مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۵ اردیبهشت ۱, چهارشنبه

نامه محرمانه اوباما به خامنه اي و هراس دلواپسان نظام

ایران اسرار بدنبال نامه محرمانه اوباما به خامنه اي و روحاني و مطرح كردن برجام منطقه و بدنبال ظريف به آمريكا و ملاقات با جان كري پشت درهاي بسته در آمريكا، اين روزها دلواپسان نظام را در وحشتي جديد از برجام 2 و 3 و 4 قرار داده است.


سرتيپ پاسدار سعدالله زارعي كارشناس مسائل منطقه سپاه قدس در يادداشت روز كيهان 28 فروردين 95 نوشت: «آمريكا در مواجهه با ايران هم اينك به يك الگو رسيده و آنرا «بسيار كار آمد» ارزيابي ميكند. الگوي رفتاري آمريكا در مواجهه با ايران تركيبي از فشار و توافق بر مبناي مذاكره است. آمريكا در پايان بحث هسته اي «برجام منطقه اي» در دستور كار قرار داده است» اين پاسدار در ادامه بدون اشاره مستقيم  به نامه اوباما به تلاش  اوباما براي


شروع «برجام منطقه» قبل از پايان رياست جمهوري اش مي پردازد و انزواي كامل رژيم در اجلاس همكاري كشورهاي اسلامي در استانبول را كه بيانيه اي به تصويب تمامي اعضاي آن جز رژيم عليه رژيم و حزب الله داده شد را با چراغ سبز آمريكا براي فشار به رژيم ارزيابي ميكند و سفر اوباما كه به عربستان را هم در راستاي فشار مي نامد و نتيجه ميگيرد كه «“توطئه امريكائي“ يا بر“جام منطقه اي“ صحبت از لزوم توافق با عربستان است»


دلواپسان در وحشت از جام زهر منطقه كه مجدد ميخواهند بدست خامنه اي بدهند اين روزها داد و فغال راه انداخته اند


علیرضا زاکانی: با برجام 2 و 3 می‌خواهند ایران را محصور کنند و توان موشکی را بگیرند.


 علیرضا زاکانی عضو مجلس ارتجاع روز 31 فروردین 95 در نشستی با عنوان «ماجراهای برجام 2، 3 و 4» در مسجد فائق تهران گفت:‌ «برجام 2 می‌خواهد ایران را در داخل مرزها محصور کرده و برجام 3 قصد دارد توان موشکی را از ما بگیرد، در نتیجه هدف برجام 2 محصور کردن و هدف برجام 3 محدودسازی ایران است. پس از برجام 3 آمریکایی‌ها در تمام عرصه‌هایی که ما توانمندی داریم اظهارنظر خواهند کرد».


 آخوند حمید روحانی رئیس سابق مرکز اسناد رژیم با نگرانی از عواقب برجام و زهرخوران هاي بعدي گفت: ”امروز غرب با طرح برجامهای 2 و 3 و 4 و... تلاش دارد تا لیبرالیسم را در ایران حاکم کند. بنده به‌دنبال اتهام زنی به کسی نیستم اما رویه و نوع نگاه برخی از کسانی که مسئولیت هم دارند، شبیه همان نگاه جریان فراماسونی در دو قرن اخیر است “.

 وی که روز سه‌شنبه 31فروردین95 با خبرگزاری بسیج مصاحبه می‌کرد گفت: ”برخی مدعی هستند که مردم نان می‌خواهند حتی به قیمت چوب حراج گذاشتن به عزت و اقتدار ملی و همین نوع نگاه است که سالهاست مانع از توسعه شده است"

استفاده از این خبر با ذکر منبع مجاز است

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر