مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۶ تیر ۲۸, چهارشنبه

اعترافات فلاحیان در کشتار مجاهدین - بنا بر تصریح خمینی، محاکمه مخالفان معنی ندارد و حکم مجاهدین و گروههای مخالف اعدام است

 اعترافات فلاحیان در کشتار مجاهدین - بنا بر تصریح خمینی، محاکمه مخالفان معنی ندارد و حکم مجاهدین و گروههای مخالف اعدام است
 

•    حکم قتل عام زندانیان مجاهد در سال ۶۷ از قبل توسط خمینی صادر شده بود
•    مأموران اطلاعات در داخل و خارج ایران در پوش خبرنگار و بازرگان کار می کنند
علی فلاحیان، وزیر سابق اطلاعات رژیم در مصاحبه با تلویزیون اینترنتی آپارات گفت: 
«در رابطه با مجاهدین و تمام گروههایی که محارب هستند حکم حکم اعدامه ...اصلا امام فرموده... حکمش اعدامه... آقای موسوی (تبریزی) که دادستان کل انقلاب بود می گفت اصلا محاکمه نمی خواد... معنا نداره ما محاکمه بکنیم... امام مرتبأ تأکید داشت که اینها مواظب باشید از دست تون در نروند... امام همیشه به تأکید می گفت احتیاط از این طرف بکنید... اینها حکمشون همیشه اعدامه. اصلا حکم ولایی ایشون بود چه قبل این جریان ۶۷ و چه بعد».
اظهارات فلاحیان در حالی است که موضوع قتل عام ۳۰ هزار زندانی سیاسی در تابستان ۱۳۶۷ و جنبش دادخواهی شهیدان این قتل عام در ماههای اخیر به یک معضل فزاینده برای تمامیت رژیم ملایان تبدیل شده است. علی خامنه ای، رهبر رژیم در ۱۴ خرداد شخصا وارد صحنه شد و ضمن ابراز هشدار نسبت به اوجگیری جنبش دادخواهی گفت:
«کسانی که اهل فکر اند اهل تأمل اند راجع به دهه ۶۰ قضاوت می کنند جای شهید و جلاد عوض نشود».
فلاحیان در پاسخ به این سوال که قربانیان قتل عام سال ۶۷ در حال گذراندن دوران محکومیت خود بودند، گفت:
 «این اولا تو ذهن باشه که حکم اینها اعدامه حتی اگر حاکم شرعی هم حکم به اعدام نداده باشه خلاف کرده... پس این یاد همه مون باشه که منافق محارب حکمش اعدامه این فتوای هم امام بود هم حکمش... بحث بود که چه اونهاشون که اعدامی بودند و اعدام نشدند و چه اونهایی که اعدامی بودند ولی حکم اعدام نگرفتند یک گروهی؛ امام که نظرشون بود چرا نگه داشتید».
 
این سر دژخیم اعتراف کرد که بسیاری از دستگیر شدگان صرفا به خاطر توزیع نشریه یا تهیه تدارکات و مواد غذایی برای هواداران مقاومت اعدام شدند. او گفت: 
«وقتی که کسی عضو یک جریان یک لشگری هست اون لشگر که مسلحانه داره می جنگه حالا چه مسلح باشه اون فرد چه نباشه...حالا یک کسی ممکنه بره امروز برای این خونه تیمی نون بخره. یکی بره مثلا امکانات دیگه تهیه کند... بالاخره جزو اینهاست».
فلاحیان با لودگی مشمئز کننده آخوندی گفت که بسیاری از مأموران وزارت اطلاعات در پوش خبرنگاری فعالیت می کنند. او گفت “وزارت اطلاعات پوشش لازم داره. برای جمع آوری اطلاعات چه در داخل و چه در خارج, یعنی مثلا ما که یک مأمور اطلاعاتی نمی فرستیم بره فرض کنید المان یا آمریکا یا روسیه که بگه خوب من از وزارت اطلاعات هستم لطفا اطلاعات تون رو به بنده بدهید. در پوشش کارهای بازرگانی یا بیشتر شغلهای خبرنگاری. خبرنگارها خیلی هاشون عوامل اطلاعاتی هستند... در آمدی که نداره خبرنگاری باید با یک سرویسی (همکاری کند)».
علی فلاحیان، سردژخیمی است که در تمام هشت سال ریاست جمهوری رفسنجانی (۱۹۸۹ تا ۱۹۹۷) در راس وزارت اطلاعات قرار داشت و به خاطر نقش مستقیمش در ترورهای خارج کشور تحت تعقعیب بین المللی است.
ژاک آنتوان، قاضی تحقیق سوئیسی در ۲۰ مارس ۲۰۰۶ برای او به واسطه طراحی و دخالت مستقیم در ترور دکتر کاظم رجوی، نماینده مقاومت ایران در ژنو که در ۲۴ آوریل سال ۱۹۹۰ در حومه ژنو توسط رژیم ملایان ترور شد، حکم جلب بین المللی صادر کرد.
انترپل در سال ۲۰۰۷ فلاحیان را به خاطر نقش او در بمب گذاری مرکز یهودیان در بوئنس آیرس که منجر به کشته شدن ۸۵ نفر گردید در لیست اصلی ترین نفرات تحت تعقیب بین المللی قرار داد.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۷ تیر ۱۳۹۶(۱۸ ژوییه ۲۰۱۷)


  دکلیپ زیر را هم ببینید اطلاعات شما حتما بیشتر خواهد شد
رئیس جمهور در این مملکت یعنی تدارکات چی یعنی کشک سخنرانی یک آخوند بالای منبر
برای اطلاع از جنایت ضد بشری وترورها وقتل عام ها و...رژیم ولایت فقیه  به لینکهای زیر مراجعه کنید اطلاعات شما را صد افزون مینماید
مازندرانی ها دهن به دهن میگویند این قتل های زنجیره ای توسط اطلاعات ومافیای وابسته به فوتبال است که توسط اطلاعات وسپاه قبضه شده است واین دو بقتل رسیدند.
اما سایتی بنام قهرمانان شمال نوشته بود که
مدیر ۴۵ ساله شبکه جم شامگاه شنبه در استانبول قربانی یک سوءقصد شد و به قتل رسید.
بستگان سعید کریمیان، مدیر شبکه تلویزیون فارسی جم، گفته‌اند که افرادی از ایران در ماه‌های اخیر پیوسته او را تهدید می‌کرده‌اند.
به گزارش خبرگزاری رویترز، خانواده مدیر شبکه جم به بی‌بی‌سی گفته است که او بارها از جانب "رژیم ایران" تهدید به مرگ شده است و به همین علت قصد داشته از ترکیه به بریتانیا نقل مکان کند.
مدیر
۴۵ ساله شبکه جم شامگاه شنبه در استانبول قربانی یک سوءقصد شد و به قتل رسید.
بیشتر بخوانید: سعید کریمیان، مدیر شبکه "جم ‌تی‌وی" به ضرب گلوله کشته شد
- حبیب خواننده یا حبیب محبیان که در نیاسته رامسر بقتل مشکوک کشته شد
 ببینید سایت تابناک چی مینویسد اعترافاتی که فشارها روی هنرمندان را مینیمیزه میکند اما کاملا محسوس اشت فشارهای روی حبیب ونهایتا کشتن او
- کیا رستمی که میگویند با قصور پزشکی کشته شد
- علی معلم پدر سینمای غیر دولتی که برای اهل سینما بسیار محبوب بود
- عارف لرستانی هنرپیشه وطنز پرداز معترض واز کار برکنارشده


که تمامی این نفرات با صنعت ایست قلبی که سعید امامی مخترع آن در وزارت اطلاعات بود واطلاعات سپاه هم در خانه های امن ایت صنعت را بکارمیگیرندکشته شده اند  بیشتر بخوانید
بیشتر بدانبد
 روی لینک های زیر کلیک کنید


رسانه‌ها: مدیر مقتول شبکه جِم از سوی ایران تهدید شده بود
به گزارش رسانه‌های جمعی، سعید کریمیان که در ترکیه به قتل رسید، از سوی جمهوری اسلامی تهدید شده بود. به خاطر همین تهدیدها او قصد داشته از ترکیه به بریتانیا نقل مکان کند.
کلیک کنید وبخوانید
مازندرانی ها دهن به دهن میگویند این قتل های زنجیره ای توسط اطلاعات ومافیای وابسته به فوتبال است که توسط اطلاعات وسپاه قبضه شده است واین دو بقتل رسیدند.
اما سایتی بنام قهرمانان شمال نوشته بود که
باز هم در رابطه با ترورها وقتل های زنجیره ای
در رابطه ترور وقتل های در زیر بیشتر بخوانید
سعید شاهسوندی خائن وشاگرد جلاد اوین وشركت در طرح ترور دكتر كاظم رجوي شهيد بزرگ حقوق بشر
بهزادعلیشاهی که درنزدکرمانشاهیان و ایرانیان آزاده دیگر به دلقک علیشاه معروف است
،صمد نظري 
،هادي  شعباني


 وايرج صالحي


وداوود باقر وند


وعيسي آزاده 
  در رابطه ترور وقتل های در زیر بیشتر بخوانید

سیروس عضنفری و


 ، پاسدار حسن عباسی رفت 
در رابطه با کشتار دهه 60 وقتل عام 67 روی لینک کلیک کنید وفیلم را ببینیدhttps://i.ytimg.com/vi/sxvEucveqUA/hqdefault.jpg?custom=true&w=196&h=110&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=LJs462DaGx5uZvfr-AoAaA-NyR4 
روی لینک کلیک کنید وفیلم را ببینید

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر