مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۵ اسفند ۲۲, یکشنبه

افشای فعالیتهای سپاه پاسداران در انگلستانکنفرانس مطبوعاتی مقاومت ایران در پارلمان انگلستان که روز سه‌شنبه برگزار شد و طی آن جزییاتی از فعالیت‌های سپاه پاسداران رژیم آخوندی برای قاچاق تسلیحات و مهمات از طریق بنادر جنوبی ایران به کشورهای منطقه خلیج‌فارس فاش شد در رسانه‌های خبری بین‌المللی انعکاس گسترده‌یی داشت.

تلویزیون الاخباریه عربستان: 18اسفند 95
شورای ملی مقاومت ایران عملیات قاچاق گسترده سلاح که سپاه پاسداران انجام می‌دهد را فاش کرد این افشاگری با عکسهای هوایی و اسناد همراه بود که دست داشتن فرماندهان سپاه پاسداران در عملیات قاچاق سلاح را اثبات می‌کند.

حسین عابدینی به تلویزیون الاخباریه گفت: اطلاعاتی که به ما رسیده است از طریق شبکه‌یی از افراد هوادار مجاهدین وابسته به شورای ملی مقاومت ایران بوده است این اطلاعات از نهادهای نظامی رژیم آخوندی و خود سپاه پاسداران گرفته شده است
این اسناد اثبات می‌کند که سه شرکت مربوط به فرماندهان سپاه پاسداران مسئولیت قاچاق سلاح به یمن را برعهده ‌دارند

غسان ابراهیم روزنامه‌نگار عرب به الاخباریه گفت: اهمیت این اطلاعات در این زمان از این بابت است که بعد از روی کار آمدن دولت جدید آمریکا، فضای غرب نسبت به رژیم ایران در حال تغییر است. چشمها به‌عملکرد رژیم ایران باز شده است، و تمایل جدی برای مجازات این رژیم به‌عنوان سردمدار تروریزم وجود دارد.

تلویزیونه العربیه 17اسفند 95: در لندن یک بررسی نشان می‌دهد که سپاه پاسداران طی سه دهه گذشته در امور 14 کشور در منطقه دخالت کرده است. این بررسی شکل و میزان دخالت ها و تأمین گروه‌های تروریستی برای محقق کردن اهداف توسعه‌طلبانه رژیم ایران را نشان می‌دهد

بررسی فعالیتهای سپاه پاسداران که نت در کنفرانس لندن اعلام شد نشان می‌دهد که دخالتهای رژیم ایران، به‌خصوص در عراق و سوریه و یمن و لبنان از زمان توافق اتمی رژیم ایران با کشورهای برزگ افزایش یافته است.

استراون استیونسون رئیس بنیاد اروپایی برای آزادی عراق به العربیه گفت: سپاه پاسداران سلاح و مهمات و صندوق های پر از تجهیزات نظامی را به یمن و سازمانهایی می‌رساند که به نیابت از رژیم ایران برای دامن زدن به اختلافات در خاورمیانه می‌جنگند. این دلایل نشان می‌دهد که رژیم ایران از سپاه پاسداران برای انتشار تروریزم در منطقه استفاده می‌کند، مهم است که این نیروها وارد لیست تروریستی بشوند.

از بین دلایلی که در این بررسی همه‌جانبه جمع‌آوری شده است، استفاده سپاه پاسداران از شرکتهای پوششی برای اداره 90 بندرگاه یعنی 45درصد از بندرگاههای ایران با درآمدهای سالیانه 12میلیارد دلار است. عملیات قاچاق سلاح از ایران به کشورهای همسایه و سپس به شبه‌نظامیان وابسته به آن برای بهم زدن ثبات کشورهای منطقه صورت می‌گیرد.

این بررسی با توصیه‌هایی به پایان می‌رسد که خواستار مقابله با سپاه پاسداران ایران می‌شود که در رأس آن اجرای قطعنامه 2231شورای امنیت درباره متوقف کردن فعالیتهای موشکی و قاچاق سلاح به کشورهای مجاور می‌باشد و شبه‌نظامیان آنها به‌خصوص از سوریه و عراق بیرون رانده شوند.

تلویزیون الغد العربی: 18اسفند 95
شورای ملی مقاومت ایران در انگلستان برای قرار دادن سپاه پاسداران در لیست تروریستی جهانی فراخوان داد. گزارش اپوزیسیون ایران که در لندن منتشر شد، خاطرنشان می‌کند که سپاه پاسداران از طریق کنترل بنادر، در آمدی معادل 12میلیارد دلار دارد و از این بندرگاهها برای قاچاق سلاح به گروه‌های مسلح در منطقه به‌خصوص در یمن استفاده می‌شود.

این گزارش خاطرنشان می‌کند که سپاه پاسداران شرکتهایی تروریستی در 12 کشور تأسیس کرده است.

رژیم ایران از جنگ جاری علیه داعش در عراق و سوریه برای پیش‌بردن طرح و برنامه‌اش در منطقه استفاده می‌کند

تلویزیون التغییر: 18اسفند 95
اپوزیسیون ایران شبکه‌یی از مناطق بارگیری را فاش کرد که تحت کنترل سپاه پاسداران می‌باشد و برای قاچاق سلاح برای مزدوران رژیم در منطقه به‌کار گرفته می‌شود. اطلاعاتی که برای اولین بار از طریق سازمان مجاهدین خلق ایران به شبکه خبرنگاران رسیده و از داخل ایران و از داخل سپاه پاسداران به‌دست آمده تأکید می‌کند که بایستی سپاه پاسداران را به‌عنوان یک سازمان تروریستی نام گذاری کرد اپوزیسیون ایران تأکید کرد که زمان آن رسیده است که این رژیم مورد حسابرسی قرار بگیرد زیرا که علیه مردم ایران و منطقه جنایت مرتکب شده و به‌طور مشخص 120هزار نفر از مخالفان را اعدام کرده است.

فاکس نیوز 17اسفند 95
تقریباً نیمی از تمامی اسکله‌های ایران توسط سپاه پاسداران کنترل می‌شود و از شرکتهای پوششی برای قاچاق تسلیحات و سایر کالاهای غیرقانونی استفاده می‌کند.

مجاهدین گفتند: ”بر اساس دستور مستقیم علی خامنه‌ای ، هیچ مقامی اجازه نظارت بر فعالیتهای سپاه پاسداران در مناطق مرزی را ندارد.“

مجاهدین گفتند: سپاه پاسداران برای تأمین مالی فعالیت هایش، به قاچاق نفت، گاز و تولیدات شیمیایی، سیگار، مواد مخدر، مشروبات، تلفنهای موبایل، دارو، مواد بهداشتی و مواد نفتی و ترکیبات پرداخته است.

واردات و صادرات این کالاهای غیرقانونی به سپاه پاسداران اجازه داده که سالانه 12میلیارد دلار درآمد خالص داشته باشد... .

واشینگتن اگزمینر: 17اسفند 95
شورای ملی مقاومت ایران در یک کنفرانس مطبوعاتی در لندن، توسعه کنترل سپاه پاسداران بر اقتصاد ایران را افشار کرد.

هم اکنون اقداماتی علیه رژیم ایران و سپاه پاسداران در کاخ سفید و کنگره در دست بررسی است. چنین افشاگریهای مهمی بر این واقعیت تأکید دارد که اقدام علیه سپاه پاسداران به‌عنوان بازوی اصلی رژیم ایران در صدور و حمایت از تروریسم و افراطی گری در سراسر خاورمیانه بیش از هر زمان دیگری ضروریست.

سی ان اس نیوز: 18اسفند 95
سپاه پاسداران کنترل فوق‌العاده‌ای بر روی نزدیک به نیمی از اسکله‌های رسمی ایران داشته و از آنها برای دور زدن تحریم ها، صادرات سلاح برای نیروهای نیابتی در نقص تحریمهای بین‌المللی و سایر فعالیتهای غیرقانونی استفاده می‌کند.

در کنفرانس مطبوعاتی مقاومت ایران لندن که روز سه‌شنبه برگزار شد همچنین در مورد فعالیتهای مؤسسه اقتصادی گسترده‌یی افشاگری شد که دولت ترامپ در حال بررسی لیست‌گذاری آن به‌عنوان یک سازمان تروریستی خارجی است.

دفتر شورای ملی مقاومت ایران در آمریکا نیز روز چهارشنبه کتاب جدیدی را عرضه کرد که شیوه‌هایی را نشان می‌دهد که چگونه سپاه پاسداران و ولی‌فقیه رژیم علی خامنه‌ای طی 8سال گذشته کنترل خود بر بخشهای عظیمی از اقتصاد ایران را گسترش داده و از سودهای آن برای حمایت از تروریسم استفاده می‌کنند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر