مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۵ تیر ۱۲, شنبه

غفور فتاحیان؛ مزدوری ارزان قیمت برای اطلاعات آخوندی وسپاه تروریست قدس در فرانسه

 وسپاه تروریست قدس در فرانسه

مزدور اطلاعات آخوندي، غفور فتاحیان
حكومت آخوندی سالیان است كه جعلیات، یاوه‌ها و آرزوهای ولی‌فقیه ارتجاع علیه مجاهدین و مقاومت ایران را از زبان مأموران و مستخدمین اطلاعات تحت عنوان
«عضو سابق مجاهدین» نشخوار می كند.در آستانة سفر آخوند روحانی، رئیس جمهور اعدام به فرانسه و در برهوت دروغ‌های بی‌دریغ آخوندی كه به سركردگی «آخوند علوی» وزیر اطلاعات ملاها به پا شد، «غفور فتاحیان» نامی، ازمأموران اعزامی وزارت اطلاعات به خارجه (افشاشده در اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران – 16 دی 1388) در سایت اطلاعات آخوندی ظاهرشد و به فرموده در یك كُر هماهنگ با شبكه داخل و خارج وزارت بدنام، آرزوی خلیفة ارتجاع را بشرح زیر نشخوار كرد:
«… اگر همین امروز بساط [مجاهدین] برچیده نشود شاید فردا خیلی خیلی دیر باشد… من به عنوان یك عضو سابق [مجاهدین] یادآور می‌شوم … جلوی فعالیت‌های [مجاهدین] را بگیرید و [آن‌ها] را از خاك فرانسه اخراج كنید…» (اینترلینك 16 آذر 94).
چند هفته بعد سپاه پاسداران ارتجاع كه نمی‌توانست فقط به چنین مزدوران بی مقداری تكیه داشته باشد، خود وارد صحنه شد و با دست گرفتن میدان، نشان داد كه آن نگرانی‌های «…فردا خیلی دیر است…» كه به اسم مأموران اطلاعات انتشار می‌داد چه منشأ و نقطة صدوری داشته است: «…دولت ایران باید خواستار اقدامات مؤثر و ملموس آن‌ها [دول اروپایی] برای نشان‌ دادن حسن‌ نیت نسبت به ایران باشد و در این راستا، هیأت ایرانی در فرانسه و ایتالیا خواستار اعمال محدودیت‌های مالی، سیاسی و تسلیحاتی علیه منافقین موسوم به سازمان مجاهدین خلق و شورای به اصطلاح ملی مقاومت شود…»(سایت جهان نیوزسپاه پاسداران ولی فقیه 6 بهمن 94)

پیش از این نیز در آستانه گردهمایی بزرگ 23 خرداد 94 ایرانیان در ویلپنت پاریس كه با استقبال پرشور هموطنان در كشورهای مختلف و با همبستگی گسترده جهانی مواجه بود، گشتاپوی ملایان با تشبثات مذبوحانه تلاش كرد با اعزام مأموران وشكنجه‌گران اطلاعات آخوندی به پاریس و با به كار گرفتن مزدوران پیشانی سیاه خود و گردآوردن آن‌ها در فرانسه بر ابعاد شكست‌های فضاحت بارش در مقابله با مقاومت ایران سرپوش بگذارد. یكی از این مزدوران ارزان قیمت، غفور فتاحیان بود.

نامبرده از جمله مزدورانی بود كه بعد از قتل عام 10 شهریور 92 در اشرف، به مالكی نامه نوشتند و از او به خاطر ارتكاب این جنایت علیه فداكارترین فرزندان مردم ایران تقدیر و تشكر كردند. آن‌ها همچنین آمادگی خود را برای كمك به كشتار بیشتر در لیبرتی در توطئه‌های بعدی خلیفة ارتجاع اعلام نمودند.
سوابق تسلیم و خدمت‌گزاری به آخوندها

غفور فتاحیان در تاریخ 25 خرداد 88 یعنی 18 روز پس از استقرار نیروهای پلیس مالكی در ورودی كمپ اشرف، در حضور نیروهای آمریكایی خود را به نیروهای تحت امر خلیفة ارتجاع تسلیم كرد پس از آن به هتل ارض الزهور در بغداد كه زیر كنترل وزارت اطلاعات بود منتقل و به منشأ خود یعنی لانة جرم و جنایت آخوندها در عراق وصل شد. وی مقدمتاً در یك مأموریت محوله در تاریخ 16 مهر 88 تلاش كرد كه پیام وزارت اطلاعات ملایان را به برادرش كه در آن موقع در كمپ اشرف بود برساند و از این امكان ارتباط خانوادگی برای هماهنگی جاسوسی‌های بعدی بهره‌برداری كند. بدین جهت به همراه مزدوران مسلح مالكی و یك افسر آمریكایی برای دیدار با برادرش علیرضا فتاحیان به اشرف مراجعه كرد.

افراد عراقی و افسر آمریكایی در دیداری خصوصی با علیرضا فتاحیان گفتگو كردند. دو ماه بعد از این دیدار كه او هم خود را به همان شیوه تسلیم نیروهای مسلح مالكی نمود معلوم گردید چه قرارهای اطلاعاتی و پلیسی برای جمع آوری اطلاعات در این فاصله در جریان است.

علیرضا فتاحیان كه یك نفوذی لورفته وزارت اطلاعات بود، در نشریه مجاهد 592 بتاریخ 11 تیر 1381 و همچنین در صفحه 35 كتاب «کارت‌های سوخته وزارت اطلاعات آخوندی- گزارش مدیریت ضد اطلاعات ارتش آزادیبخش درباره كشف و خنثی كردن طرح‌های نفوذ وزارت اطلاعات» افشا گردیده است. او به درخواست و اصرار خودش به مدت 5سال نزد مجاهدین بعنوان پناهنده پذیرفته شده بود.(لینك به نشریه مجاهد شماره 592)

چنین اقدامات حقیر خائنانه‌یی به‌رغم این بود كه از سال 82 كه نیروهای آمریكایی به اشرف آمدند وحتی پس از آمدن نیروهای مالكی، كسانی كه تحمل شرایط سخت و مقاومت و پایداری در برابر توطئه‌های دشمن ضد بشری و جنایت‌های مزدوران ولی فقیه را نداشتند، پیوسته می‌توانسته‌اند بدنبال زندگی خود بروند و این امر بارها و بارها اعلام عمومی شده و به كرات اجرا گردیده بود. بنابراین كسانی كه ریگی از همكاری پلیسی و همدستی با اطلاعات آخوندها به كفش نداشتند می‌توانستند درمصاحبه‌های خصوصی با نیروها و آژانس‌های مختلف آمریكایی در سالهای گذشته و در مصاحبه‌های خصوصی ساكنان اشرف با نمایندگان دولت مالكی كه در اسفند 87 و فروردین 88 به مدت 19 روز بطول انجامید، اشرف را ترك كنند. یا از طریق مشاور حقوقی ساكنان اشرف هر لحظه انتخاب كنند، به مقامات ذیربط ملل متحد و مقامات آمریكایی و عراقی معرفی شده و بدنبال انتخاب روش جدیدی برای زندگی خود بروند.
اعزام به خارج

مزدور غفور فتاحیان در آبان ماه 88 توسط سفارت رژیم در بغداد به اروپا فرستاده شد و جهت فعالیت در رابطه با شبكه گشتاپوی آخوندی و شركت در كارزار شیطان‌سازی علیه مجاهدین، در فرانسه مستقر گردید. او در نمایشی كه توسط وزارت اطلاعات در روز 27 خرداد 90 و با شركت چند مأمور بدنام دیگر گشتاپوی آخوندی در پاریس ترتیب داده شده بود، شركت كرد و دعاوی و اتهامات رایج آخوندی علیه مجاهدین را باز نشخوار نمود. از آن پس نیز در بسیاری از برنامه‌ها و مأموریت‌های محوله از جانب وزارت اطلاعات در فرانسه و سایر كشورها شركت داشته است.

نام وی در تومارهای ساخته و پرداخته وزارت اطلاعات در سال 94 به رئیس جمهور و وزیر كشور و وزیر امور خارجه فرانسه، نامه به ارگان‌های حقوقی و قضایی، مراجعه به دفتر كمیساریا در پاریس، مراجعه به سفارت آلبانی در پاریس و … دیده می‌شود. تومارهایی كه بر اساس جمع‌بندی وزارت اطلاعات و بر اثر تجربه اندوزی ازشكست‌های مستمر سالیان گذشته، به آن رسیده بودند كه:«… تبلیغات علیه مجاهدین از طریق رسانه‌های رژیم پیشاپیش محكوم به شكست بوده و به‌زیان رژیم تمام می‌شود…»

غفور فتاحيان - محمد حسين سبحاني

براین اساس، طرح دروغ‌پردازی‌ها باید تحت نام «جداشدگان و منتقدان» مجاهدین در دستور كار وزارت اطلاعات قرار بگیرد. هدف این بود كه وزارت اطلاعات اسناد و مداركی جعلی مبنی بر نقض حقوق‌بشر توسط مجاهدین آماده نموده و از طریق همین پادوها وگماشته‌های اطلاعاتی و به‌نام آن‌ها، دراختیار سازمان‌های حقوق‌بشری و رسانه‌های خارجی قرار دهد. بعد شعبات وزارت اطلاعات به تبلیغات دروغین و داستان‌سرایی در باره آن بپردازند. در همین رابطه به دونمونه از این خطوط مشابه كه علنا هم منتشر شده اشاره می‌كنیم كه به خوبی اهداف اطلاعاتی از تهیه این نامه‌ها و تومارها و مراجعات به دفاتر ارگان‌های حقوق بشری را نشان می‌دهد. یكی از شعبات وزارت اطلاعات می‌نویسد:

– در بین جدا شده‌ها افرادی که در اروپا به سر می‌برند توانسته‌اند همواره موجی حقوق بشری را برای مقابله با [مجاهدین] ترتیب دهند (موسسه راهبردی وزارت اطلاعات 31 شهریور 93)

– برنامه ریزی برای حضور اعضای جداشده در مقابل سفارت خانه کشورهایی که به انحای مختلف از سازمان حمایت می‌کنند برنامه جالبی به نظر می‌رسد که موجی رسانه‌یی را در روزها و ماه‌های آتی قطعاً به همراه خواهد داشت. (موسسه راهبردی وزارت اطلاعات 19 بهمن 93)

به عبارت روشن‌تر، هدف برداشتن تمركز و موج بین‌المللی علیه نقض حقوق بشر و تروریسمِ خلیفه ارتجاع و برگرداندن آن به سمت مجاهدین و همچنین مقابله با گسترش روزافزون اعتبار بین‌المللی مقاومت ایران تعیین گردید كه ناشی از همان كابوس سرنگونی بدلیل حضور و وجود آلترناتیوی نیرومند و شناخته شده جهانی است.

از دیگر اقدامات این مزدور شركت در نمایشات گشتاپوی آخوندی علیه مجاهدین از جمله در 31 خرداد 1393 در آستانة اجتماع بزرگ مقاومت در ویلپنت پاریس بود كه گشتاپوی آخوندی چند مأمور و پادوی خود در سراسر اروپا را به پاریس روانه كرد تا چند نمایش خیابانی و خانگی برگزار كنند.

رژیم این جست و خیزهای سخیف مزدورانش را درشبكه های تلویزیونی خود از جمله تلویزیون جام جم، شبكه خبر، كانال یك و سایت‌های زنجیرهیی وزارت اطلاعات …. منعكس كرد تا به خیال خود، شكست سنگینی را كه در ممانعت از برگزاری گردهمایی عظیم مقاومت را متحمل شده بودند، جبران كند.
تشبثات مایوسانه گشتاپوی ملایان در آستانه گردهمایی بزرگ ایرانیان در ویلپنت پاریس

در آستانه گردهمایی بزرگ 3 تیر 91 ایرانیان در ویلپنت پاریس كه با استقبال پرشور هموطنان در كشورهای مختلف و با همبستگی گسترده بین‌المللی مواجه شد و به دنبال حكم قاطع دادگاه فدرال استیناف آمریكا علیه برچسب تروریستی، گشتاپوی ملایان با تشبثات مذبوحانه تلاش كرد با اعزام مأموران وشكنجه‌گران اطلاعات آخوندی به پاریس و با به كار گرفتن مهره‌های مستعمل و مزدوران پیشانی سیاه خود و گردآوردن آن‌ها در فرانسه بر ابعاد ضربات دریافتی از افشاگری‌های مقاومت ایران سرپوش بگذارد.

این تحركات مستقیماً زیر نظر آخوند حیدر مصلحی وزیر وقت اطلاعات ملایان و با مسئولیت شكنجه‌گری بنام جواد مهدیان مدیركل اداره التقاط (بخش ویژه مجاهدین) انجام می‌شد و تعدادی از مأموران اطلاعات آخوندی ازجمله افرادی بنام‌های قاسم شعبانی، عقیل و كیمیافر تحت نام وكیل مستمراً به پاریس رفت و آمد می‌كردند.

اطلاعات آخوندی از چند ماه پیش از آن در صدد بود علیه گردهمایی بزرگ 23 ژوئن دست به تدابیر و اقداماتی بزند كه تاثیرات آنرا به خیال خودش كم كند. به همین منظور در اواخر اسفند 1390،شكنجه گری بنام محمد جواد هاشمی نژاد، گرداننده هابيليان یك شعبه وزارت اطلاعات را به پاریس فرستاد و وی شخصاً از مركز نمایش‌های ویلپنت دیدن كرد.

در همین رابطه وزارت اطلاعات چند تن از مزدوران خود در آلمان از جمله محمد حسین سبحانی، مهدی خوشحال و ادهم طیبی و علی اكبر راستگو را موظف كردكه روزهای شنبه و یكشنبه هر هفته به پاریس رفته و با شمار دیگری از مزدوران مانند همایون كهزادی، محمود سپاهی، غفور فتاحیان، سعید ناصری، علیرضا نصرالهی، حامد صراف پور، نادر نادری، حسن پیرانسر، جعفر ابراهیمی، محمد رزاقی و محمد كرمی جمع شده و برای مقابله با گردهمایی بزرگ 3 تیر و تحت الشعاع قرار دادن آن برنامه ریزی كنند. اطلاعات آخوندی مزدوران دیگر خود در پاریس مانند جهانگیر شادانلو، جواد فیروزمند و بهیه جیلانی را هم برای همكاری و همگاهنگی با آن‌ها موظف كرد.

وزارت اطلاعات به این مزدوران دستور داد تا «با تشكیل چند تجمع خیابانی و جلسات سخنرانی حتی با تعداد اندك، اما با گرفتن فیلم و عكس مكفی، باید تبلیغات گسترده‌یی علیه مجاهدین به راه انداخت و چنین وانمود كرد كه یك فضای منفی علیه آن‌ها بوجود آمده است…». (قسمتی از اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران 22 خرداد 91)
غفور فتاحيان

به‌این‌ترتیب در ورای خودفروشی خائنانة عناصر حقیری مانند غفور فتاحیان، آنچه رخ می‌نماید، عظمت و شكوه مقاومتی تاریخی است كه خلیفة مفلوك ارتجاع را ناگزیر ساخته برای جنگ با تنها هماوردش دست نیاز و احتیاج به چنین عروسک‌های ارزان‌قیمتی دراز كند، امری كه چنتة خالی ولی‌فقیه درشیب سرنگونی را برملا می‌سازد و سرنوشت نبردی كه پیاده‌نظامش، مزدورانی جبون، امثال غفور فتاحیان است را پیشاپیش مشخص می‌سازد.

احمد هاجری گماشته بیمقدار وزارت اطلاعات ولوطی عنتر های سیرک وحوش ، انجمن نجات وعربده کش های هاررژیم البته باسم وپوش خانواده ( برادر یا خواهر یا...)


در رابطه با جنایت رژیم وسران رژیم وخائن بریده مزدوران بیشتز بخوانید

افشاگري علیه مزدوران اطلاعات در برنامه 20 80 از تلويزيون رنگارنگ آقاي محمود سرابيقربانعلي پوراحمدي مامور اطلاعات -جعل نامه وجعل امضا باسم خانواده هاي مجاهدين اشرفي براي انجمن نجات گيلان شعبه پوششی وزارت اطلاعات ملاها

به روی لینک زیر کلیک کنید وبخوانید

گماشته وزارت اطلاعات قربانعلی پور احمدی ازگیلان – وقتی یک خائن ، قاتل وعنتر لوطی های وزارت اطلاعات، بعنوان نویسنده قالب وکتابش رونمائی میشود

بیشتر بخوانید

بهزاد علیشاهی مزدور پیشانی سیاه وزارت بد نام اطلاعات - ننگ با رنگ پاک نمیشود چه رسد به ننگ وزارتی و مزدوری علیشاهی که با تبریکات وزارتی های دیگر پاک شود 


.
بهزادعلیشاهی که درنزدکرمانشاهیان و ایرانیان آزاده دیگر به دلقک علیشاه معروف است

ابراهيم خدابنده تواب بند 209(همراه با يك گالري انزجار آور) مربي ومدير انجمنهاي نجاست ومدير يكي از شعبه هاي خطر ناك اطلاعات ملاهادر داخل كشور

،صمد نظري 

،هادي شعباني

هادی شعبانی بارکش وزارت اطلاعات، عنصر منفوروپلیدی که روزانه درمزدوری، ازپاسداران و شكنجه گران جنایتکار سبقت میگیرد.

هادی شعبانی (قسمت دوم) با همکاری قربانعلی پور احمدی نهایتا با سربه نیست کردن صمد نظری به میز ریاست!!! دست یافت.

 وايرج صالحي 

ايرج صالحي پادو اطلاعات ملا ها در مازندران- افشاي يك جنايتكار حرفه اي وشكنجه گر خانواده ها

وداوود باقر وند 

داوود باقروند وتبلیغ وافتخارتهوع آورش در رابطه با عطوفت ومحبت شکنجه گران وبازجویان وزارت بدنام اطلاعات ورژیم

وعيسي آزاده 

اعزام عوامل اطلاعات به اروپا برای نفوذ در مخالفان، جمع آوری اطلاعات و زمینه سازی تروریسم    

داوود باقروند ارشد تروريست آموزش ديده واولين محصول غلامحسين اژاي وزير اطلاعات وقت خامنه اي به آلمان صادر شد
 در رابطه ترور وقتل های در زیر بیشتر بخوانید

آمران وعاملان قتلهای زنجیره ای آزاد ومجازات نشده اما افشا کنندگان ...

زال زاده بدست وزارت اطلاعات کار آجین شد خاطرات زنده یاد ستار لقائی از هنرمندان ایرانی

جزئیات قتل ابراهیم زال زاده ناشر آثار شاملو وانتشارت بامداد بدست سعید امامی

سعید شاهسوندی خائن وشاگرد جلاد اوین وشركت در طرح ترور دكتر كاظم رجوي شهيد بزرگ حقوق بشر

خامنه اي وسلسله اطلاعات مختلف درباره مافياي ولايت فقيه شماره1

مجتبي خامنه اي ودوستي با سعيد امامي و پايه ريزي قتل هاي زنجيره اي بعد از سفري به لندن

چاغرچی قاتل علی اکبر قربانی که مزدور ترک بود به ربودن اعتراف کرد واین مجاهد را در زیر شکنجه بشهادت رساند

علی اکبر قربانی قهرمانی که به فرماندهی پاسدار حقیقت پور ربوده شد وبعد از مثله شدن بقتل رسید

قاتلان علی اکبر قربانی - وربودن او در استانبول، طرح مشترک وزارت اطلاعات و نیروی تروریستی قدس

منصور حقيقت پور فرمانده جنایتکارترور مجاهد خلق علی اکبر قربانی عضو جنايتكار سپاه پاسداران را بشناسيد

جزئیات شکنجه وقتل علی اکبر قربانی یک مجاهد خلق و از فعالان ایرانی در ترکیه توسط وزارت اطلاعات وسپاه تروریستی قدس

سرهنگ دلشاد تهرانی افسر تحقیق پرونده قتل دکترکاظم سامی چرا وچگونه کشته شد

جزئیات قتل مشکوک محمد جلیلیان قاتل دکتر کاظم سامی توسط وزارت اطلاعات از زبان یک پاسدار که آن زمان معاون اداره کل امور انتظامی وزارت کشوربود

همسر دکتر کاظم سامی (2) از قتل همسرش میگوید ،قتلی که طرح مشترک سپاه ووزارت اطلاعات وبفرماندهی احمدی نژاد وبتصویب شورای عالی امنیت رژیم صورت گرفت

جزئیات قتل دکتر کاظم سامی بفرماندهی پاسدار احمدی نژاد وپاسدار حسین شریعتمداری که با قمه ودشنه در مطبش بقتل رسید

علی فلاحیان وزیر اطلاعات چگونه فاطمه قائم مقامی را بدام انداخت وبقتل رساند

لیست اسامی قربانيان قتل‌های زنجیره‌ای در نظام ولایت فقیه که توسط وزارت اطلاعات وسپاه صورت گرفت

تجاوز وقتل زهرا بنی یعقوب یکی از هزاران جنایات نظام ولایت فقیه وپاسداران ،پدر زهرا : با رشوه و تهدید ساکت نمی شویم

شعری تقدیم به همه قربانیان وبویژه دکتر زهرا بنی یعقوب که قربانی تجاوز پاسداران شد

جزئیات قتل دکتر زهرا بنی یعقوب یکی از هزاران جنایت علیه بشریت توسط پاسداران وبسیجیهای خامنه ای

ابراهیم خدابنده مزدور محمودعلوی ومسعود خدا بنده مشاور مالكي وبریده مزدوران دیگر از عاملان جنایت علیه بشریت در 19فروردین 1390در اشرف

خامنه ای وگوشه‌یی از کارنامه تروریسم منطقه‌یی خامنه‌ای در

اسد وحزب الله واحمدی نژاد در لیست اسناد پاناما (شبکه‌های فسادی که تروریست‌ها، دیکتاتورها و قاچاقچیان را حفاظت می‌کنند

هادی شعبانی بارکش وزارت اطلاعات، عنصر منفوروپلیدی که روزانه درمزدوری، ازپاسداران و شكنجه گران جنایتکار سبقت میگیرد.

هادی شعبانی (قسمت دوم) با همکاری قربانعلی پور احمدی نهایتا با سربه نیست کردن صمد نظری به میز ریاست!!! دست یافت.

خائنین عضو سپاه قدس وگماشته های مزدور وزارت اطلاعات با پوش انجمن نجات رژیم را بشناسید

ماه منیر ایران پور. پاسدارقدس و بسیجی وگماشته اطلاعات، تحت عنوان خانواده درجلو لیبرتی !

قتل تیمسار فکوری وتیمسار فلاحی در سال 60 وجعل خبر وسانسورخبرگزای سپاه پاسداران بنام فارس

قتل وحذف فيزيکي تيمسار فلاحي وتيمسار فکوري که در مقابل خميني وسپاه مي ايستادندوزير بار طرحهاي سپاه پاسداران نميرفتند

هادی شعبانی درکلمدان وقتی قاتلان بر قبر قربانیان خود فاتحه میخوانند

نقش رذیلانه ایرج مصداقی در قتل عام مجاهدین قبل و بعد از آن  1

ايرج مصداقي( قسمت اول) ازعاملان وزمينه سازان جنايت عليه بشريت قتل عام 52قهرمان شهيد

 و7گروگان اشرفي

ابراهيم خدابنده برادر مسعود خدابنده(قسمت دوم) از عاملان قتل عام 10شهويور در اشرف كه جنايت عليه بشريت است

عباس صادقي نژاد بريده مزدور اطلاعات بدعوت يك باند اطلاعاتي در اردبيل به اردبيل رفت

به مزدوران ولايت ووزارت ”وقتي آهن را داغ ميكنند خروبز گري پايش را بالا ميبرد


http://efshayaranshitan.blogspot.fr/2015/12/blog-post_0.html

ايرج صالحي پادو اطلاعات ملا ها در مازندران- افشاي يك جنايتكار حرفه اي وشكنجه گر خانواده ها

قربانعلی پو احمدی قاتل وهمدست هادی شعبانی ازمزدوران انجمن نجات وزارت اطلاعات شاخه گیلان

به مزدوران ولايت ووزارت ”وقتي آهن را داغ ميكنند خروبز

 گري پايش را بالا ميبرد

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر