مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۴ آذر ۲۹, یکشنبه

خامنه ای وشدت بیماری احتمال مرگ قریب الوقع وبحران جانشیني با اخباري از درون نظامخامنه ای وشدت بیماری احتمال مرگ قریب الوقع وبحران جانشیني با اخباري از درون نظام

خامنه ای وتمامیت نظام ولایت فقیه در یک بن بست مرگباری قرار گرفته است در این میان شدت بیماری خامنه ای واحتمال مرگ قریب الوقوعش بحران جانشینی خامنه ای ای را در صدر اولویت ها قرار داده وروی میز حاکمان خونریز ولایت فقیه آورده است.
موضوع سوریه شکستهای پی در پی زخمی واز دور خارج شدن قاسم سلیمانی
بیشتر بخوانید

قاسم سلیمانی از دور خارج شد - تلاشهای مذبوحانه ومضحک سپاه پاسداران برای پوشاندن وضعیت ودرحال مرگ قاسم سلیمانی

 

بالا رفتن احتمال فوت قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس

ریزش خاکریزهای خامنه‌ای در سوریه و یمن

 شاخ استراتژی مداخلات بخصوص در استان سی وپنجم خامنه ای ویا بقول ملاها عمق استراتژیک نظام ویا تضمین امنیت نظام در تهران وبهلاکت رسیدن حسین همدانی که هلاکت ومرگ بیشمار از سرداران سپاهجهل وجنک جنایت را بدنبال داشت وبدتر از همه احتمال برکناری اسدعلیرغم مجیزگوئی های خامنه ای از پوتین که الان ممکن است خامنه ای ونظامش را بخاطر منافع کلان جا گذاشته یا ول کند وشاید هم بفروشد.
کاربه جائی رسید که باند رفسنجانی سر سوریه وشکستهای استراتژیک خامنه ای سیاست خامنه ای را زیر علامت سئوال برده وحسابی عظمای زهر خورده که خودش ساقی آن بوده است را شلاق کش کرده وگفته که ما در باتلاق وتله سوریه گیر افتاده ایم
بیشتر بخوانید

خامنه ای ونظامش به مرگ وفروپاشی نزدیک شده است دوائی جز سرنگونی ندارد

 ونماینده هم باند رفسنجانی هم در مجلس پته خامنه ای را با افشاگری علیه حزب بعث سوریه وپدر بشار که دیکتاور وآدمکش بودند رو آب انداخته است.
همه ما میدانیم نه تنها خامنه ای خمینی نیست که با یک اخم یا تشر باندهای متخاصم را سر جایشان بنشاند که خامنه ای 10 سال قبل هم نیست او یک ولی فقیه زهر خورده ایست که شب وروز خواب قیام میبیند ودرفش قیام کاوه های وطن را بالای سرش 24 ساعته حس میکند والا که با 80 موشک آدرس آلترناتیو خودش را نمیداد.
خلاصه حرف این است که برجام وبرشام ستونهای زیر پای نظام را کشیده است یعنی نظام در حال فروپاشی است .
اگر شدت بیماری خامنی ای ومرگ قریب الوقوع او را به این مسئله برجام وبرشام بیفزائیم میشود آن شعری که میگوید
آنچه خوبان همه دارند تو یكجا داری
از همه اینها که بگذریم که ممکن است کم وزیاد مطبوعاتی هم شده باشند
به چند نمونه نگاهی میاندازیم ورد میشویم
 حمله‌های تبلیغاتی به هاشمی رفسنجانی در ارگانهای تبلیغاتی خامنه‌ای و سپاه روزمره شده‌است. چنان‌که جلو سخنرانی فائزه هاشمی را گرفتند و هم امروز، 26 آذر 93، کیهان دو عنوان برضد هاشمی و فرزند او داشت. دریکی، مهدی هاشمی را کسی می‌خواند که برای وضع و اجرای تحریم‌ها توسط امریکا، لابی‌گری کرده‌است و در دیگری، هاشمی رفسنجانی را کسی می‌داند که در «فتنه 88»، نه جانب «نظام» که جانب «فتنه‌گران» را گرفته‌است.  جعفری، فرمانده سپاه نیز گفته‌است: بعضی‌ها می‌خواهند فتیله مبارزه با امریکا را پائین بکشند. زمینه اصلی مصاحبه محمد خامنه‌ای نیز، نه رهبری بعد از خمینی که رهبری بعد از خامنه‌ای است. از این‌رو، مجلس خبرگان و انتخاباتش مهم شده‌است:
 حالا دیگر فاش می‌گویند که نباید گذاشت هاشمی رفسنجانی در مجلس خبرگان آینده، حتی یک اقلیت حدود 20 درصدی داشته باشد. رقیبان او می‌کوشند جلو عضویت او را در مجلس خبرگان بعدی نیز بگیرند.
 برنامه حذف هاشمی رفسنجانی و محمد خاتمی و موسوی و کروبی همچنان در حال اجرا است. لذا، حمله به هاشمی رفسنجانی همراه است با حمله به «سران فتنه».  هم‌زمان، در 26 آذر، نشریه وطن امروز، رشوه ستانی مهدی هاشمی که اینک «پرونده کرسنت» گشته‌است، را مطرح کرده‌است و خبرداده است که دادگاه لاهه  ارگانهای تبلیغاتی سپاه و بیت، روزمره، حکومت روحانی را تحت حمله‌های تبلیغاتی قرارداده‌اند. زمینه حمله، یکی قول او درباره سپاه و دیگری سرنوشت اقتصاد کشور را به نتیجه مذاکرات گره زدن است. هاشمی رفسنجانی حکومت روحانی را مظلوم‌ترین حکومت بعد از انقلاب می‌داند و دیگری می‌گوید برای روحانی و حکومت او، هر چهار روز یک بحران می‌سازند.
حالا میخواهم توجه شما را به خبرهائی جلب کنم که از درون باندهای مختلف نظام بدست ما رسیده است.
در یک جلسه خصوصی احمد خاتمی گفت :
"این سالها ما چه زجرها که نکشیدیم چه بحرانها وطوفانها که از سرنگذراندیم
شخصا خناق گرفتم ازدست خواص وخاندان هاشمی ما نمیگذاریم ونباید هم بگزاریم اینها حوس جایگاه رهبری کنند بهایش هرچه باشد خواهیم پرداخت حتی اگر لازم باشد مثل امام عمل کنیم ما سپاه را داریم سیستم آقا مجتبی وآن نعمت موازی (اشاره به سیستم اطلاعات وامنیت موازی که خامنه ای توسط حجازی وگلپایگانی در بیتش همیشه داسته است وبسیاری از ترورها برکناریها و...) هم که هست یادتان امام چی گفته بود  "
گلپایگانی همه کاره امورات خامنه ای دریک جمع خصوصی :
" ما میدانیم که چرا نوه امام را رو کرده اند ما اطلاعات دقیق داریم اینها از این طریق میخواهند فرش را از زیر پای ما بکشند درست است که میگویند مستقل اما پست پان یک فتنه خوابیده است این یک جنگ جمل است وما هم مثل جنگ جمل عمل خواهیم کرد اگر ما کوتاه بیائیم وآنها پایشان به جایگاه رهبری برسد سر همه ما را زیر آب میکنند "
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در مطبوعات ومصاحبه جمله زیر وچیزهای مشابه سر وحدت حبیبی خطاب به آیت الله نوری همدانی ابراز کرد:
ما می‌دانیم که‌ شأن مرجعیت باید در کشور حفظ شود اما از شما تقاضا داریم به وفاداران انقلاب توصیه کنید با یکدیگر ائتلاف کنند.
اما بعد در یک جمع کوچک وخصوصی تر :
"گل کار این 26 سال ما در همین صحنه تعیین رهبری خلاصه میشود ما حتی اگر لازم باشد برای یک جنگ وخونریزی باید آماده باشیم اما فراموش نکنید این یک روئل نهائی است هر کش ذوتر کشید نه تنها برنده که زنده است چرا ما
اول نکشیم ."
آری به این میگویند بن بست مرگبارنظام ولایت فقیه.
 خامنه ای مریض ودر حال مرگ است اسد هم با اخبار امروزومصوبه شورای امنیت سازمان ملل برای برکناری اسد بیرون داده خوب مشخص نیست اما روسیه هم موافق بوده والا میتوانسته وتو کند خبرهای درونی ما هم از یک خونریزی برسرجانشینی خامنه ای حکایت میکند وبقول خودشان منتظریک جنگ جمل هستند
تیغ قیام هم بر سر نطام در گردش است پس همه این آماده سازی ها ها وتمهیدات هر دو باند دردی از نظام دوا نخواهد کرد .
نطام خونریز وپوسیده ولایت بدست مردم ومقاومت ایران وقیام سرنگون خواهد شد این خواست مردم وحکم تاریخ است نظامهای دیکتاتوری بطورعام وولایت فقیه بطورخاص بر فرد متکی است خامنه ای هم خواهد مرد ونظامش هم بدست مردم ئمقاومت ایران به زباله دان تاریخ ریخته خواهد شد

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر