مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۷ فروردین ۲۷, دوشنبه

خامنه‌‌ای مدل ۹۷پس رفت!خامنه‌ای مدل ۹۷ که ولایتش رفت و نظامش هم به‌زودی بر باد خواهد رفت.

خامنه‌‌ای مدل ۹۷پس رفت!خامنه‌ای مدل ۹۷ که ولایتش رفت و نظامش هم به‌زودی بر باد خواهد رفت.

 

خامنه‌ای مدل ۹۷!
«تدریج! یکی از بلاهای ما تدریج است، یعنی به‌تدریج دچار یک حالتی می‌شویم [اما] نمی‌فهمیم… ما سقوط خودمان، عقبگرد خودمان را که تدریجی است، درست نمی‌فهمیم، خیلی باید دقت کنیم». (خامنه‌ای - خبرگزاری حکومتی تسنیم  ۲۳فروردین ۹۷)
آن‌چه از نظر گذشت اقرار صریح  و بی‌پردهٔ عمود خم‌شده خیمه نظام آخوندی است که نفس‌هایش به شماره افتاده و به تعمیر قلب خود فراخوان می‌دهد:
«ما در جمهوری اسلامی احتیاج داریم به تعمیر قلب خودمان؛ به این نیاز داریم». (همان مرجع)

خامنه‌ای ولی‌فقیه ارتجاع هر روز که به تدریج به سرنگونی در تقدیر رژیم پوسیده‌اش نزدیک می‌شود، ضعیف و ناتوان‌تر می‌شود. ضعف و ذلتی که از گفتگوی مردم کوچه و بازار و از فضای مجازی گذشته و از بیت عنکبوتی ولایت و از زبان خودش سر درآورده است:

خامنه‌ای و شعار سال

«بعضی‌ها میگن آقا شما شعار سال معین می‌کنید فایده‌‌یی نداره، عمل که نمی‌کنن. چرا بیخود شعار سال معین می‌کنید… این شعارهایی که ما هر سال معین می‌کنیم در سال‌های مختلف ممکنه اینها را قبول نداشته باشن».(پیام نوروزی خامنه‌ای ـ اول فروردین ۹۷)
درماندگی و خفتی که به نزدیکترین حلقه از نزدیکان جیره‌‌خوارش هم رسیده است. تا جایی که نقل محافل و مجالس آنها شده و از دهان مهره‌ها و نوچه‌های خودش هم شنیده می‌شود:
«رهبری هر سال شعارهایی را مطرح می‌کنند… اما باید ارزیابی شود که این شعارها به چه میزان محقق شده و تا چقدر اثربخشی داشته است. متأسفانه حتی عکس شعارهایی که رهبری مطرح می‌کنند، عمل شده است».(محمود صادقی، عضو مجلس ارتجاع - خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱فروردین ۹۷)
«آیا سخنان رهبری یک فتوا هست و حرمت شرعی داره؟ در جواب اگر چه این یک فتوا نیست ولی یک توصیه هم نیست بلکه یک راهبرد است که ایشون برای حفظ اقتصاد و پیشرفت کشور ما و جمهوری اسلامی مطرح می‌کنن».(آخوند عبدالعلی گواهی – نمایش جمعه تهران ۲۴فروردین ۹۷) 

خامنه‌ای و بحران اقتصادی

آخوند علم‌الهدی مهره و گماشته ولی‌فقیه ارتجاع از این‌که دیگر کسی برای خامنه‌ای تره خرد نمی‌کند، ناله سر داد که:
«مقام معظم رهبری چند سال قبل در برنامه ششم توسعه این مسأله را پیش‌بینی کردند که ادامه تحریم‌ها ممکن است ما را دچار کاهش ارزش پول ملی کند… مقام معظم رهبری با پیش‌بینی توطئه خارجی بود که در برنامه ششم این دستور را دادند… اما متأسفانه بانک مرکزی خلاف این عمل کرد و در این چند سال بانک مرکزی این کار را نکرد».
«مقام معظم رهبری دستور می‌دهند و راهبرد می‌دهند و عمل نمی‌کنند و بعد هم می‌خواهند آن را گردن مقام معظم رهبری بیاندازند، چرا خلاف دستور رهبری عمل کردید». (نمایش جمعه مشهد – آخوند علم‌الهدی ۲۴فروردین ۹۷)
از سوی دیگر یک کارگزار قدیمی نظام آخوندی در جنگ باندهای غارتگر، خامنه‌ای را سکه یک پول کرد و گفت:
«…مقصر اصلی چنین وضعی آقای علی خامنه‌ای است. کسی که نهادهای تحت تولّی‌اش عملاً ۶۰٪ اقتصاد ایران را در اختیار خود دارند و با مصونیت از حسابرسی و حساب‌کشی مشغول غارت اموال عمومی و ثروت ملی‌اند. کسی که بخش مهمی از بودجه عمومی، مصروف نهادهای رسمی و نیمه‌رسمی زیر نظر او مانند ستاد تبلیغات اسلامی و نهاد نمایندگی رهبری و… می‌شود، نهادهایی که نه تنها نقشی در تولید و رشد اقتصادی ندارند بلکه کار ویژه‌شان تولید مدام نفرت و خشونت و توزیع ایدئولوژی مسمومی است که بقای ایشان را در قدرت تضمین می‌کند… این سابقه سیاه و عشق بی‌حد و حصر به قدرت و جاه البته جایی برای امیدواری به تغییر منش و کردار او باقی نمی‌گذارد و این حق طبیعی مردم است که به استبداد این فرد اعتراض کنند و حقوق دریغ‌شده خود را طلب کنند». (ابوالفضل قدیانی، از سرکردگان و مهره‌های قدیمی حکومت آخوندی - سایت کلمه ۲۳دی ۹۶)

خامنه‌ای و احمدی‌نژاد

«همه ما به‌نوعی در گذشته به‌دلیل حمایت از وی [احمدی‌نژاد] متضرر شدیم… این‌که نوک حملات به‌طرف رهبری نظام نشانه‌گیریشود قابل‌اغماض نیست».(آخوند امان‌الله دهقان فرد، دیپلومات سابق رژیم - خبرگزاری حکومتی دانشجو ۲۳فروردین ۹۷)
«در شرایطی که بی‌تدبیری اقتصادی برخاسته از عدم ‌اطاعت از اوامر رهبری گریبان کشور را گرفته، شخصیت محوری [احمدی‌نژاد] و طرح حاشیه‌ها چه جایی دارد»؟ (کامران باقری لنکرانی، وزیر بهداشت دولت احمدی‌نژاد - خبرگزاری تسنیم ۲۴فروردین ۹۷)
و سرانجام لمپن آخوند گوشخوار از این‌که که در برخورد با پاسدار احمدی‌نژاد سخت در تنگنا قرار دارد ذلیلانه می‌گوید:
«من در کمتر پرونده‌‌یی بوده که گفته باشم رسیدگی آن به مصلحت نیست، در مورد پرونده احمدی‌نژاد نیز این را گفتم که در تأخیر برخورد با شخص ایشان حکمتی وجود دارد. تنها موردی که در طول این چند سال اخیر چنین چیزی گفته‌ام، همین مورد بوده است». (آخوند اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه - خبرگزاری تسنیم ۲۴فروردین ۹۷)
یعنی به زبان بی‌زبانی دارد می‌گوید ولی‌فقیه توان مقابله با گماشته خود را ندارد و این بی‌عرضگی خامنه‌ای را در لفافه «حکمت» می‌پیچد.
آری، این است خامنه‌ای مدل ۹۷ که ولایتش رفت و نظامش هم به‌زودی بر باد خواهد رفت.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر