مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۴ فروردین ۳, دوشنبه

یک کارگر جوان در زیر شکنجه دژخیمان رژیم آخوندی در اصفهان جان باخت

یک کارگر جوان در زیر شکنجه دژخیمان رژیم آخوندی در اصفهان جان باخت
فراخوان به محکومیت این جنایت فجیع و تحقیقات بین‌المللی درباره آن

دژخیمان رژیم آخوندی در یک جنایت ضد بشری، محسن مالکی، یک کارگر 25 ساله را در اصفهان در زیر شکنجه به قتل رساندند.
محسن که کارگر قناد و متأهل بود در روز سه‌شنبه ۲۶ اسفند ساعاتی قبل از مراسم چهارشنبه‌سوری، توسط نیروی سرکوبگر انتظامی بازداشت شد. دژخیمان جسد او را در روز چهارشنبه 27 اسفند تحویل خانواده‌اش دادند. به گفته شاهدان عینی بر صورت و نقاط مختلف بدن محسن شکستگی، خون‌مردگی و جراحت‌دیده می‌شود. این در حالی است که به گواهی کسانی که او را قبل از دستگیری دیده بودند، از سلامت کامل برخوردار بوده است.
نیروی انتظامی از سال 89 به بعد همواره محسن را پیش از مراسم چهارشنبه‌سوری به کلانتری احضار کرده و او را تهدید می‌کردند که از به راه انداختن مراسم چهارشنبه‌سوری خودداری کند. امسال به دنبال احضار مزدوران، محسن از مراجعه به کلانتری امتناع کرد. به دنبال آن، عوامل نیروهای سرکوبگر او را بازداشت و به مقر نیروی انتظامی منتقل کردند. وی ساعاتی بعد در اثر ضرب و شتم و شکنجه‌های وحشیانه مأموران جان باخت.
مقاومت ایران دبیر کل، شورای حقوق بشر و گزارشگران و دیگر ارگان‌های ذی‌ربط ملل متحد را به محکومیت قاطع این جنایت فرامی‌خواند و خواستار تشکیل یک هیأت بین‌المللی برای تحقیق پیرامون این جنایت فجیع و جنایات مشابه مانند قتل کارگر وبلاگ نویس ستار بهشتی است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

2 فروردین 1394 (22 مارس 2015)

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر