مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۶ خرداد ۹, سه‌شنبه

عیسی آزاده بریده خائن کیست ؟ که صد بار جویده های اطلاعات سپاه تروریستی قدس وگشتاپوی ملاها را علیه مجاهدین باز نشخوار میکند قسمت اول

عیسی آزاده بریده خائن کیست ؟ که صد بار جویده های اطلاعات سپاه تروریستی قدس وگشتاپوی ملاها را علیه مجاهدین باز نشخوار میکند قسمت اول
همگان مطلعید که نمایش مفتضح انتخابات رژیم با شکست مهندسی خامنه ای آنهم از ترس قیام وبا رای سازی های نجومی وتخلفات وتقلبات بی سابقه که هردو باند در این زمینه دست همدیگر را رو کرده ومیکنند به پایان رسیده است .
اینکه باندهای موجود ،پاسداران وآخوندها ی باند خامنه ای و...وهمچنین باند روحانی چی چه میگویند کاری نداریم.
اینجا اما ما میخواهیم به زبونی ،خیانت ومزدوری جنایکاری نام عیسی آزاده بپردازیم که سعی کرد با یک جمله اینکه من رای ندادم ایز گم کند وخود را بعنوان یک بی طرف جا بزنددر حالی که صد بار جویده ها ونشخوار شده ها وپس داده های اطلاعات سپاه ،دژخیمان واطلاعاتیهای بد نام وشکنجه گر وآدمکش خامنه ای را باز نشخوار میکند.
عیسی آزاده با همین یک جمله دست خود را که بسیار رو بوده وهمگان او را یک عضو سپاه تروریستی قدس واطلاعات ملاها میدانند بیشتر رو کرده است .
درحالی که همه بانند های رقیب میگویند تقلب ورای سازی شده است ،وازجمله مردم اهواز فریاد میزنند ومیگویند که تقلب شده است  وانتخابات باید باطل اعلام شودپاسخ شورای سیاستگذاری ائمه جمعه به ستاد انتخابات کشور

شناسهٔ خبر: 3990062 -


بیانیه روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در نامه ای به ستاد انتخابات کشور، به بیانیه اخیر این ستاد درباره سخنان خطیب موقت نماز جمعه تهران، پاسخ داد.
 شما به کجای این مطالب ایراد دارید ؟ شاید به این بخش از سخنان خطیب جمعه که گفته است تخلفاتی انجام شده است ؟ اسناد و مدارکی از این گونه تخلفات یاد شده وجود دارد مانند فیلم ها ، گزارشات ناظرین ، گزارشات مردمی ، حتی گزارشات برخی از اعضای صندوق ها و ... آیا شما این مستندات و نیز اظهارات دبیر محترم شورای نگهبان را انکار می کنید؟
یا خبرگزاری مهر آخوندی مینویسد:
  چون تعرفه ها دیر به شعب اخذ رای ارسال شده است، در برخی شعب هم تعرفه ارسال نشده است، آن هم زمانی که می گویند ۲۰۰ میلیون تعرفه چاپ شده است .  این موضوع باید بررسی شود. شورای نگهبان این حق الناس را مراعات کند و مقصران را به مردم معرفی نماید.

 آش نمایش انتخابات آنقدر شور شد که محمد علی موحدی کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با اشاره به رسیدگی شورای نگهبان به تخلفات انتخاباتی تصریح کرد: 

تسنیم ارگان سپاه تروریستی قدس است از قول آخوند کرمانی نوشت
من از شورای نگهبان انتظار دارم که این شورا قضاوت درستی در مورد وقایع انتخابات داشته باشد و تخلفات و گزارشاتی  را که به این شورا رسیده احراز و بررسی کند.
"وی تصریح کرد:‌ معتقدیم تخلفات در حدی نیست که در نتیجه کل انتخابات اثرگذار باشد ولی ممکن است با بازبینی و بررسی مجدد گزارشات و تخلفات رأی آقای رئیسی از 16 میلیون به 19 میلیون افزایش و رأی روحانی نیز از حدود 23 میلیون به 21 میلیون کاهش پیدا کند اما در هر صورت معتقدیم که آقای روحانی رئیس جمهور است ولی شورای نگهبان وظیفه دارد که تخلفات را بررسی و نتیجه آن را به مردم اعلام کند."
"دبیرکل جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: بنده روز گذشته با آیت الله جنتی ملاقات داشتم و به ایشان تأکید کردم مردم انتظار دارند که ببینند شورای نگهبان چه قضاوتی می‌کند."
حالا چرا این مزدور پیشانی سیاه یعنی عیسی آزاده را به صحنه آوردند؟
ابتدا نگاهی بیندازیم وببینیم که عیسی آزاده کیست 
دوم از ماهیت او به ماموریت جدید وبه صحنه آوردنش بیشتر پی خواهیم برد.
عیسی آزاده کیست؟

عیسی آزاده از هتل مهاجر تا بازگشت مخفیانه به ایران

 عیسی آزاده مزدور و مامور وزارت اطلاعات رژیم آخوندی222
ولی فقیه ارتجاع علاوه براستفاده این قبیل مزدوران در داخل کشور برای سوخت رسانی به ماشین فرسوده و رسوای دروغ پراکنی شبکه گشتاپوی آخوندی در اروپا، جدیدترین محصول صنعت«منتقدسازی» علیه مجاهدین را آماده عرضه به بازار سیاست فریب و نیرنگ کرده است.

عیسی آزاده مستخدم جدید وزارت اطلاعات

به دلیل عدم توان تحمل سختیهای مبارزه و پس از چندین بار اتمام حجت توسط سازمان، در ۶دی ماه۱۳۹۱، خودش را تسلیم نیروهای عراقی کرده و به هتل مهاجر در بغداد(پایگاه وزارت اطلاعات و نیروی تروریستی قدس برای توطئه علیه مجاهدان اشرفی) رفت.
علیرغم اینکه عیسی آزاده عیسی آزاده ۲۶/۸/۹۱نوشت وامضاء
... بر همین اساس بر تمام سوگندها و تعهدات قبلی پای می فشارم و از هرگونه زالوصفتی و خیانت به خون ۱۲۰هزار شهید تبری جسته و در آستانه عاشورای حسینی با هیهات مناالذله به هر چه ننگ و زالو صفتی، سوگند می خورم که تا سرنگونی این رژیم پلید لحظه ای درنگ نکنم.
مرگ بر اصل ولایت فقیه
عیسی آزاده ۲۶آبان۱۳۹۱
امضاء
اما خیانت کرد وبرید وبه زیرعبای خامنه ای وپاسداران ودژخیمان اطلاعات رفت 
بنابر اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت به تاریخ۴اسفند۹۲ مزدور عیسی آزاده در چند ماهی که در هتل اطلاعات آخوندها در بغداد(هتل مهاجر) اقامت داشت به طور کامل توسط«سجاد» و «موسوی» و «حسینی» به خدمت وزارت اطلاعات در آمد و به همکاری تمام عیار با آنها، از جمله تهدید و تطمیع سایر افراد مستقر در هتل مهاجر برای تن دادن به اطلاعات آخوندها پرداخت.
مزدور عیسی آزاده همچنین با کمک دستیار افغانی مارتین کوبلر به نام دورانی به فرستادن پیغامهای وزارت اطلاعات برای برخی از ساکنان لیبرتی مبادرت می کرد که با افشاگری و شدیدترین اعتراض آنها مواجه شد.
پاداش این خوش خدمتی ها، خروج آزادانه از«هتل» و رفت و آمد آزاد در شهر بغداد بود در حالی که سایرین بدون موافقت مأموران اطلاعات و بدون کنترل و همراهی مأموران عراقی امکان خروج از هتل و رفت و آمد نداشتند. وی به مدت یک سال در سرپل وزارت در منتهای خود فروختگی در خدمت به مأمورین اطلاعاتی و امنیتی رژیم آخوندی و نیروهای امنیتی عراق از چیزی فروگذار نکرد و طی دیدارهای متعدد و مستمر با تروریستهای سفارت رژیم در بغداد، آمادگی خود را برای همکاری تام و تمام اعلام نمود و به این ترتیب ریل مزدوری و منتقد سازی این خائن به جریان افتاد.

رسانه های رژیم در باره ریل مزدوری چنین عناصری که در هتل مهاجر نگهداری می شوند، از قبل نوشته بودند:

«به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از سایت سراج ۱۴، بنابر اعلام یک منبع آگاه، از اسفندماه سال ‏۹۰‏ تاکنون ‏۱۴‏ نفر از اعضای فریب خورده … منافقین از اردوگاه لیبرتی در بغداد فرار کردند‏. ‏
… برای دریافت اطلاعات از این گروهک … در اختیار نیروهای اطلاعاتی و امنیتی قرار دارند‏». (انجمن عدالت آخوندی اول آذر۹۱)
بعد از آن سایتهای زنجیره ای رژیم، ورود این عنصر خائن به جرگه مامورین وزارت را تبریک گفتند:
«به عیسی آزاده رها شده دیگری از فرقه ترور و وحشت رجوی تبریک و تبریک مضاعف به خانواده ی ایشان می گوییم». (نجات رژیم ۱۹خرداد۹۲)
«نیروهای اطلاعاتی و امنیتی» جنایتکار، پس از خدمات یک ساله نامبرده بعنوان«پیش پرداخت» خیانت و جنایت، او را از هتل مهاجر بغداد، مخفیانه به داخل کشور منتقل کردند.
گشتاپوی آخوندی یک پاسپورت ایرانی به شماره ۱۶۳۵۹۰۸۵ با تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ را برای این مزدور صادر کرد. 
در قدم بعد او را برای«توجیه و آموزش» به منظور انجام مأموریتهای محوله به ایران برد. عیسی آزاده در خدمت گشتاپوی آخوندی در خط تهران – کرمان – جیرفت، به کار مشغول شد.
طبق گزارشهای به دست آمده از داخل رژیم، وی به خاطر اطلاعاتش از محوطه داخل لیبرتی، در طراحی حمله موشکی به لیبرتی شرکت داشته است.
برخلاف همیشه که بازگشت خائنانه و خفت بار خائنین به آغوش ولایت را سایتها و رسانه های رژیم در بوق و کرنا کرده و انعکاس می دادند، جهت بهره برداری هر چه بیشتر از این عنصر خودفروخته، وی را بی سر و صدا به ایران برد تا پس از چند ماه کارآموزی توسط وزارت اطلاعات، بتوانند در گام بعد و ادامه مزدوری او را به اروپا اعزام کنند، تا با گذراندن ریل پناهندگی و مخفی کردن ردپای رژیم، حضور وی در اروپا را سفیدسازی کرده و در اولین فرصت تحت عنوان«منتقد» روانه نمایشات رسوای شبکه مأموران برون مرزی وزارت جاسوسی و کشتار نمایند.

بخشی از سوابق عیسی آزاده که اکنون عضو سپاه تروریستی قدس واطلاعات ملاهاست :

عیسی آزاده که در سال ۱۳۶۰دستگیر شده و پس از توبه و قول همکاری آزاد شد. خودش نوشته بود«… در زندان علیرغم یک سال و نیم تحمل انواع فشارها در آخر از خودم ضعف نشان دادم. با ندامت از زندان آزاد شدم. اما بالاخره خرد شدم و تعهد دادم و آزادم کردند.
در آبان ۱۳۸۹ نیز دختر این مزدور که با یک مامور اطلاعات به نام محسن آستانی ازدواج کرده بود، جلوی درب اشرف رفته و در نمایشها و سنگ پرانی های مزدوران علیه مجاهدان اشرفی شرکن کرد.
او در سیرک مزدوران و کنار لباس شخصی های رژیم هم چون محمد اکبرزاده، رضا رمضانی، ثریا عبداللهی، فنودی، و … به لجن پراکنی و سنگ پرانی یا زدن سنگ با تیرکمان علیه ساکنان اشرف مبادرت کردند.
لازم به ذکر است که مأموران گشتاپوی آخوندهااز جمله عیسی آزاده ، نه تنها علیه اپوزیسیون رژیم ملایان و مجاهدین، بلکه علیه پناهندگان و پناهجویان ایرانی در ‏کشورهای اروپایی هم عمل می‌کنند و فاشیسم دینی در شرایط نیاز آنها را مورد استفاده تروریستی نیز قرار خواهد داد. تنها برای یک نمونه ذکر میکنیم که اداره حراست آلمان در گزارشهای سالیانهٌ خود دربارهٌ فعالیتهای اطلاعات آخوندها در این کشور نوشته است:
«وظیفه اصلی دستگاه سرویس اطلاعاتی رژیم ایران، زیرنظر گرفتن و مقابله متمرکز با گروههای مخالف در داخل و خارج کشور است. فعالیتهای جاسوسی رژیم ایران که علیه آلمان صورت میگیرند، اغلب توسط وزارت اطلاعات انجام میشوند. یک موضوع محوری در فعالیتهای جاسوسی این رژیم، شناسایی مخالفان تبعیدی در بین جامعه ایرانیان مقیم آلمان است که جمعیت آنها به ۵۰٫۰۰۰ نفر بالغ میشود. در این رابطه، سازمان مجاهدین خلق ایران و شورای ملی مقاومت ایران به طور خاص در مرکز فعالیت‌های جاسوسی رژیم ایران قرار دارند».

لینک های مرتبط
۴- افشای مأمور وزارت اطلاعات محمدباقر مؤمن زاده
۸- هادی شعبانی مأمور اطلاعات آخوندی

برای اطلاع از جنایت ضد بشری وترورها وقتل عام ها و...رژیم ولایت فقیه  به لینکهای زیر مراجعه کنید اطلاعات شما را صد افزون مینماید
مازندرانی ها دهن به دهن میگویند این قتل های زنجیره ای توسط اطلاعات ومافیای وابسته به فوتبال است که توسط اطلاعات وسپاه قبضه شده است واین دو بقتل رسیدند.
اما سایتی بنام قهرمانان شمال نوشته بود که
مدیر ۴۵ ساله شبکه جم شامگاه شنبه در استانبول قربانی یک سوءقصد شد و به قتل رسید.
بستگان سعید کریمیان، مدیر شبکه تلویزیون فارسی جم، گفته‌اند که افرادی از ایران در ماه‌های اخیر پیوسته او را تهدید می‌کرده‌اند.
به گزارش خبرگزاری رویترز، خانواده مدیر شبکه جم به بی‌بی‌سی گفته است که او بارها از جانب "رژیم ایران" تهدید به مرگ شده است و به همین علت قصد داشته از ترکیه به بریتانیا نقل مکان کند.
مدیر
۴۵ ساله شبکه جم شامگاه شنبه در استانبول قربانی یک سوءقصد شد و به قتل رسید.
بیشتر بخوانید: سعید کریمیان، مدیر شبکه "جم ‌تی‌وی" به ضرب گلوله کشته شد
- حبیب خواننده یا حبیب محبیان که در نیاسته رامسر بقتل مشکوک کشته شد
 ببینید سایت تابناک چی مینویسد اعترافاتی که فشارها روی هنرمندان را مینیمیزه میکند اما کاملا محسوس اشت فشارهای روی حبیب ونهایتا کشتن او
- کیا رستمی که میگویند با قصور پزشکی کشته شد
- علی معلم پدر سینمای غیر دولتی که برای اهل سینما بسیار محبوب بود
- عارف لرستانی هنرپیشه وطنز پرداز معترض واز کار برکنارشده

که تمامی این نفرات با صنعت ایست قلبی که سعید امامی مخترع آن در وزارت اطلاعات بود واطلاعات سپاه هم در خانه های امن ایت صنعت را بکارمیگیرندکشته شده اند  بیشتر بخوانید
بیشتر بدانبد
 روی لینک های زیر کلیک کنید

رسانه‌ها: مدیر مقتول شبکه جِم از سوی ایران تهدید شده بود
به گزارش رسانه‌های جمعی، سعید کریمیان که در ترکیه به قتل رسید، از سوی جمهوری اسلامی تهدید شده بود. به خاطر همین تهدیدها او قصد داشته از ترکیه به بریتانیا نقل مکان کند.
کلیک کنید وبخوانید
مازندرانی ها دهن به دهن میگویند این قتل های زنجیره ای توسط اطلاعات ومافیای وابسته به فوتبال است که توسط اطلاعات وسپاه قبضه شده است واین دو بقتل رسیدند.
اما سایتی بنام قهرمانان شمال نوشته بود که
 ببینید سایت تابناک چی مینویسد اعترافاتی که فشارها روی هنرمندان را مینیمیزه میکند اما کاملا محسوس اشت فشارهای روی حبیب ونهایتا کشتن او
- کیا رستمی که میگویند با قصور پزشکی کشته شد
- علی معلم پدر سینمای غیر دولتی که برای اهل سینما بسیار محبوب بود
- عارف لرستانی هنرپیشه وطنز پرداز معترض واز کار برکنارشده

باز هم در رابطه با ترورها وقتل های زنجیره ای
در رابطه ترور وقتل های در زیر بیشتر بخوانید
سعید شاهسوندی خائن وشاگرد جلاد اوین وشركت در طرح ترور دكتر كاظم رجوي شهيد بزرگ حقوق بشر
بهزادعلیشاهی که درنزدکرمانشاهیان و ایرانیان آزاده دیگر به دلقک علیشاه معروف است
،صمد نظري 
،هادي  شعباني

 وايرج صالحي

وداوود باقر وند

وعيسي آزاده 
  در رابطه ترور وقتل های در زیر بیشتر بخوانید


،هادي شعباني 

سیروس عضنفری و


هادی شعبانی (قسمت اول)فاصله کرسی ندامت و خیانت تا میز ریاست نجات رژیم در مازندران را چگونه طی ویا پیموده است.


 هادی شعبانی (قسمت دوم) با همکاری قربانعلی پور احمدی نهایتا با سربه نیست کردن صمد نظری(اطلاعاتی دیگر ) به میز ریاست نجات رژیم در مازندران دست یافت
 ، پاسدار حسن عباسی رفت 
اعترافات تکان دهنده پاسدار عباسی امنیت برای ولی فقیه وشغل برای پاسداران هدف ما از جنگ وکشتار در سوریه ویمن وعراق میباشد

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر