مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۶ فروردین ۷, دوشنبه

یک مشت امیدواری پوشالی وآرزوهای خیالی بعلاوه یک دکترای افتخاری برای روحانی ودیگر هیچ حاصل ملاقات با مدودف روسی - فردا نیوز سایت حکومتی

یک مشت امیدواری پوشالی وآرزوهای خیالی بعلاوه یک دکترای افتخاری  برای روحانی ودیگر هیچ حاصل ملاقات با مدودف روسی - فردا نیوز سایت حکومتی

"یک ملاقات بی ماده وتشریفاتی دست آورد روحانی در مسکو با مدودف"

فردا نیوز نوشت 

مدودف: مسکو مصمم به گسترش روابط خود با ایران است

خبرگزاری فارس:رئیس جمهور، روابط ایران و روسیه را رو به توسعه خواند و تاکید کرد که تهران از گسترش و تعمیق روابط با همسایگان منطقه ای از جمله مسکو استقبال می کند.

حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان دوشنبه شب در دیدار با دمیتری مِدوِدِف نخست وزیر روسیه، گفت: امیدوارم در این سفر شاهد تحول جدیدی در روند توسعه همکاریهای مشترک در حوزه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و مسایل بین المللی باشیم.
"آرزو"

رئیس جمهور با اشاره به همکاری های ایران و روسیه در خصوص مسایل منطقه ای و بین المللی اظهارداشت: بی تردید همکاری های دو کشور در روند ثبات و امنیت منطقه و بین الملل، تاثیرات مثبتی برجای خواهد گذاشت.
"آرزو وآینده"

رییس جمهور، روابط ایران و روسیه را رو به توسعه خواند و تاکید کرد که تهران از گسترش و تعمیق روابط با همسایگان منطقه ای از جمله مسکو استقبال می کند.

دمیتری مِدوِدِف نخست وزیر روسیه نیز در ابتدای این دیدار با تبریک نوروز به رییس جمهوری و ملت ایران گفت: مسکو مصمم به گسترش روابط خود در همه حوزه ها با جمهوری اسلامی ایران است.
"آینده "

نخست وزیر روسیه با بیان اینکه این سفر برای توسعه روابط دو کشور بسیار مهم است، اظهارداشت: در حال حاضر فضای خوبی در روابط حسنه میان دو کشور حاکم است و تردیدی نیست که این سفر کمک شایانی به تعمیق روابط تهران – مسکو خواهد کرد.  
"آینده"

یادآوری می شود حسن روحانی رییس جمهور کشورمان که به دعوت رسمی ولادیمیر پوتین عصر دوشنبه وارد مسکو شده است فردا مذاکرات رسمی با رییس جمهوری روسیه خواهد داشت و روابط دوجانبه، منطقه ای و بین المللی دو کشور مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
"بازهم آینده - فردا"
"اما تنها ماده برای آقای روحانی این است ببینید چه دست آورد پر ثمره ای "
همچنین روز سه شنبه دکترای افتخاری دانشگاه دولتی مسکو به رئیس جمهوری کشورمان اعطا و حسن روحانی در جمع اساتید و دانشجویان این دانشگاه در خصوص مهمترین مسایل بین المللی سخنرانی خواهد کرد.
 "تکه آخرش هم یک سخنرانی مجانی آنهم خواهد کرد آینده"
اما خبرگزاری فارس متعلق به سپاه پاسداران، توی سر همین دکترای افتخاری زد وهیچ اشاره ای هم به آن نکرد

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر