مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۵ فروردین ۳۰, دوشنبه

جزئیات قتل دکتر کاظم سامی بفرماندهی پاسدار احمدی نژاد وپاسدار حسین شریعتمداری که با قمه ودشنه در مطبش بقتل رسید

1-ابتدا طرح استارت چند قتل در شورای عالی امنیت رژیم که حسن روحانی نیز در آن شرکت داشت بتصویب رسیدکه قتل دکتر کاظم سامی یکی از آنها بود

2-با هماهنگی وزارت اطلاعات وسپاه قدس فرماندهی عملیات قتل به پاسدار احمدی نژاد سپرده شد که آن زمان در فرماندهی تیم های ویزه سپاه قدس قرار گرفته بود

2- برای تکمیل شدن اکیپ عملیات وپشتیبانی آن پاسدار حسین شریعمداری که بازجوی ویژه هم بود به احمدی نژاد پیوست .

3-احمدی نژاد وشریعتمداری فردی بنام "غلام همّتی"را برای این کار انتخاب کردند که اسم دیگرش "محمد جلیلیان"است .

4- احمدی نژاد وشریعتمداری به خانه غلام همتی میروند وسلاح وکارد ونارنجک را بصورت بسته بندی شده به همسرش میدهند ومیگویند این پولها مال آقای همتی است وما بدهکار بودیم ولی از سلاح ونارنجگ و طرح ترورچیزی نمیگوید .

5- غلام همتی یا همان محمد جلیلیان برای آماده سازی بعد از ترورچند شناسنامه وپاسپورت هم توسط احمدی نژاد دریافت میکند، تا بتواند براحتی از کشور خارج شود بعبارتی این کار را کردند که خیال قاتل جمع تر شود که بعد از ترور از ایران خارج خواهد شد.

6- غلام همتی یا همان محمد جلیلیان ، در واپسین ساعات کار طبابت دکتر کاظم سامی وارد مطب وی در کوچه خسروخاور در خیابان ولی‌عصر تهران شده با انکه کلت ونارنجک داشت اما با قمه ودشنه به دکتر سامی حمله میکند.

7-ابتدا دکتر سامی دست به مقاومت میزند اما غلام همتی یا همان محمد جلیلیان با قمه به جمجمه او چندین ضربه میرند بطوری که سر کاملا متلاشی میشود.

8-هنگام حمله قاتل یعنی غلام همتی یا همان محمد جلیلیان سروصدای زیادی در مطب ایجاد میشود، همسر دکتر سامی از طبقه بالای مطب که مسکونی آنها بوده به پائین میاید ولی قاتل او را با کلت تهدید کرده ومیگوید اگر ساکت نشوی نارنجک منفجر میکنم وبدین صورت از محل ترورمیگریزد.

9- محتشمی‌پور، وزیر کشور خبر داد که محمود جلیلیان، قاتل کاظم سامی بوده و در حمام برلیان اهواز خودکشی کرده و مرده است. وزیر کشور گفت قاتل زمانی که کاظم سامی مسئولیت هلال احمر را بر عهده داشته از این سازمان اخراج شده بود.  محتشمی وزیر کشور وقت نیز برای پایان دادن به همه ابهامات و تردید هائی که پیرامون این حادثه دلخراش وجود داشت یعنی برای در بردن احمدی نژاد ووزارت اطلاعات وسپاه قدس به دوغ  طی مصاحبه ای اعلام کرد که قاتل سامی در گرمابهبرلیان در اهواز خودکشی کرده است.

با این مصاحبه جهت دار وسازمان داده شده که نشان میدهد محتشمی پور هم با کیست ،هم قضیه را فردی کرد تا سیاسی نشود وهم گفت که قاتل هم مرده تا کسی پیگیری نکند

10- این خبر دست احمدی نژاد ووزارت اطلاعات وسپاه قدس را باز گذاشت که برای پاک کردن هر گونه ردی که به شورای عالی امنیت نظام، وزارت اطلاعات وسپاه قدس برسد عملا قاتل را بکشند وکشتند .

11-دکتر کاظم سامی به نزدیک ترین بیمارستان یعنی بیمارستان ساسان منتقل شد اما در همانجا درگذشت.

12-وزارت کشور سپاه پاسداران ووزارت اطلاعات وحراست ارگانهای مهم هم طی بخشنامه هائی تماما سری(آنی) ابلاغ نمودند که کسی حق ندارد در پیرامون قتل دکتر سامی سخن بگوید یا بنویسند وقضائیه جمهوری اسلامی پیگیر مسئله میباشد.

بدین ترتیب سه ارگان نظامی وامنیتی کشور با همکاری وزارت کشور وقوه قضائیه با مهار وکنترل وهماهنگی شورای عالی امنیت رژیم هدایت شده ترور دکتر کاظم سامی را انجام دادند وقاتل را هم کشتند وتمامی در ها را هم پاک کردند.

ومحمود احمدی نژاد وحسن شریعت مداری هم بعدا در طرح های ترور وکشتار مخالفات وزندانیان سیاسی نقش اول را بیشتر بازی کردند ارتقارده تا ریاست جمهوری وکیهان نویس خامنه ای یافتند .

این مجموعه شورای عالی امنیت وسپاه ووزارت اطلاعات وتیم های تروری مانند احمدی نژاد وشریعت مداری حدود 6ماه  بعد استارت قتل عام زندانیان سیاسی در تابستان 67 را زدند وبعد هم برای طراحی واجرای قتل های زنجیره ای خیز برداشتند و

این است نظام کثیف، جنایتکار وخونریز ولایت فقیه که با تروروقتل عام وجنگ وجنایت ،دزدی وغارت وصدورتروریزم ومداخلات در منطقه وجنگ افروزی برپا وسرپاست. همان که بحق مردم در 88فریاد زدند خامنه ای قاتله کل نظام باطله ، دیر نیست که با سرنگونی تمامیت این نظام با تمام دستجات آن صلح وامنیت ورفاه وآزادی به ایران ومنطقه وجهان باز گردد.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر