مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۶ فروردین ۶, یکشنبه

آمریکا، روسیه و اسرائیل بر سر خروج ایران از سوریه توافق کردند- روزنامه کویتی الرأی

 آمریکا، روسیه و اسرائیل بر سر خروج ایران از سوریه توافق کردند- روزنامه کویتی الرأی 

 

ادعای روزنامه کویتی: آمریکا، روسیه و اسرائیل بر سر خروج ایران از سوریه توافق کردند

این خبر را سایت نزدیک به سپاه پاسداران با دستپاچگی از روزنامه کویتی الری نقل نموده است  

روزنامه کویتی الرأی مدعی شد اسرائیل با روسیه و آمریکا برای اخراج ایران از سوریه به توافق رسیده است.

باشگاه خبرنگاران جوان: روزنامه کویتی الرأی در شماره امروز خود (شنبه) به نقل از برخی منابع بلندپایه دیپلماتیک در واشنگتن مدعی شد آمریکا، روسیه و اسرائیل بر سر اخراج ایران از سوریه به توافق رسیده‌اند.

این منابع دیپلماتیک اعلام کرده اند سفر اخیر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به واشنگتن و مسکو نیز با همین هدف انجام شد تا با آنها توافق کند حضور نیروهای هوادار ایران در سوریه، از جمله حزب الله لبنان، خطری حیاتی برای اسرائیل به حساب می آید؛ مسأله ای که سبب شده حملات این رژیم داخل خاک سوریه طی ماه‌های اخیر افزایش یابد.

این منابع همچنین مدعی شدند فشار اسرائیل بر نیروهای تابع ایران در جنوب سوریه، همگام با تلاش های روسیه در مرکز و شمال این کشور برای برقراری آتش بس و حضور نیروهای روسی در مناطقی است که با معارضان سوری توافق شده تا از آنجا عقب نشینی کنند.

به ادعای این منابع دیپلماتیک، احضارهای مدام سفیر اسرائیل از سوی مسکو به علت حملات رژیم صهیونیستی داخل خاک سوریه، تنها از باب مانورهای سیاسی است.

هنوز منابع رسمی این خبر را تکذیب یا تایید نکرده‌اند.

گفتنی است، رژیم صهیونیستی هر از گاهی حملاتی را داخل خاک سوریه انجام می دهد که به ادعای لیبرمن، وزیر جنگ این رژیم با هدف جلوگیری از قاچاق سلاح های پیشرفته و تجهیزات نظامی و سلاح های کشتار جمعی به حزب الله لبنان انجام می شود. آخرین مورد این حملات هفته گذشته انجام شد.
"خبر مشابهی در اسپوتینگ خبر گویا ورادیو زمانه هم منعکس شده است."
"گفتنی است که رژیم وسپاه پاسداران هنوز واکنش جدی نشان نداده اند اما دلواپسان ایران واز جمله اعضای حزب الله گله گزاری میکنند که ما میدانستیم روسیه نمک میخورد ونمک دان را سر ما میشکند این اولین بار نیست، روسیه بارها بما خیانت کرده است"

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر