مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۴ اسفند ۱۹, چهارشنبه

سجاد (کیان مهر) سرتیپ پاسدار نیروی تروریستی قدس و مسول هتل مهاجر- شبکه نیروی تروریستی قدس در خارج کشور- قسمت دوم


  سجاد (کیان مهر) سرتیپ پاسدار نیروی تروریستی قدس و مسول هتل مهاجر- شبکه نیروی تروریستی قدس در خارج کشور- قسمت دوم
نیروی تروریستی قدس ازطریق سجاد اکنون درخارج کشور یک شبکه اطلاعاتی – تروریستی به موزات وزارت اطلاعات رژیم آخوندی تشکیل داده و تلاش میکند که این شبکه را گسترش نیز بدهد.
سجاد سعی میکند نفراتی را که ازطریق هتل مهاجر به کشورهای مختلف فرستاده است پایه های عضوگیری برای سایر نفرات قرار بدهدو حول آنها این شبکه را گسترش بدهد. 
این شبکه در همه کشورهای اروپایی از آلمان و فرانسه و بلژیک و هلند و سوئد و آلبانی گسترش یافته است که اعضای آن مشخص می باشند.
لو رفتن یک تیم از شبکه سجاد در آلمان و دستگیری میثم پناهی.
سجاد، میثم پناهی را به همراه شهاب کریمی به رئيس ايستگاه اطلاعات در ترکیه بنام حاج علي نویدی وصل ميكند. اطلاعات آخوندی قصد داشت که آنها را از طریق آلمان به انگليس بفرستد ولي آنها در فرودگاه به دلیل اعتصاب فرودگاه مجبور میشوند که یک شب درآلمان بمانند،آنها روزبعد موقع عبور از پاس كنترل دستگير شده و نهايتا مجبور میشوند که در آلمان پناهنده بشوند.
پس از علنی شدن دستگیری مهره سجاد یعنی میثم پناهی و باز جویی از ۵ تن دیگر ازهمکارانش بوسیله پلیس آلمان، به دلیل ترس بریده مزدوران از دستگیریهای مشابه، سجاد ازبریده مزدورانی مانند: محمد حسین سبحانی میخواهد که ازطریق نامه نویسی به مقامات آلمان و انتشار آن بر روی سایتها ی وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه ضمن جلوگیری از ترس سایرین، از میثم پناهی حمایت نمایند. البته برخی از مزدوران ازترس، به این کار تن نمیدهند. محمد حسين سبحاني در اطلاعيه كه به درخواست سجاد تهیه شده بود، با گفتن يك دروغ آشكار به شكل ابلهانه اي مدعي شده بود كه فرد دستگيرشده پدر و مادرش از اعضاي مجاهدين بوده و وي نزد مجاهدين بزرگ شده است؟!!
به دلیل این پرونده سجاد یا پاسدار کیان مهر تحت تعقیب دادستانی آلمان قرار دارد.

یک تیم دیگر سپاه تروریستی قدس ، قربانعلی حسین نژاد،عیسی آزاده و داوود باقر وند ارشد میباشند
بیشتربخوانید
داوود باقروند در خردادماه سال 1383در هنگامة پايداري و ايستادگي مجاهدين سرفراز اشرفي، در مقابل جنايتكاران حاكم بر ميهن تسليم و به تيف (خروجي تحت‌كنترل نيروهاي آمريكايي در شمال اشرف) رفت و به‌سرعت به خدمت اطلاعات حكومت آخوندها درآمد. وي در اسفندماه سال 1383 به نزد آخوندها شتافت.
عيسي آزاده مستخدم وزارت اطلاعات در 6دي ماه1391، خودش را تسليم نيروهاي عراقي كرده و به هتل مهاجر در بغداد(پايگاه وزارت اطلاعات و نيروي تروريستي قدس براي توطئه عليه مجاهدان اشرفي) رفت.
بیشتربخوانید
قربانعلی حسین نژاد از آوریل 2012 به هتل مهاجر رفت و به استخدام اطلاعات ملایان درآمده است. گشتاپوی فاشیسم دینی، برای اعتبار دادن به این مأمور، او را در همان زمان در بغداد با عنوان ساختگی «مترجم ارشد عربی مسعود رجوی» معرفی کرد .
مطالب مرتبط
عیسی آ زاده ونادر نادری دو عضو وزارت بد نام اطلاعات وسپاه تروریستی سپاه قدس درفرانسه

مجید روحی بريده مزدور جنايتكار گشتاپوي ملاهادر دانمارک از تيف تا ولگردي وقلم به مزدی برای وزارت اطلاعات 

دستگیری یک مزدور اطلاعات آخوندی در آلمان به‌خاطر جاسوسی علیه مجاهدین

اطلاعات تکاندهنده از جنایات یک مزدور برون مرزی وزارت اطلاعات رژیم ضدبشری آخوندی  

علي اكبر راستگو پادو وزارت اطلاعات وبخشي از فعاليتهايش براي گشتاپوي ملاها عليه پناهندگان ومقاومت ايران شاهدان واستاد

محمد حسين سبحاني مزدور وزارت اطلاعات آخوندي كيست ؟مزدور وزارت اطلاعات میلاد آریایی

 

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر