مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۶ دی ۲۳, شنبه

اخراج رژیم ،سپاه پاسداران ومزدورانش از سوریه موضوع تماس تلفنی ترامپ با ماکرون رئیس جمهور فرانسه

 اخراج رژیم ،سپاه پاسداران ومزدورانش از سوریه موضوع تماس تلفنی ترامپ  با ماکرون  رئیس جمهور فرانسه

Résultat de recherche d'images pour "‫تماس تلفنی ماکرون وترامپ‬‎"
 Résultat de recherche d'images pour "‫تماس تلفنی ماکرون وترامپ‬‎"
دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمريکا روز پنج شنبه در گفتگوي تلفني با امانوئل مکرون، همتاي فرانسوي خود تاکيد کرد، رژیم ايران بايد به سياست هاي بی ثبات کننده اش در منطقه پايان دهد و از سوریه خارج شود.
در همین حال یک مقام وزارت خارجه آمریکا تهدید کرد که واشنگتن برای مقابله با ادامه حضور رژیم ایران در سوریه، برنامه‌ هایی دارد که بهترین گزینه در میان گزینه‌ های موجود در این برنامه، اعمال تحریم علیه جمهوری اسلامی است.
«دیوید سترفیلد» معاون خاورنزدیک وزارت خارجه آمریکا که امروز برای ارائه توضیحاتی در خصوص استراتژی دولت جدید آمریکا در قبال سوریه به سنا رفته بود، از قصد واشنگتن برای اعمال تحریم‌های جدید علیه رژیم ایران سخن گفت.
آنطور که اسپوتنیک خبر داده، سترفیلد امروز در برابر اعضای کمیته روابط خارجی سنا، در پاسخ به سوالی در خصوص برنامه واشنگتن برای عقب راندن سپاه پاسداران از سوریه گفته: این برنامه ترکیبی از چند اقدام خواهد بود. اولین و مهم‌ترین اقدام، اعمال اقدامات و تحریم‌های تهاجمی برای از بین بردن امکان دسترسی رژیم ایران به تجهیزات، جلوگیری از جابجایی دارایی‌ها و قطع جریان مالی اقدامات حکومت ایران است.
معاون وزیر خارجه آمریکا بر نبودن عزمی در دولت واشنگتن برای تأمین پول بازسازی سوریه هم تأکید کرد و گفت: جامعه جهانی خود را متعهد کرده که تا زمانی که اهدافش - یعنی اصلاح قانون اساسی سوریه و برگزاری انتخابات زیر نظر سازمان ملل - محقق نشده، به بازسازی این کشور کمک نکند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر