۱۳۹۵ اردیبهشت ۲, پنجشنبه

علی اکبر قربانی قهرمانی که به فرماندهی پاسدار حقیقت پور ربوده شد وبعد از مثله شدن بقتل رسید


علی اکبر قربانی قهرمانی که به فرماندهی پاسدار حقیقت پور ربوده شد وبعد از مثله شدن بقتل رسید
 


 رأي تقلبي نمايند مجلس شد!

در این عملیات جنایت کارانه علاوه بر اینکه باند رهبری که خامنه ای ورفسنجانی ،حسن روحانی که آن زمان معاون رفسنجانی بود در نشست تصمیم گیری شورای عالی امنیت رژیم برای ترور علی اکبر قربانی سه ارگان دیگر با هماهنگی رفسنجانی شرکت مستقیم وفعال داشتند این سه ارگان که تقریبا در تمامی عملیات ترور وقتل وانفجارتروریستی داخلی ،منطقه ای وبین المللی شرکت داشتند عبارتند از وزارت خارجه که آن موقع علی اکبر ولایتی بود ووزارت اطلاعات که فلاحیات وزیر آن بود وسپاه تروریستی قدس که بخشی از فرماندهی آن را پاسدارحقیقت پور  بعهده داشته است

سرتيپ پاسدار منصور حقيقت پور با اعلام 103 هزار راي نماينده اردبيل در مجلس نهم رژيم شد. بنابر شكايت كانديداهاي رقيب پاسدار منصور حقيقت پور، به شوراي نگهبان پاسداران براي انتخاب شدن “حاج منصور“ با دهها هزار رأي صندوق ها را پر كردند.

در شكايت يكي از كانديداهاي رقيب منصور حقيقت پور به نتايج انتخابات در اردبيل به شوراي نگهبان تأكيد شده كه بيش از 40000 رأي به كل آراي هر كانديدا اضافه شد ولي براي منصور حقيقت پور و كمال الدين پور موذن (دو كانديد انتخاب شده) 50000 رأي بيشتر به صندوق ريختند.

منصور حقيقت پور معروف به حاج منصور كيست؟

منصور حقيقت پور متولد 1338 در جنوب شهر تهران است كه  پدرش اردبيلي است

از ابتدا ورود خميني به ايران منصور فعاليتش را با كميته ها شروع كرد و از اوائل سال 1359 عضو سپاه پاسداران شد

از طرف سپاه پاسداران مأموريتش شناسائي، تصفيه و سركوب نيروهاي انقلابي در دانشگاهها بود كه در فاز سياسي آنها را شناسائي و بعداز 30 خرداد 60 مستقيما در دستگيري و شكنجه و اعدام آنها نقش داشت.

پاسدار محسن رضائي فرمانده وقت سپاه در سال 1360 منصور حقيقت پور را فرمانده سپاه در كرج با مسئوليت مبارزه با مجاهدين گماشت.

منصور حقيقت پور در سال 1364 به فرماندهي فرودگاه ها و امنيت پرواز کل کشور از طرف سپاه پاسداران انتخاب شد. كه نقش جدي در لجستيك تروريستي  و گروگانگيري براي سپاه را بعهده داشت.

در سال 1365 سپاه پاسداران در گسترش فعاليت هاي تروريستي قرارگاه رمضان را براي اقدامات تروريستي در عراق و قرارگاه بلال را براي عمليات تروريستي در كشورهاي ديگر سازمان داد. بدنبال تشكيل قرارگاه تروريستي بلال منصور حقيقت پور در سال 1366 به قرارگاه بلال منتقل شد.

حقيقت پور فرمانده ربودن مجاهد شهيد قهرمان اكبر قرماني

و با تشكيل نيروي قدس منصور حقيقت پور كه در سپاه به او حاج منصور ميگفتند، فرمانده سپاه 5000 نيروي قدس شد. كه مأموريت اين نيرو در تركيه بود.

عمليات تروريستي روبودن و بشهادت رساندن مجاهد شهيد علي اكبر قرباني در 14 خرداد 1371  در استانبول يك عمليات مشترك بين وزارت اطلاعات و نيروي قدس بود كه آخوند جنايت كار علي اكبريان (معروف به اكبري) از معاونت خارجي وزارت اطلاعات با منصور حقيقت پور (معروف به حاج منصور) فرمانده سپاه 5000 اين عمليات تروريستي را انجام دادند.

منصور حقيقت پور از فرماندهان نيروي قدس در عراق
در نيمه دوم سال 1381 با مشخص شدن علائم سقوط دولت عراق سپاه قدس تشكيلاتي بنام ستاد كوثر  ايجاد كرد كه سرتيپ پاسدار منصور حقيقت پور به سمت مسئول اين ستاد انتخاب شد. از اواسط سال 83، بعد از تغييراتي كه در سازماندهي ستاد كوثر، و اين ستاد تغيير نام به ”ستاد بازسازي عتبات عاليات و پشتيباني عراق “ داد.

سرتيپ پاسدار منصور حقيقت پور فعاليتهايش در عراق و ديگر كشورهاي منطقه مانند لبنان و فلسطين و ... مستقيماً زير نظر قاسم سليماني فرمانده كل نيروي قدس قرار داشت.

در سال 1387 از طرف سپاه مأموريت يافت كه به وزارت كشور منتقل شده و استاندار اردبيل شود. و 18 ماه در اين سمت بود

پاسدار منصور حقيقت پور بعنوان مدرس در دانشگاه امام حسين سپاه نيز حضور دارد

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر