مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۷ بهمن ۱۶, سه‌شنبه

رژیم فاسد ایران جز خلف وعده چیزی به ارمغان مایک پمپئو:

 رژیم فاسد ایران جز خلف وعده چیزی به ارمغان مایک پمپئو:

رژیم فاسد ایران جز خلف وعده چیزی به ارمغان نیاورده
رژیم فاسد ایران جز خلف وعده چیزی به ارمغان نیاورده

وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه ۱۵ بهمن ۹۷ طی پیامی در توییتر خود نوشت:‌ در سال ۱۹۷۹ خمینی به مردم ایران آینده‌یی سعادتمند را نوید داد. چهل سال بعد، رژیم فاسد ایران جز خلف وعده هیچ چیز به ارمغان نیآورده.
مایک پمپئو همراه این پیام تصاویری از جنایات رژبم آخوندی طی ۴۰سال حکومتی ضمیمه کرده است.
بد نیست در همین روز نگاهی به یکی از روزنامه‌های همین حکومت بیاندازیم و از زبان خودشان این واقعیت را که مایک پمپئو منتشر کره است را بخوانیم:
روزنامه سیاست روز وابسته به باند خامنه‌ای در شماره روز ۱۵ بهمن خود به‌ نقل از نامه ۹تن از اعضای مجلس ارتجاع به روحانی نوشت: مبلغ ۱۶هزار میلیارد تومان از محل فروش داخلی گاز طبیعی به حساب خزانه واریز نشده است و نیز مبلغ یک میلیارد و ۱۷۷میلیون دلار منابع حاصل از فروش نفت و گاز به حساب صندوق توسعه ملی واریز نشده است...
دولت باید توضیح دهد که چرا چنین پول هنگفتی در روزهایی که مدام گفته می‌شد بودجه نداریم و باید صرفه‌جویی شود دیده نشده و قبل از تذکر نمایندگان خود دولت و دستگاهش متوجه ناپدید شدن آن نشده‌اند؟!
دزدیهای نجومی این‌قدر در این رژیم متداول شده است که این روزنامه می‌نویسد که شرمنده‌ایم از این‌که در آستانه چهل سالگی انقلاب باید از گم شدن پول کلانی در دو سال قبل بنویسیم، پولی که با توجه به نوسانات صورت گرفته در بازارهای گوناگون ارزی، خودرو، طلا، سکه و... می‌تواند نقش عمده‌یی در این پرونده‌ها داشته باشد! پولی که بعد از فروش نفت قرار بود مستقیم وارد خزانه شود و نشده! ناراحتیم که باید بنویسیم که دوباره به گواه شهادت نمایندگان مردم، پولی گم شده و نوساناتی همزمان با گم شدن آن رخ داده که دارایی مردم را به حداقل یک‌سوم تقلیل داده است!
و از سوی دیگر لازم به یادآوری است که قاضی‌زاده هاشمی وزیر مستعفی بهداشت کابینه آخوند روحانی در آخرین جلسه شورای معاونین رژیم اعتراف کرد: ۲سال مردم بیچاره را در برف، باران و گرما از سالنی به سالن دیگر بردند، این مردم در خیابان چادر می‌زدند و در نهایت از جیب این مردم ۳۵هزار میلیارد برداشتیم به آنها هیچ نگفتیم و با افتخار گفتیم که مسأله را مدیریت کردیم.
وی روز ۱۵ دیماه گفت: کل پول‌هایی که برای طرح تحول سلامت در دولتهای یازدهم و دوازدهم هزینه شده به اعتراف دوستان در سازمان برنامه ۱۶هزار و ۴۰۰میلیارد تومان بوده است و عدد‌هایی که می‌گویند خلاف واقع است.
وزیر سابق بهداشت کابینه آخوند روحانی افزود: ۳۵هزار میلیارد تومان صرف مؤسسات مالی و اعتباری فاسد کردند، کسانی که نزول خور، رباخوار و فاسد بودند و مؤسساتی، چون ثامن‌الحجج از اسم ائمه سوء‌استفاده کردند و دکتر روحانی در سخنرانی عمومی فرمودند که ۳۵هزار میلیارد تومان صرف این مؤسسات شد، ببینید این مؤسسات چه آبرویی از کشور بردند.
وی در یک مقایسه از این‌که در دزدی و چپاول عقب مانده است برای تحول سلامت اشک تمساح ریخت و گفت: ۱۶هزار میلیارد تومان در برابر ۳۵هزار میلیارد تومان مؤسسات مالی و اعتباری فاسد، آن هم با چه منتی به طرح تحول سلامت دادند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر