مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۶ خرداد ۹, سه‌شنبه

عیسی آزاده بریده خائن ومزدور اطلاعات وسپاه چرا به صحنه آورده شد؟ که صد بار جویده های اطلاعات سپاه تروریستی قدس وگشتاپوی ملاها را علیه مجاهدین باز نشخوار کند .قسمت دوم

عیسی آزاده بریده خائن ومزدور اطلاعات وسپاه چرا به صحنه آورده شد؟  که صد بار جویده های اطلاعات سپاه تروریستی قدس وگشتاپوی ملاها را علیه مجاهدین باز نشخوار کند . 
همه ما در قسمت اول این مطلب دیدم که عیسی آزاده کیست؟ مطلب را اینجا بخوانید

عیسی آزاده بریده خائن کیست ؟ که صد بار جویده های اطلاعات سپاه تروریستی قدس وگشتاپوی ملاها را علیه مجاهدین باز نشخوار میکند 

گفتیم که عیسی آزاده در سال 91 برید خود را به نیروهای عراقی ونیروهای سپاه تروریستی قدس تسلیم کرد سپس به بغداد وهتل مهاجر مقر سرتیپ پاسدار سجاد منتقل گردید او بسرعیت ریل مزدوری را طی وبرای آموزشهای تروریستی به ایران برده شد .

عیسی آزاده در کرمان وتهران امتحان عملی مزدوری سپاه ودژخیمان اطلاعات را با رفتن به گلوگاه هابرای شکار مجاهدین و گشت پاسداران ووزارت اطلاعات ،شکنجه ودستگیری خانواده ها وزندانیان سیاسی بخوبی وبا رذالت تمام پس داد اینجا بود که تصمیم گرفتند او را مجددا به عراق آورده وبه خارج از ایران بفرستند .

بنا به اطلاعات رسیده او بسیاری از اطلاعاتش را که راجع به مجاهدین وافرادی که میشناخت به دشمن داد ومکتوب نمود وچندین نواربصورت صوت وتصویر از او گرفتند .

عیسی آزاده خودش یک بار گفته بود که پدر مرا در آوردند هرچه میگویم قبول نمیکنند ومیگویند این همه حرفها واطلاعات تونیست وبیشتر از اینها باید بدهید بارها نوشته هایم رات پاره کردندومن دوباره ده باره وصدباره نوشتم کسی که اینها را از من میخواست در یک محل قرنطینه بود.

وقتی اینهمه نوشتم بازجویم بمن گفت بهتر است با هم رک باشیم آدمهائی که بسیار بسیار کمتر از تو با مجاهدین بودند همینجا سربه نیست شدند این حرف من نیست این حکم خداست وحکم مراجع یعنی تو حکمت یاغی باغی وطاغی  میباشد که مرگ است .

من وحشت کردم وگفتم چی کار باید بکنم او گفت پس روشن است که حکم تو مرگ است واز این تاریخ تو بقا وزندگی ات را مدیون ولی فقیه سپاه وبرادران اطلاعات خواهی بود.

تو باید هر کار فرمان ودستوری که به تو ابلاغ میکنیم مو به مو انجام دهی بهتر از این مدت که انجام دادی، تا ما دستور نهائی را به تو بدهیم وماموریت نهائی را به تو ابلاغ کنیم کوچک ترین کم کاری وسستی دراجرای دستورات  ما مینی مم افشای مدارک جنایتی که کردی وفیلم ها ونوشته هایست که از تو برای همین روز مباداد داریم بیشترینش هم کشتن توست که ما آنرا مثل آب خوردن هر جا باشی انجام خواهیم داد میتوانی به سوابق کارهای ما هم فکر کنی .

با این توافق او رسما یک جنایتکار مافیای ولایت فقیه در سپاه واطلاعات شد وپاسپورت به او دادند وبه عراق آمد.

وبعد هم به فرانسه اعزام شد.

حالا سئوال این است که چرا او را به صحنه آوردند که علیه مجاهدین حرف بزند وبنویسد .

اولا او یک مزدور است ودر ازای پاچه گیری مجاهدین مزد بخورونمیر میگیرد.

دوما این مزدوران که اهمیتی برای رژیم ندارند از دستمال یک بار مصرف که بیشتر کارائی ندارندسرانجام همه مانند همان خائنینی است که وقتی رژیم ببیند دیگر مصرفی ندارند یعنی تاریخ مصرفشان تمام شده است پاکسازی اش میکنند.

عیسی آزاده برخلاف اسمش به یک برده ای میماند که قلاده داران مرتجع ومافیای ولایت فقیه توسط سپاه ووزارت اطلاعات مهار وبازی داده میشود،ببینید وعبرت بگیرید در زمانی که مزدوران اصلی ولایت فقیه هم با این وقاحت دروغ نمیگویند ...امثال عیسی آزاده براحتی وبا وقاحت غیر قابل وصفی دروغ میگویند تا به حیات ننگین وانگلی وخائنانه شان ادامه بدهند.

او آنچنان مردم مردم میگوید که هر کس او را نشناسد فکر میکند او لیدر ومنتخب مردم است در صورتی که او یک خودباخته واداده مبارزه وخائن ویک جنایتکارومزدور پاسداران واطلاعاتیها میباشد  که در بخش اول مقداری توضیح دادیم.

او میداند که مردم نمایش انتخابات را تحریم کرده ورای خود را سرنگونی اعلام کردند او میداند که مردم گفتند نه جلاد ونه شیاد به همین دلیل با حواس جمعی اول میگوید که البته من رای ندادم که در صف مردم خود را جا بزند .

عیسی آزاده اما از آنجا که یک جنایتکار مزدور است ودر قرار دادش با ولایت ووزارت حیات کثیف ،خفیف وخائنانه اش را به  آنها مدیون است سعی میکند رای سازی ملاها را رای مردم جا بزند ونمایش انتخابات را یک انتخابات آزاد وانمود کند حرفی که یک پاسدار ویک آخوند هم نمیتواند وقبول ندارد که بزند این لینک را ببینید که آخوند بالای منیر میگوید رئیس جمهور یک تدارکاتچی است وکشک هم نیست.

رئیس جمهور در این مملکت یعنی تدارکات چی یعنی کشک سخنرانی یک آخوند بالای منبر

اما راستش را بخواهی علت آوردن این مزدور به صحنه، خود انتخابات نیست .سپاه واطلاعات وولایت فقیه وباند روحانی همه باهم در این مقطع انتخابات از قدرت نمائی مجاهدین وحشت کردند.

در این رالبطه بیشتر بدانید

وحشت سران رژیم از فعالیتهای هواداران مقاومت در تحریم انتخابات و تدابیر ...

بهار ایران - هراس رژیم از فعالیتهای سراسري مجاهدين و تحریم انتخابات

این از داخل کشور ، واما در سطح بین الملی وتحولات منطقه ای باز هم روحانی وخامنه ای وسپاه واطلاعات همگی با هم به هراس افتادند که سایه جنگ دوباره بر سر آنها نمایان شده است وباید بهای جنایات ،تجاوزها ومداخلات والبته مفت خوری ها ازخان نعمت مماشات وشخص اوباما که این سالیان وخصوصا در 8سال گذشته در عراق وسوریه داشته اند ومرتکب شدند را پس بدهند .

عیسی آزاده البته به فرموده پاسداران ودژخیمان سعی کرد کمی این ترس ووحشت را ناچیز جلوه دهد در حالی که میبینند موضوعات منطقه ای از حرف خارج شده وبه عمل نظامی وائتلافات پراتیک تبدیل شده است. پاسداران ومزدوران منطقه ای شان گفتند که اقدامات نظامی شروع شده وته نخواهد داشت آنها گفتند بارها نیروهای اسد را زدند وگفتند اشتباه شد در حالی که بعد از 59موشک که به مقر وفرودگاه اسد زدند واخیرا هم حشد الشعبی وحزب الله را بمباران کردند معلوم شد که این عملیات ها علیه ایران ونیروهای وابسته به ما میباشد پاسداران گفتند عملیات مشترک ویا تکی ائتلاف عربی ویا آمریکا علیه حوثی هاجدیداست ودارند تلفات از ما ونیروهایمان میگیرنددر کمتر از چند ماه الان بندر الحدیده هم به محاصره گرفتار شده ونزدیک است که از دست برود وآزاد شوداین اقدامات بین حوثی ها وعلی عبدالله صالح اختلاف وشقه ایجاد کرده است.آنها خوف دارند که این تحولات منطقه ای به جیب مجاهدین بریزد والا که نه پاسداران ونه این مزدوران حقیر که به صحنه نمیامدند تاناخواسته آدرس آلترناتو، یعنی مجاهدین را بدهند.برای نمونه

کیهان نوشته استدستگیری اعضای «مجاهدین» و «سلطنت طلب» و «ضدانقلاب» در ایام انتخابات

- فرمانده نیروهای بسیج رژیم می‌گوید گروهی از اعضای سازمان «مجاهدین»، «سلطنت‌طلب‌ها» و «ضد انقلاب» در ایام انتخابات بازداشت شدند.
- اتهامات دستگیرشدگان مشخص نیست،
پاسدار غلامحسین غیب‌پرور رییس سازمان بسیج می‌گوید در ایام انتخابات تعدادی از اعضای «سازمان مجاهدین خلق»، «سلطنت طلبان» و گروه‌های «ضدانقلاب» دستگیر شدند.

رزمایش نیروی‌های بسیج و پلیس ضد شورش پیش از انتخابات ریاست جمهوری در ایران

پس روشن شد که عیسی آزاده وامثال او تنها یک خاصیت ویک ماموریت دارند وآنهم نشخوار جویده ها ویا پس داده های ملاها وپاسداران واطلاعاتی ها علیه مجاهدین واین نشخوار به حیات ننگین وانگلی شان مرتبط است  والا بقیه اش که شوخی است .

همه خوب میدانند که مجاهدین در داخل مورد توجه همگان قرار گرفته که رژیم را نگران کرده است آنها اذعان میکنند.

مجاهدین با تحولات منطقه ای وبین المللی با این تشکیلات وبا این انسجام وبا این توجه ای که به آنها شده ومیشود برنده اول وآخر میباشند ضمن اینکه لشکر بیکاران ، کارگران زحمت کش ودانشجویان واقشارمال باخته وبه جان آمده وزنان دلیرایران در لحظه قیام خرج سرنگونی خواهند شد .آری این اصل موضوع است ، عیسی آزاده ونشخوارمزدوران مانند آن بهانه است پاچه گیری است مسکن است ، ازسرناچاری است حرفهای اصلی را نیروی رزمنده سرنگون طلب ،مردم ایران وفرزندان رشیدشان زدند وباز هم خواهد زد نه جلاد ونه شیاد ورای ما همیشه سرنگونی است.

لینک های مرتبط

هادی شعبانی گماشته سپاه پاسداران ووزارت اطلاعات علیرغم اینکه تلاش کرد برا ی خود تاریخچه ای درست کند اما با تاخیردر باره یک ملاقات سیاسی به نشخوارکنندگان جویده های اطلاعات سپاه ووزارت اطلاعات پیوست.

 

 

چندی پیش مطلبی در این رابطه نوشتیم به نام

زلزله ملاقات مریم رجوی وجان مککین رئیس کمیته نیروهای مسلح آمریکا که بیت خامنه ای وهمه ارگانهای آنرا لرزند وپس لرزه هایش به مزدوران وبریده مزدوران رسید

سوزش وآه وفغان میلاد آریائی (ادهم طیبی ) یک جاسوس تاکسیران ملاهادر کلن آلمان در نقش پاسدار بسیجی ولایت علیه سفر رئیس کمیته نیروهای مسلح آمریکا سناتور جان مک کین چرا


 

میلاد آریائی ادهم طیبی مامور وزارت اطلاعات یا راننده تاکسی وجاسوس ونفوذی گشتاپوی ملاها؟

افشاي ياران شيطان: سوزش وآه وفغان میلاد آریائی (ادهم طیبی ) یک جاسوس ..

وزارت بدنام اطلاعات ملاهای ایران مافیائی که به نام خدا انسان ها رااسیر شکنجه وسربه نیست میکندمروری کوتاه بر یک تاریخچه شکست خورده

 

لینک های مرتبط
۶-ایجاد ایستگاه اطلاعاتی در سفارت رژیم در آلبانی علیه مجاهدان اشرفی و ساکنان لیبرتی
لیست جنایتکارانی که آرزوی نابودی مجاهدین را به گور برده اند شماره دوم

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر