مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

مزدوران را بشناسید که در سرکوب مردم ایران دست دارند

۱۳۹۶ مرداد ۴, چهارشنبه

حسین موسویان جاسوس ولابی چند جانبه رژیم : به چهار دلیل در لیست بردن سپاه خطرناک است

حسین موسویان جاسوس ولابی چند جانبه رژیم : به چهار دلیل در لیست بردن سپاه خطرناک است


هنگامی که زمزمه لیست گذاری سپاه شروع شد و قرار بود که سپاه در لیست تروریستی قرار گیرد بیش از همه ، لابی های کهنه کار که جاسوسان ولابی های چند جانبه بخصوص برای حفظ نظام ، نظام خونریز ولایت فقیه بودند وسیاست مماشات را باد زده وتقویت میکردند تااز این طریق ،  دلار بدبختی های مردم ایران را هم از خامنه ای وهم از اوبا ما بگیرند فعال شدند اما چون سیاسیت مماشات با روی کار آمدن ترامپ نیمه جان وبی خاصیت ومنزوی شده بود، کارشان خیلی نگرفت.
یکی از این دلالان وجاسوسان کهنه کار که برای تبلیغ برجام چندین هزار دلار از اوباما گرفت حسین موسویان است همان کسی که در هنگام قتل عام کردها در میکونوس آلمان سفیر رژیم در آلمان بود.
این دلال رژیم  به تب وتاب افتاد که سپاه در لیست قرار نگیرد تا نظام ولایت فقیه که توسط سپاه حفظ میشود اما مردم توسط این نهاد جهل وجنگ وجنایت سرکوب میشوند به حیاتش ادامه دهد ومردم را غارت وکشتار کند.
یادتان هست که خمینی گفته بود ای کاش منهم یک پاسدار بودم یا اگر سپاه نبود کشور نبود.
اما ماموریت موسویان به شکست انجامید وسپاه پاسداران با اکثریت قاطع آرای نمایندگان آمریکا در لیست قرار گرفت .
در زیردفاعیات موسوی برای اینکه نباید سپاه در لیست برود را خواهید دید.
در همین راستا حسین موسویان، معاون پیشین سیاست خارجی شورای عالی امنیت ملی ایران در یادداشتی در نشریه «هافینگتون پست» نوشت که قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی آمریکا به چهار دلیل «خطرناک و مخل ثبات و امنیت منطقه است.»
آقای موسویان نوشته است: «نکته کلیدی اول این است که سنتکام (فرماندهی نیروهای ارتش آمریکا در خاورمیانه، شرق آفریقا و آسیای مرکزی) و نیروی قدس سپاه پاسداران، قدرتمندترین و با نفوذترین بازیگران در سوریه، افغانستان، عراق، لبنان و خلیج فارس هستند، حتی در یمن نیز آمریکا و عربستان، نفوذ نیروی قدس سپاه ایران را مهمترین مانع خود می‌دانند. لذا واضح است که همکاری با سپاه ایران جزء لاینفک هرگونه راه حل مسالمت آمیز بحران‌های موجود منطقه خواهد بود.»
وی در توضیح دومین دلیل خود گفته است: «قراردادن سپاه پاسداران ایران در لیست گروه‌های تروریستی موجب خواهد شد که ایران هم ارتش طرف مقابل را یک گروه تروریستی تلقی کند. چنین وضعیتی به معنی اعلان جنگ غیررسمی ارتش‌های آمریکا و ایران خواهد بود.»
این دیپلمات پیشین ایران سومین دلیل خود را لزوم همکاری ایران و آمریکا برای مبارزه با داعش قید کرده و نوشته است: «سومین نکته اینکه ترامپ اعلام کرده که مبارزه با داعش و ریشه کن کردن این گروه تروریستی، مهم‌ترین دستور کار دولت او خواهد بود. نیروهای مسلح ایران در خط مقدم مبارزه با داعش در سوریه و عراق و منطقه هستند. پیشرفت‌های روسیه در مبارزه با داعش در سوریه و آزادی حلب، بدون همکاری‌های گسترده با ایران مقدور نبود. [بنابراین] تقابل ارتش آمریکا با ارتش ایران، می‌تواند موثرترین ضربه به روند مبارزه با داعش باشد.»
چهارمین دلیل حسین موسویان این است که چناچه آمریکا، سپاه پاسداران را که به گفته وی مورد حمایت «همه نیروهای سیاسی و ملت ایران علی‌رغم اختلاف دیدگاه‌ها است» در لیست گروه‌های تروریستی قرار دهد، «به معنی میخ نهایی برتابوت شانس هرگونه پیشرفت در روابط [دو کشور] خواهد بود.»
مطالب مرتبط به لیست کذاری سپاه پاسداران کلیک کنید وبخوانید


وحشت خامنه‌ای از گردهمایی بزرگ ایرانیان و بالا گرفتن جنبش دادخواهی شهیدان قتل‌عام و تشبثات مذبوحانه در پاریس برای عوض کردن جای جلاد و قربانی

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر