مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۷ فروردین ۲۱, سه‌شنبه

در روز نخست در کاخ سفید ترامپ؛ جان بولتون آماده از راه می‌رسد


در روز نخست در کاخ سفید ترامپ؛ جان بولتون آماده از راه می‌رسد 

 
یادداشت مشترکی از جوزف لیبرمن، سناتور پیشین از ایالت کانتیکت و رئیس سازمان «متحد علیه ایران هسته ای»، و مارک والاس، سفیر پیشین آمریکا در امور مدیریت و اصلاحات در سازمان ملل متحد و مدیرعامل سازمان «متحد علیه ایران هسته ای»، در روزنامه هیل
جان بولتون، وکیل، دیپلمات و رهبری متفکر با دستاوردهای فراوان و سال ها سابقه خدمت در دولت است.
هنگامی که جان بولتون در تلاش برای کسب رای اعتماد از مجلس سنا برای معاونت وزارت خارجه آمریکا در امور کنترل تسلیحات بود، یکی از ما (سناتور لیبرمن) به جمع کوچکی از سناتورهای دموکرات حامی او پیوست. در دوره ای که جان بولتون سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد شد یکی از ما (مارک والاس) زیر دست او خدمت می کرد.
از نظر ما، بولتون درکی عمیق از امنیت ملی و شناختی خوب از ساز و کار واشنگتن دارد. این کیفیت ها از او یک مشاور امنیت ملی موثر می سازد.
بولتون در این سال ها به درستی در پی اصلاح ساختار سازمان ملل متحد بوده و دائما درباره کاستی های توافق هسته ای ایران صحبت کرده است. ما اطمینان داریم که بولتون در مقام مشاور امنیت ملی همچنان در برابر رژیم های یاغی و گروه های شرور خواهد ایستاد.
جان بولتون به خوبی می داند که وظیفه اش ارائه گزینه هایی به رئیس جمهوری آمریکا بر سر چالش های مهم امنیت ملی و دادن پیشنهادهایی در صورت نیاز به فرمانده کل قوا است. این امر در حالی که ایالات متحده با مجموعه ای از چالش ها در داخل و خارج روبرو است بیش از هر زمان اهمیت دارد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر