برای جان ما ارزشی قائل نبودند
  https://www.youtube.com/watch?v=2PceEnzzB-0
  قسمت سوم - اسماعیل فلاح رنجکش : فرقه رجوی ابتدا آدم های خودشونو به آلبانی فرستاد
  https://www.youtube.com/watch?v=TS0sC5wkRD4
  قسمت چهارم - اسماعیل فلاح رنجکش: بعد از30 سال اسارت درفرقه رجوی درهتل مهاجرباخانواده ام ارتباط گرفتم
  https://www.youtube.com/watch?v=jCFO5FaQsk8
  قسمت پنجم - ابهامات و سوالاتی که خانوادهها ازاسماعیل فلاح رنجکش نجات یافته از فرقه رجوی پرسیدند(1)
  https://www.youtube.com/watch?v=3ACXkwoH1BA
  قسمت ششم - ابهامات و سوالاتی که خانوادهها ازاسماعیل فلاح رنجکش نجات یافته از فرقه رجوی پرسیدند(2)

  پاسخحذف