مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۵ فروردین ۱۱, چهارشنبه

ترور وتروریزیم رژیم - محمد مهدی آخوندزاده بسطی دیپلمات تروریست وقاتل دکتر کاظم رجوی کیست؟

ترور وتروریزیم رژیم -  محمد مهدی آخوندزاده بسطی دیپلمات تروریست وقاتل دکتر کاظم رجوی کیست؟

 در یک افشاگری بسیار با ارزش  نماینده شورای ملی مقاومت در آلمان در توضیح نقش سفارت رژیم ابتدا به ذکر پیشینه تروریستی محمد مهدی آخوندزاده بسطی, سفیر فعلی رژیم در برلین پرداخت و اسناد و مدارک غیر قابل انکار و جدیدی در این رابطه اعلام کرد.
در مروری بر این افشاگری که چند سال فبل صورت گرفت بطور مشخص میخواهیم با اسنادبه آن یکی از آمران وقاتلان دکتر کاظم رجوی اشاره ای کرده باشیم
محمد مهدی آخوند راده  بسطی کیست ؟
 آخوندزاده از فرماندهان ترور دکتر کاظم رجوی, مدافع بزرگ حقوق بشر, میباشد که در حومه ژنو در 24 آوریل 1990 در روز روشن با شلیک 12 گلوله بقتل رسید. دادستانی ناحیه کانتون وود در مارس 2006 یک حکم جلب بین المللی علیه علی فلاحیان وزیر اطلاعات سابق رژیم صادر کرد که در آن بتصریح به حکم جلبی که از 17 نوامبر 1997 برعلیه محمد مهدی آخوندزاده بسطی بخاطر دست داشتن در این ترور وجود دارد, اشاره شده است. در پرونده پلیس سوئیس در مورد حضور او در سوئیس در هنگام ترور و ارتباط او با تیم ترور و سایر نفرات  درگیر این ترور بعنوان یکی از فرماندهان طرح تاکید شده است.
 محمدمهدی آخوندزادهٔ بستی ازدیپلمات تروریستی پرورش یافته جنایتکاری مانند رفسنجانی وعلی اکبر ولایتی است که تقریبا اکثر تروها در خارج درزمان آنها ودر پوش دیپلماتیک صورت کرفته است 
محمد مهدی آخوندزاده بسطی متولد۱۳۳۴ (۱۹۵۵) از رشت، نام پدر حسین، از دیپلومات تروریستهای وزارت خارجه، مدیرکل سیاسی و روابط بین‌المللی وقت وزارت خارجه بود، و مدتی نیز در کشورهای مختلف سمت سفیر داشته است. 
وی با پاسپورت خدمت به‌شمارهٌ۰۰۶۵۸۸ به سوئیس مسافرت می‌کرد. وی در ۱۷ آوریل ۱۹۹۰ با ایران ایر با بلیت شمارهٌ (۸۳۱۱۷۴ ۴۲۶۱ ۰۹۶) وارد ژنو شد. در این پرواز سعید دانش و ناصر پورمیرزایی نیز حضور داشتند. وی به همراه هادی نجف‌آبادی در هتل اینترکنتینانتال که از قبل توسط کنسول رژیم در ژنو محمد ملائک رزو شده بود، مستقر شد. وی چند ساعت پس از عملیات در روز ۲۴ آوریل ۱۹۹۰ با پرواز ایران‌ایر۷۳۷ همراه هادی نجف‌آبادی به تهران بازگشتند.

سوابق شغلی

درکنفرانسی جواد دبیران با استناد به اطلاعات دریافتی از شبکه مقاومت در داخل ایران جزئیات شبکه اطلاعاتی و جاسوسی رژیم در آلمان را افشا کرد و گفت: اکیپ وزارت اطلاعات آخوندها در سفارت برلین تحت عنوان ”کارشناسان امنیتی” شناخته میشوند: ـ در راس این اکیپ, فردی به نام « رضاداد درویش» قرار دارد. او در 23 ژانویه 2006 با رتبه دبیر اول مامور خدمت به در برلین شده است. ـ مرتضی شعبانی که در تاریخ 5 ژوئیه 2004 با رتبه دبیر دوم مأمور بخدمت در برلین شده است. ـ اسماعیل نصرالله زاده حقگو, دبیر سوم است که در تاریخ 17 فوریه 2006 به سفارت رژیم در برلین آمده است. وی در کنسولگری رژیم در برلین مسئول سجلات است ولی کار اصلی او تحت مسئولیت “رضاداد درویش“کار اطلاعاتی روی ایرانیان است. ـ فریدون جهانی دبیر دوم سفارت است که در تاریخ 8 ژوئن 2005 به سفارت رژیم در برلین منتقل شد وی که در بخش کنسولی سفارت مسئول صدور گذرنامه است در ارتباط با رضاداد درویش به جمع آوری اطلاعات پیرامون متقاضیان ویزا برای ایران فعالیت اطلاعاتی میکند. ـ امور اطلاعاتی کنسولگری فرانکفورت با حدود 30 پرسنل, به عهده فردی بنام بهمنی است. او با رضاداد درویش در برلین و همچنین بطور مستقیم با وزارت اطلاعات در تهران درارتباط است.
 ـ در هامبورگ رژیم آخوندی فعالیتهای اطلاعاتی خود را در خارج از کنسولگری و درقالب شرکت های پوششی انجام می دهد رابط این سرکنسولگری با شرکت های پوششی وزارت اطلاعات محمود مطهری, مسئول رمز محرمانه کنسولگری است. جواد دبیران افزود: در زمره انجمن های پوششی وزارت اطلاعات, فعالیتهای تشکلی تحت عنوان ”انجمن دوستداران ایران” که به منظور جاسوسی علیه طیف گسترده ای از ایرانیان متخصص در خارج از کشور تشکیل شده است است, افشاء شد. این انجمن مستقیما زیر نظر شریفی مدیر کل اداره کل امور اجتماعی وزارت اطلاعات می باشد. برای جلوگیری از لورفتن ارتباطات آن با وزارت اطلاعات, اعضای هیئت موسس و هیئت مدیره آن از افرادی تشکیل شده اند که رابطه مخفی با وزارت اطلاعات دارند. دفتر اصلی این انجمن در تهران در میدان رسالت ، بزرگراه رسالت ، خیابان مدائن شمالی ، کوچه حافظ ، پلاک 23 ، واحد 2 می باشد. این انجمن در 23 کشور نمایندگی دارد که یکی از مهمترین آنها در آلمان است. در زمره نمایندگان و همکاران این انجمن پوششی از فردی بنام یاراحمدی در هامبورگ, روزتی در ویسبادن, ناصر دعاجو در منطقه وستفالن و پریچهر جهانگیری در شهر کلن نام برده شد. وی اطلاعات دیگری درباره انجمن های پوششی وزارت اطلاعات آدمکشان با جزییات و اسامی و مشخصات گردانندگان آن اعلام نمود. در ادامه کنفرانس مطبوعاتی برلین، نماینده شورای ملی مقاومت ایران در آلمان تاکید کرد: با توجه به تهدیدات و خطرهای عاجل و جدی ناشی از اصرار رژیم ملایان جهت دست یابی به سلاح اتمی, دخالت در امور سایر کشورها بویژه عراق و صدور بنیادگرایی و تروریسم برای تمام جهان ایجاد نموده است, حضور و فعالیت آزادانه این عناصر, شرکت ها و انجمن ها در آلمان یک تهدید عاجل برای کل این جامعه است و نباید بعنوان یک پدیده عادی انگاشته شود.


 زمان آن فرا رسیده است که دولت آلمان با اتخاذ یک سیاست قاطع مانع فعالیتهای عناصر و جاسوسهای رژیم ملایان در آلمان گردیده و اقدامات متقضی برای اخراج و محدود کردن آنها اتخاذ کند. هر گونه تعلل در این زمینه و چشم پوشی بر آنها بواسطه منافع کوتاه مدت اقتصادی یا سایر ملاحظات تاثیر و عواقب شومی بهمراه خواهد داشت.   

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر