مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۵ مرداد ۴, دوشنبه

سپاه پاسداران آلمان را بدلیل محکومیت یک جاسوس، وزارت اطلاعات به ترور تهدید میکند
 
تهديد ابلهانه آلمان به اينكه آنچه در استانبول و نيس فرانسه شاهد آن بوديم فردا ممكن است دامنگير آلمان‌ ها شود
خبرگزاري سپاه پاسداران ارتجاع موسوم به فارس طي يادداشتي با ابراز تأسف از غافل ماندن «مسئولان امر» از «اقدامات و شيطنتهاي اروپا» در رابطه با مجاهدين در دوره پسا برجام نوشت :
متاسفانه مسئولان امر در كشورمان, چنان درگير رد يا قبول بدعهديهاي آمريكا در دوره پسابرجام شده‌اند كه از اقدامات و شيطنتهاي اروپا در دوره پسابرجام تا حدي غافل مانده‌اند. نمونه اين امر را در ميزباني فرانسه از مجاهدين ديديم كه دستگاه ديپلماسي كشورمان, واكنشي با تاخير وتعلل فراوان داشت. اين واكنش ضعيف باعث گرديد كه آلمانها نيز به نحو ديگري اقدام فرانسه را تكميل كنند
از اين مقدمه, چهار نتيجه مهم حاصل مي‌شود:
نخست؛ به نظر مي‌رسد اروپا در دوره پسابرجام روي مجاهدين به‌عنوان ابزاري عليه ايران متمركز شده است و سعي دارد از آن به‌عنوان اهرم فشار عليه ايران در دوره پسابرجام استفاده كند. دليل اين امر هم اين است كه بزرگترين بهانه براي فشار عليه ايران, بحث هسته‌اي بود كه با توافق برجام, از آنها گرفته شد. بهانه ديگري كه مطرح شده توانمنديهاي موشكي ايران است كه ربطي به برجام ندارد اما آمريكائيها بيشتر متولي پيگيري آن هستند. لذا بهترين گزينه براي اروپائيها, سرمايه‌گذاري روي مجاهدين است كه به‌صورت سنتي در اروپا حضور دارند.
دوم؛ به نظر مي‌رسد واكنش ضعيف دستگاه ديپلماسي در قبال اقدام اخير فرانسه در ميزباني از نشست مجاهدين در پاريس باعث شد كه همان اقدام به شكل ديگري در آلمان تكرار شود و اگر همين واكنش ضعيف ادامه داشته باشد فردا نيز در كشور ديگري تكرارخواهد شد. فعلاً واكنشي از سوي دستگاه ديپلماسي نداشته ايم.
سوم؛ از كنارهم قراردادن اتفاقات فوق اين نتيجه حاصل مي‌شود كه اين حوادث, جزيره‌اي نبوده و با هماهنگي و سياست واحد, طرح ريزي و اجرا مي‌شود و لذا بعيد نيست كه فردا نيزبه شكل ديگري در ديگر كشور اروپايي تكرار شود.
چهارم؛ كشورهاي اروپايي به‌رغم ديپلماسي خندان و فعال خود در قبال ايران, در عمل به حمايت از يك گروهك تروريستي آن هم به‌عنوان يك ابزار فشار اقدام مي‌كنند كه هوشياري مسئولين كشورمان را مي‌طلبد.
سپاه پاسداران ارتجاع سپس با ابراز خوشحالي تلويحي از جنايت بزرگ تروريستي در شهر نيس فرانسه مي افزايد: بسياري از تحليلگران اين امر را نتيجه سياست يك بام و دو هوا فرانسه در قبال تروريسم ارزيابي كردند. متاسفانه ساير كشورهاي اروپايي (هم) از حوادث فرانسه درس نگرفتند و كماكان به حمايت از تروريسم ادامه مي‌دهندكه اقدام اخير آلمان نيز از اين دست مي‌باشد. دادگاهي در آلمان يك تبعه ايراني را به اتهام گردآوري اطلاعات از آنچه كه خود مخالفان دولت ايران ناميده‌اند, به سپري كردن 2سال و نيم زندان محكوم كرد. منابع آلماني مدعي‌اند كه اين مرد 32ساله از اعضاي وزارت اطلاعات ايران بود. وي مسئول جمع‌ آوري اطلاعات درباره گروه‌ هاي مخالف ايرانی و وابستگان آنها بود كه در سال 2015 از اين راه 22هزار يورو درآمد داشته است. برجستگي اين خبر همان حمايت مجاهدين است. فارغ از ديپليماسي اَعلامي‌دوره پسابرجام از سوي طرفهاي غربي كه بر توسعه روابط و رفع تحريمها و اعتمادزايي متمركزاست و ديروز از سوي فرانسوي ها و امروز از سوي آلمانها نقض شد, اقدام محكمه آلمان برخلاف رويه حقوق بين‌الملل است….
دستگاه ديپلماسي آلمان بايد در اين خصوص پاسخگو باشد و استناد به رويه داخلي در خصوص تفكيك قوا, مسموع نيست….
عجيب است كه دولت و محاكم آلمان … بجاي محاكمه مجاهدين به محاكمه كسي مي‌پردازند كه به ادعاي آنها به جاسوسي عليه منافقين پرداخته است.
سپاه پاسداران ارتجاع سپس به تهديد ابلهانه آلمان پرداخته و مينويسد :
نتيجه استفاده ابزاري از معاهدات بين‌المللي و اجراي سياست يك بام و دو هوا در قبال تروريسم نتيجه‌اي جز آنچه كه در فرودگاه استانبول و نيس فرانسه شاهد آن بوديم ندارد فردا ممكن است دامنگير آلمان‌ ها شود….

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر